TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki

1/32 finału

Radomiak Radom GKS Katowice 22-07-2016 18:00 1:0 (1:0)
ROW 1964 Rybnik Stomil Olsztyn 22-07-2016 19:00 1:3 (0:3)
Olimpia Zambrów GKS Tychy 23-07-2016 13:00 2:1 (1:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Wigry Suwałki 23-07-2016 16:00 0:1 (0:1)
Legionovia Legionowo Zagłębie Sosnowiec 23-07-2016 16:30 0:3 (0:0)
Raków Częstochowa Chrobry Głogów 23-07-2016 17:00 2:2 (6:5 k.) (0:1)
Siarka Tarnobrzeg Sandecja Nowy Sącz 23-07-2016 17:00 2:4 (1:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Drutex-Bytovia Bytów 23-07-2016 17:00 1:2 (1:1)
KSZO 1929 Ostrowiec Św. Pogoń Siedlce 23-07-2016 17:00 2:1 (0:1)
Wda Świecie Puszcza Niepołomice 23-07-2016 17:00 1:2 (0:1)
KKS Kalisz Polonia Bytom 23-07-2016 17:00 1:0 (1:0)
GKS Bełchatów Miedź Legnica 23-07-2016 17:30 1:1 (6:7 k.) (1:0)
Kotwica Kołobrzeg Chojniczanka Chojnice 23-07-2016 18:00 2:3 (2:1)
Rominta Gołdap Arka Gdynia 26-07-2016 18:00 1:4 (0:2)
Stal Mielec Wisła Płock 27-07-2016 19:00 4:3 (2:2)


1/16 finału

Miedź Legnica Górnik Łęczna 09-08-2016 00:00 2:3 (1:1)
KSZO 1929 Ostrowiec Św. Raków Częstochowa 09-08-2016 00:00 3:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Kraków 09-08-2016 00:00 3:4 (1:1)
Puszcza Niepołomice Korona Kielce 09-08-2016 00:00 1:1 (3:2 k.) (0:0)
Olimpia Zambrów Arka Gdynia 09-08-2016 17:00 0:1 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Lech Poznań 09-08-2016 19:00 0:3 (0:1)
Wigry Suwałki Bruk-Bet Termalica Nieciecza 09-08-2016 19:47 2:1 (1:0)
Cracovia Jagiellonia Białystok 09-08-2016 20:30 0:1 (0:0)
GKS 1962 Jastrzębie Radomiak Radom 10-08-2016 17:00 2:1 (2:1)
KKS Kalisz Pogoń Szczecin 10-08-2016 17:00 0:4 (0:2)
Sandecja Nowy Sącz Śląsk Wrocław 10-08-2016 17:30 1:2 (0:1)
Drutex-Bytovia Bytów Zagłębie Lubin 10-08-2016 19:00 1:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Stal Mielec 10-08-2016 20:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 10-08-2016 20:30 3:2 (0:2)
Stomil Olsztyn Ruch Chorzów 11-08-2016 19:45 0:0 (6:7 k.) (0:0)
Piast Gliwice Lechia Gdańsk 24-08-2016 18:00 0:0 (3:5 k.) (0:0)


1/8 finału

GKS 1962 Jastrzębie Górnik Łęczna 20-09-2016 14:45 1:1 (7:6 k.) (0:0)
Górnik Zabrze Wigry Suwałki 20-09-2016 20:30 0:2 (0:1)
Puszcza Niepołomice Lechia Gdańsk 21-09-2016 14:45 1:1 (4:2 k.) (0:0)
Ruch Chorzów Lech Poznań 21-09-2016 20:45 0:3 (0:2)
KSZO 1929 Ostrowiec Św. Arka Gdynia 22-09-2016 17:30 1:2 (0:2)
Drutex-Bytovia Bytów Śląsk Wrocław 22-09-2016 20:30 3:0 (2:0)
Chojniczanka Chojnice Wisła Kraków 27-09-2016 17:45 1:2 (1:1)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 28-09-2016 17:45 4:1 (1:1)


1/4 finału

GKS 1962 Jastrzębie Wigry Suwałki 25-10-2016 14:00 1:2 (1:1)
Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia 25-10-2016 17:30 2:1 (1:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 25-10-2016 20:45 1:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice Pogoń Szczecin 26-10-2016 14:00 1:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Puszcza Niepołomice 29-11-2016 17:30 2:0 (1:0)
Arka Gdynia Drutex-Bytovia Bytów 29-11-2016 20:30 1:0 (0:0)
Wigry Suwałki GKS 1962 Jastrzębie 30-11-2016 17:30 1:1 (1:0)
Wisła Kraków Lech Poznań 30-11-2016 20:30 2:4 (0:3)


1/2 finału

Wigry Suwałki Arka Gdynia 28-02-2017 18:00 0:3 (0:1)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 01-03-2017 20:00 3:0 (1:0)
Arka Gdynia Wigry Suwałki 04-04-2017 18:00 2:4 (0:2)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 05-04-2017 20:45 0:1 (0:1)


Finał

Lech Poznań Arka Gdynia 02-05-2017 16:00 1:2 (0:0)


Mapa Strony