TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

1/32 finału

Legia II Warszawa Wisła Kraków 30-08-2022 16:15 0:5 (0:1)
Lechia Zielona Góra Podbeskidzie Bielsko-Biała 30-08-2022 16:30 2:1 (1:0)
ŁKS Łagów Cracovia 30-08-2022 16:30 1:3 (1:1)
Stal Stalowa Wola Puszcza Niepołomice 30-08-2022 16:30 1:2 (0:0)
RKS Radomsko Radomiak Radom 30-08-2022 16:30 0:3 (0:2)
Rekord Bielsko-Biała Chełmianka Chełm 30-08-2022 16:30 3:0 (2:0)
GKS Wikielec Zagłębie Sosnowiec 30-08-2022 17:00 1:2 (0:1)
Start Jełowa Zagłębie Lubin 30-08-2022 17:30 0:4 (0:4)
Stal Rzeszów Korona Kielce 30-08-2022 19:00 3:3 (6:7 k.) (3:3)
Bałtyk Gdynia Olimpia Elbląg 30-08-2022 19:00 0:3 (0:2)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 30-08-2022 19:45 1:3 (0:1)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Legia Warszawa 30-08-2022 20:30 2:3 (0:1)
Pogoń Siedlce Chojniczanka Chojnice 31-08-2022 16:00 3:1 (2:1)
Wieczysta Kraków Radunia Stężyca 31-08-2022 16:00 0:2 (0:1)
Pogoń II Szczecin GKS Katowice 31-08-2022 16:00 0:2 (0:1)
Ruch Wysokie Mazowieckie Śląsk Wrocław 31-08-2022 16:00 0:4 (0:1)
Polonia Środa Wielkopolska Motor Lublin 31-08-2022 16:00 0:2 (0:2)
Skra Częstochowa Wisła Płock 31-08-2022 16:30 1:3 (0:2)
Górnik Polkowice Sandecja Nowy Sącz 31-08-2022 18:00 1:3 (0:1)
GKS 1962 Jastrzębie Warta Poznań 31-08-2022 18:00 0:2 (0:2)
KKS Kalisz Widzew Łódź 31-08-2022 18:15 5:5 (4:3 k.) (3:1)
Zawisza Bydgoszcz GKS Tychy 31-08-2022 19:00 2:1 (1:1)
Resovia Miedź Legnica 31-08-2022 19:05 1:0 (1:0)
ŁKS Łódź Stal Mielec 31-08-2022 20:30 2:2 (3:4 k.) (1:1)
Lechia Dzierżoniów Piast Gliwice 01-09-2022 16:30 1:2 (0:1)
Odra Opole Jagiellonia Białystok 01-09-2022 18:00 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Górnik Łęczna 01-09-2022 19:29 0:0 (3:4 k.) (0:0)
Ruch Chorzów Górnik Zabrze 01-09-2022 20:30 0:1 (0:1)


1/16 finału

Lechia Zielona Góra Jagiellonia Białystok 12-10-2022 14:30 3:1 (2:1)
Rekord Bielsko-Biała Pogoń Szczecin 18-10-2022 14:15 3:3 (11:12 k.) (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa 18-10-2022 14:30 0:1 (0:0)
Stal Mielec Piast Gliwice 18-10-2022 17:30 0:3 (0:0)
KKS Kalisz Olimpia Elbląg 18-10-2022 18:30 2:0 (1:0)
Górnik Łęczna Korona Kielce 18-10-2022 19:15 1:0 (0:0)
Wisła Płock Legia Warszawa 18-10-2022 20:30 0:3 (0:1)
Radunia Stężyca Lechia Gdańsk 19-10-2022 14:00 1:4 (1:2)
Resovia Cracovia 19-10-2022 17:30 4:3 (2:3)
Sandecja Nowy Sącz Warta Poznań 19-10-2022 18:00 2:1 (1:0)
Motor Lublin Zagłębie Lubin 19-10-2022 18:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Puszcza Niepołomice 19-10-2022 19:15 2:2 (6:5 k.) (1:1)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 19-10-2022 20:30 1:3 (1:1)
Pogoń Siedlce Chrobry Głogów 20-10-2022 14:30 3:1 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Radomiak Radom 20-10-2022 17:30 1:3 (1:1)
GKS Katowice Górnik Zabrze 20-10-2022 20:30 1:2 (1:0)


1/8 finału

KKS Kalisz Górnik Zabrze 08-11-2022 14:30 -:- (-:-)
Górnik Łęczna Piast Gliwice 08-11-2022 17:30 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 08-11-2022 20:30 -:- (-:-)
Motor Lublin Wisła Kraków 09-11-2022 14:30 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 09-11-2022 17:30 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Śląsk Wrocław 09-11-2022 20:30 -:- (-:-)
Lechia Zielona Góra Radomiak Radom 10-11-2022 12:00 -:- (-:-)
Pogoń Siedlce Resovia 10-11-2022 17:30 -:- (-:-)


Mapa Strony