TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Lech Poznań 1433 10 3 1 42-22
2. Arka Gdynia 1425 7 4 3 42-35
3. Lechia Gdańsk 1424 7 3 4 29-21
4. AP Reissa Poznań 1421 6 3 5 24-21
5. Warta Poznań 1419 5 4 5 30-25
6. Pogoń Szczecin 1418 5 3 6 30-31
7. SI Arka Gdynia 2004 1411 3 2 9 21-34
8. Chemik Bydgoszcz 144 0 4 10 13-42

1.kolejka

Lech Poznań AP Reissa Poznań 17-08-2019 11:00 4:2 (3:1)
Lechia Gdańsk SI Arka Gdynia 2004 17-08-2019 12:00 2:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 17-08-2019 15:00 3:3 (0:1)
Warta Poznań Chemik Bydgoszcz 20-08-2019 17:00 3:3 (2:2)


2.kolejka

AP Reissa Poznań Arka Gdynia 24-08-2019 12:00 2:5 (1:2)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 24-08-2019 12:00 3:2 (2:0)
SI Arka Gdynia 2004 Warta Poznań 25-08-2019 15:00 1:5 (1:2)
Chemik Bydgoszcz Pogoń Szczecin 27-08-2019 12:00 0:5 (0:3)


3.kolejka

Warta Poznań Lech Poznań 31-08-2019 12:00 1:2 (1:0)
Arka Gdynia Chemik Bydgoszcz 31-08-2019 12:00 6:1 (2:0)
Pogoń Szczecin SI Arka Gdynia 2004 31-08-2019 15:00 4:2 (2:1)
Lechia Gdańsk AP Reissa Poznań 01-09-2019 12:00 0:0 (0:0)


4.kolejka

Lech Poznań Pogoń Szczecin 07-09-2019 12:00 5:4 (1:2)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 07-09-2019 12:00 4:1 (1:0)
SI Arka Gdynia 2004 Arka Gdynia 07-09-2019 13:00 3:6 (0:4)
AP Reissa Poznań Chemik Bydgoszcz 07-09-2019 15:00 3:0 (0:0)


5.kolejka

Arka Gdynia Lech Poznań 13-09-2019 11:00 3:2 (1:2)
Warta Poznań AP Reissa Poznań 13-09-2019 12:00 0:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 14-09-2019 15:00 2:1 (0:0)
Chemik Bydgoszcz SI Arka Gdynia 2004 15-09-2019 13:00 0:4 (0:2)


6.kolejka

Warta Poznań Pogoń Szczecin 19-09-2019 12:00 3:0 (2:0)
AP Reissa Poznań SI Arka Gdynia 2004 20-09-2019 14:30 3:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 21-09-2019 12:00 5:2 (3:1)
Lech Poznań Chemik Bydgoszcz 21-09-2019 12:30 2:1 (1:1)


7.kolejka

SI Arka Gdynia 2004 Lech Poznań 28-09-2019 11:00 0:2 (0:1)
Pogoń Szczecin AP Reissa Poznań 28-09-2019 14:00 1:2 (0:0)
Chemik Bydgoszcz Lechia Gdańsk 29-09-2019 12:00 1:2 (0:0)
Arka Gdynia Warta Poznań 29-09-2019 15:00 3:3 (1:0)


8.kolejka

SI Arka Gdynia 2004 Lechia Gdańsk 05-10-2019 11:00 1:2 (0:1)
Chemik Bydgoszcz Warta Poznań 05-10-2019 14:00 2:2 (0:0)
AP Reissa Poznań Lech Poznań 05-10-2019 15:00 2:2 (1:1)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 05-10-2019 15:00 2:2 (0:1)


9.kolejka

Lechia Gdańsk Lech Poznań 09-10-2019 11:00 1:4 (0:2)
Pogoń Szczecin Chemik Bydgoszcz 11-10-2019 13:00 2:0 (0:0)
Warta Poznań SI Arka Gdynia 2004 12-10-2019 15:00 3:0 (2:0)
Arka Gdynia AP Reissa Poznań 13-10-2019 13:00 2:1 (1:0)


10.kolejka

Lech Poznań Warta Poznań 19-10-2019 12:00 1:1 (0:0)
AP Reissa Poznań Lechia Gdańsk 19-10-2019 15:00 1:1 (0:0)
SI Arka Gdynia 2004 Pogoń Szczecin 19-10-2019 15:00 4:0 (2:0)
Chemik Bydgoszcz Arka Gdynia 20-10-2019 12:00 2:2 (2:1)


11.kolejka

Arka Gdynia SI Arka Gdynia 2004 26-10-2019 11:00 3:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 26-10-2019 13:00 3:3 (1:0)
Chemik Bydgoszcz AP Reissa Poznań 27-10-2019 12:30 1:2 (0:0)
Warta Poznań Lechia Gdańsk 27-10-2019 16:00 1:2 (0:0)


12.kolejka

SI Arka Gdynia 2004 Chemik Bydgoszcz 30-10-2019 12:00 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 30-10-2019 14:00 3:0 (0:0)
Lech Poznań Arka Gdynia 31-10-2019 11:00 4:0 (1:0)
AP Reissa Poznań Warta Poznań 31-10-2019 12:00 1:2 (0:0)


13.kolejka

SI Arka Gdynia 2004 AP Reissa Poznań 08-11-2019 12:00 1:0 (1:0)
Chemik Bydgoszcz Lech Poznań 08-11-2019 13:00 1:5 (0:2)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 09-11-2019 12:00 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 09-11-2019 13:00 3:1 (0:0)


14.kolejka

Lechia Gdańsk Chemik Bydgoszcz 14-11-2019 14:00 3:0 (1:0)
AP Reissa Poznań Pogoń Szczecin 15-11-2019 12:00 3:2 (1:1)
Lech Poznań SI Arka Gdynia 2004 15-11-2019 15:00 3:1 (1:0)
Warta Poznań Arka Gdynia 16-11-2019 12:00 5:2 (2:2)


Mapa Strony