TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Grom Nowy Staw 3679 24 7 5 106-45
2. Gryf Słupsk 3676 24 4 8 85-44
3. GKS Przodkowo 3671 21 8 7 72-33
4. Stolem Gniewino 3670 20 10 6 96-52
5. Lechia II Gdańsk 3667 20 7 9 81-44
6. Arka II Gdynia 3667 19 10 7 103-54
7. Powiśle Dzierzgoń 3655 16 7 13 70-61
8. Kaszubia Kościerzyna 3654 17 3 16 65-65
9. Jantar Ustka 3649 14 7 15 61-90
10. KTS-K Wikęd Luzino 3649 13 10 13 58-64
11. Gedania Gdańsk 3648 14 6 16 52-61
12. Pogoń Lębork 3644 12 8 16 50-56
13. GKS Kowale 3642 11 9 16 55-63
14. Jaguar Gdańsk 3642 12 6 18 55-71
15. Wda Lipusz 3635 10 5 21 54-79
16. Anioły Garczegorze 3631 8 7 21 32-64
17. Bytovia II Bytów 3627 6 9 21 38-97
18. GKS Kolbudy 3627 6 9 21 51-91
19. Orkan Rumia 3624 6 6 24 39-89

1.kolejka

KTS-K Wikęd Luzino PAUZUJE 04-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Jaguar Gdańsk 05-08-2018 11:00 1:0 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Powiśle Dzierzgoń 05-08-2018 13:00 1:3 (1:3)
Stolem Gniewino Gedania Gdańsk 05-08-2018 14:00 0:2 (0:0)
Wda Lipusz Gryf Słupsk 05-08-2018 15:00 1:4 (0:2)
GKS Kolbudy Pogoń Lębork 05-08-2018 17:00 3:1 (2:0)
GKS Kowale Grom Nowy Staw 05-08-2018 17:00 1:2 (1:1)
Anioły Garczegorze Arka II Gdynia 05-08-2018 17:00 1:1 (0:1)
Jantar Ustka Orkan Rumia 05-08-2018 18:00 4:3 (1:1)
Lechia II Gdańsk GKS Przodkowo 08-08-2018 17:30 0:1 (0:0)


2.kolejka

Pogoń Lębork Arka II Gdynia 09-08-2018 18:00 1:1 (0:0)
PAUZUJE GKS Kowale 11-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk KTS-K Wikęd Luzino 11-08-2018 11:00 2:3 (0:2)
Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 11-08-2018 14:00 3:2 (0:1)
Jaguar Gdańsk Wda Lipusz 11-08-2018 15:00 0:2 (0:2)
Powiśle Dzierzgoń Jantar Ustka 11-08-2018 16:00 3:0 (1:0)
Gryf Słupsk Stolem Gniewino 11-08-2018 17:00 4:1 (1:1)
GKS Przodkowo Bytovia II Bytów 11-08-2018 17:00 2:0 (1:0)
GKS Kolbudy Lechia II Gdańsk 11-08-2018 17:00 0:5 (0:1)
Anioły Garczegorze Orkan Rumia 11-08-2018 18:00 0:0 (0:0)


3.kolejka

Kaszubia Kościerzyna PAUZUJE 15-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Pogoń Lębork 15-08-2018 11:00 5:0 (3:0)
Bytovia II Bytów GKS Kolbudy 15-08-2018 11:00 3:1 (0:0)
Arka II Gdynia Orkan Rumia 15-08-2018 12:00 1:2 (1:1)
Stolem Gniewino Jaguar Gdańsk 15-08-2018 13:00 4:0 (3:0)
KTS-K Wikęd Luzino Gryf Słupsk 15-08-2018 13:00 0:1 (0:0)
GKS Kowale Gedania Gdańsk 15-08-2018 15:00 1:1 (0:1)
Wda Lipusz GKS Przodkowo 15-08-2018 17:00 2:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń 15-08-2018 17:00 1:1 (1:1)
Jantar Ustka Grom Nowy Staw 15-08-2018 18:00 0:6 (0:2)


4.kolejka

PAUZUJE Jantar Ustka 18-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 18-08-2018 11:00 1:2 (0:0)
Lechia II Gdańsk Bytovia II Bytów 18-08-2018 11:00 1:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 18-08-2018 14:00 4:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk KTS-K Wikęd Luzino 18-08-2018 15:00 1:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 18-08-2018 16:00 3:0 (1:0)
Gryf Słupsk GKS Kowale 18-08-2018 17:00 2:0 (0:0)
GKS Przodkowo Stolem Gniewino 18-08-2018 17:00 1:1 (1:0)
GKS Kolbudy Wda Lipusz 18-08-2018 17:00 3:3 (2:1)
Pogoń Lębork Orkan Rumia 19-08-2018 18:30 1:1 (0:1)


5.kolejka

Anioły Garczegorze PAUZUJE 25-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Pogoń Lębork 25-08-2018 11:00 0:0 (0:0)
KTS-K Wikęd Luzino GKS Przodkowo 25-08-2018 11:00 2:1 (1:1)
GKS Kowale Jaguar Gdańsk 25-08-2018 14:00 1:1 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 25-08-2018 15:00 2:3 (0:2)
Wda Lipusz Lechia II Gdańsk 25-08-2018 17:00 6:3 (4:2)
Jantar Ustka Gedania Gdańsk 25-08-2018 18:00 3:0 (0:0)
Orkan Rumia Powiśle Dzierzgoń 26-08-2018 16:00 0:2 (0:1)
Stolem Gniewino GKS Kolbudy 26-08-2018 17:00 2:1 (1:1)
Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 26-08-2018 18:00 6:1 (3:1)


6.kolejka

PAUZUJE Arka II Gdynia 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 01-09-2018 11:00 4:1 (1:1)
Jaguar Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 01-09-2018 16:00 1:0 (1:0)
Lechia II Gdańsk Stolem Gniewino 01-09-2018 16:00 2:1 (1:0)
Pogoń Lębork Powiśle Dzierzgoń 01-09-2018 17:00 3:2 (0:0)
Grom Nowy Staw Orkan Rumia 01-09-2018 17:00 6:1 (2:1)
GKS Przodkowo GKS Kowale 01-09-2018 17:00 1:2 (1:0)
GKS Kolbudy KTS-K Wikęd Luzino 01-09-2018 17:00 0:3 (0:1)
Bytovia II Bytów Wda Lipusz 02-09-2018 11:00 1:1 (0:0)
Gryf Słupsk Jantar Ustka 02-09-2018 15:00 5:0 (1:0)


7.kolejka

PAUZUJE Orkan Rumia 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Pogoń Lębork 05-09-2018 17:00 3:2 (2:1)
Stolem Gniewino Bytovia II Bytów 05-09-2018 17:00 7:3 (4:2)
KTS-K Wikęd Luzino Lechia II Gdańsk 05-09-2018 17:00 2:0 (2:0)
GKS Kowale GKS Kolbudy 05-09-2018 17:00 2:0 (2:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Przodkowo 05-09-2018 17:00 2:3 (1:1)
Jantar Ustka Jaguar Gdańsk 05-09-2018 17:00 1:3 (0:1)
Anioły Garczegorze Gryf Słupsk 05-09-2018 17:00 0:1 (0:0)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 05-09-2018 17:00 5:1 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw 05-09-2018 17:00 0:0 (0:0)


8.kolejka

Pogoń Lębork Grom Nowy Staw 08-09-2018 17:00 1:3 (0:2)
PAUZUJE Powiśle Dzierzgoń 08-09-2018 17:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Orkan Rumia 08-09-2018 17:00 1:1 (0:0)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 08-09-2018 17:00 3:5 (1:3)
Jaguar Gdańsk Anioły Garczegorze 08-09-2018 17:00 1:1 (0:0)
GKS Przodkowo Jantar Ustka 08-09-2018 17:00 4:1 (1:1)
GKS Kolbudy Kaszubia Kościerzyna 08-09-2018 17:00 4:0 (1:0)
Lechia II Gdańsk GKS Kowale 08-09-2018 17:00 1:0 (0:0)
Bytovia II Bytów KTS-K Wikęd Luzino 08-09-2018 17:00 1:1 (0:0)
Wda Lipusz Stolem Gniewino 08-09-2018 17:00 2:3 (2:0)


9.kolejka

Grom Nowy Staw PAUZUJE 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Wda Lipusz 15-09-2018 14:00 1:2 (1:1)
GKS Kowale Bytovia II Bytów 15-09-2018 14:00 5:0 (1:0)
Anioły Garczegorze GKS Przodkowo 15-09-2018 14:00 1:4 (1:2)
Kaszubia Kościerzyna Lechia II Gdańsk 15-09-2018 16:00 1:4 (0:2)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 15-09-2018 16:00 3:2 (1:1)
Stolem Gniewino Pogoń Lębork 15-09-2018 17:00 0:0 (0:0)
Jantar Ustka GKS Kolbudy 15-09-2018 17:00 6:3 (2:1)
Arka II Gdynia Jaguar Gdańsk 16-09-2018 11:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk Orkan Rumia 16-09-2018 14:00 1:0 (1:0)


10.kolejka

Pogoń Lębork PAUZUJE 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Grom Nowy Staw 22-09-2018 11:00 0:4 (0:1)
Lechia II Gdańsk Jantar Ustka 22-09-2018 11:00 1:1 (1:1)
Stolem Gniewino KTS-K Wikęd Luzino 22-09-2018 12:00 3:1 (1:0)
GKS Kolbudy Anioły Garczegorze 22-09-2018 13:00 0:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Orkan Rumia 22-09-2018 15:00 3:3 (2:2)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 22-09-2018 16:00 5:0 (0:0)
GKS Przodkowo Arka II Gdynia 22-09-2018 16:00 5:1 (2:0)
Bytovia II Bytów Kaszubia Kościerzyna 23-09-2018 11:00 0:2 (0:1)
Wda Lipusz GKS Kowale 23-09-2018 15:00 1:0 (1:0)


11.kolejka

PAUZUJE Gedania Gdańsk 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Lechia II Gdańsk 29-09-2018 11:00 1:2 (0:0)
Grom Nowy Staw Gryf Słupsk 29-09-2018 13:00 1:1 (0:1)
KTS-K Wikęd Luzino Pogoń Lębork 29-09-2018 16:00 2:1 (1:0)
GKS Kowale Stolem Gniewino 29-09-2018 16:00 3:6 (2:2)
Kaszubia Kościerzyna Wda Lipusz 29-09-2018 16:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Bytovia II Bytów 29-09-2018 16:00 2:0 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 29-09-2018 16:00 3:1 (2:0)
Orkan Rumia GKS Przodkowo 29-09-2018 16:00 0:2 (0:1)
Arka II Gdynia GKS Kolbudy 30-09-2018 11:00 3:3 (1:1)


12.kolejka

Gryf Słupsk PAUZUJE 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Gedania Gdańsk 06-10-2018 12:00 1:2 (1:2)
GKS Przodkowo Powiśle Dzierzgoń 06-10-2018 14:00 4:1 (2:0)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 06-10-2018 14:00 5:0 (5:0)
Jaguar Gdańsk Grom Nowy Staw 06-10-2018 15:00 2:1 (1:0)
GKS Kolbudy Orkan Rumia 06-10-2018 15:00 2:3 (0:0)
KTS-K Wikęd Luzino GKS Kowale 06-10-2018 16:00 1:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Arka II Gdynia 07-10-2018 11:00 4:3 (1:0)
Bytovia II Bytów Anioły Garczegorze 07-10-2018 11:00 3:0 (1:0)
Wda Lipusz Jantar Ustka 07-10-2018 14:00 0:1 (0:0)


13.kolejka

PAUZUJE Jaguar Gdańsk 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Gryf Słupsk 13-10-2018 11:00 2:3 (0:1)
GKS Kowale Pogoń Lębork 13-10-2018 14:00 2:0 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kolbudy 13-10-2018 14:00 1:1 (0:0)
Grom Nowy Staw GKS Przodkowo 13-10-2018 14:00 0:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna KTS-K Wikęd Luzino 13-10-2018 15:00 2:3 (1:2)
Jantar Ustka Stolem Gniewino 13-10-2018 15:00 1:8 (0:4)
Arka II Gdynia Bytovia II Bytów 14-10-2018 11:00 4:0 (1:0)
Anioły Garczegorze Wda Lipusz 14-10-2018 12:00 1:0 (0:0)
Orkan Rumia Lechia II Gdańsk 01-12-2018 15:30 0:4 (2:2)


14.kolejka

GKS Przodkowo PAUZUJE 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 20-10-2018 11:00 4:0 (2:0)
Wda Lipusz Arka II Gdynia 20-10-2018 14:00 1:1 (0:1)
Stolem Gniewino Anioły Garczegorze 20-10-2018 14:00 4:0 (3:0)
GKS Kowale Kaszubia Kościerzyna 20-10-2018 14:00 0:2 (0:0)
Jaguar Gdańsk Gedania Gdańsk 20-10-2018 14:30 0:1 (0:0)
Pogoń Lębork Gryf Słupsk 20-10-2018 15:00 0:2 (0:0)
GKS Kolbudy Grom Nowy Staw 20-10-2018 15:00 0:4 (0:2)
KTS-K Wikęd Luzino Jantar Ustka 20-10-2018 15:00 1:1 (1:1)
Bytovia II Bytów Orkan Rumia 21-10-2018 11:00 1:2 (0:2)


15.kolejka

PAUZUJE GKS Kolbudy 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Stolem Gniewino 27-10-2018 11:00 2:2 (0:2)
Gedania Gdańsk GKS Przodkowo 27-10-2018 11:00 1:0 (0:0)
Anioły Garczegorze KTS-K Wikęd Luzino 27-10-2018 12:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Bytovia II Bytów 27-10-2018 13:00 5:0 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork 27-10-2018 14:00 2:1 (1:0)
Orkan Rumia Wda Lipusz 27-10-2018 14:00 1:5 (0:2)
Grom Nowy Staw Lechia II Gdańsk 27-10-2018 14:00 2:0 (2:0)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 27-10-2018 14:00 2:1 (1:1)
Jantar Ustka GKS Kowale 27-10-2018 15:00 2:2 (0:0)


16.kolejka

Lechia II Gdańsk PAUZUJE 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Grom Nowy Staw 03-11-2018 11:00 1:5 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna Jantar Ustka 03-11-2018 12:00 4:3 (2:3)
GKS Przodkowo Gryf Słupsk 03-11-2018 13:00 3:1 (0:0)
KTS-K Wikęd Luzino Arka II Gdynia 03-11-2018 13:00 2:1 (1:1)
Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 03-11-2018 14:00 1:0 (1:0)
GKS Kolbudy Gedania Gdańsk 03-11-2018 14:00 1:1 (0:1)
Wda Lipusz Powiśle Dzierzgoń 03-11-2018 14:00 3:2 (0:0)
Stolem Gniewino Orkan Rumia 03-11-2018 14:00 4:1 (1:0)
GKS Kowale Anioły Garczegorze 03-11-2018 14:00 4:1 (0:0)


17.kolejka

Powiśle Dzierzgoń Stolem Gniewino 10-11-2018 00:00 1:1 (0:0)
PAUZUJE Bytovia II Bytów 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia GKS Kowale 10-11-2018 11:00 3:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia II Gdańsk 10-11-2018 11:00 1:3 (0:0)
Jaguar Gdańsk GKS Przodkowo 10-11-2018 11:00 1:6 (1:2)
Grom Nowy Staw Wda Lipusz 10-11-2018 12:00 7:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna 10-11-2018 13:00 1:0 (0:0)
KTS-K Wikęd Luzino Orkan Rumia 10-11-2018 13:00 4:3 (4:0)
Jantar Ustka Pogoń Lębork 10-11-2018 14:00 2:0 (2:0)
Gryf Słupsk GKS Kolbudy 11-11-2018 13:00 4:1 (1:1)


18.kolejka

Wda Lipusz PAUZUJE 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Gryf Słupsk 17-11-2018 11:00 4:1 (2:0)
Stolem Gniewino Grom Nowy Staw 17-11-2018 12:00 2:4 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 17-11-2018 12:00 0:7 (0:2)
Pogoń Lębork GKS Przodkowo 17-11-2018 13:00 2:1 (0:0)
KTS-K Wikęd Luzino Powiśle Dzierzgoń 17-11-2018 13:00 2:1 (2:0)
Jantar Ustka Anioły Garczegorze 17-11-2018 13:00 3:1 (1:0)
GKS Kolbudy Jaguar Gdańsk 17-11-2018 14:00 3:1 (2:1)
GKS Kowale Orkan Rumia 17-11-2018 14:00 3:0 (0:0)
Bytovia II Bytów Gedania Gdańsk 18-11-2018 11:00 1:1 (1:1)


19.kolejka

PAUZUJE Stolem Gniewino 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Pogoń Lębork 24-11-2018 11:00 1:2 (0:1)
Arka II Gdynia Jantar Ustka 24-11-2018 11:00 9:0 (5:0)
Gedania Gdańsk Wda Lipusz 24-11-2018 11:00 3:0 (3:0)
Grom Nowy Staw KTS-K Wikęd Luzino 24-11-2018 12:00 4:0 (2:0)
Kaszubia Kościerzyna Orkan Rumia 24-11-2018 13:00 1:0 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kowale 24-11-2018 13:00 1:2 (0:0)
Gryf Słupsk Bytovia II Bytów 24-11-2018 13:00 6:0 (3:0)
Jaguar Gdańsk Lechia II Gdańsk 24-11-2018 13:00 1:1 (1:0)
GKS Przodkowo GKS Kolbudy 24-11-2018 13:00 1:0 (1:0)


20.kolejka

PAUZUJE KTS-K Wikęd Luzino 02-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Bytovia II Bytów 02-03-2019 11:00 2:1 (1:1)
Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 02-03-2019 11:00 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia Anioły Garczegorze 02-03-2019 11:00 3:0 (1:0)
Gryf Słupsk Wda Lipusz 02-03-2019 14:00 5:0 (2:0)
Grom Nowy Staw GKS Kowale 02-03-2019 14:00 2:2 (2:1)
GKS Przodkowo Lechia II Gdańsk 02-03-2019 17:30 2:1 (1:0)
Pogoń Lębork GKS Kolbudy 03-03-2019 14:00 1:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 03-03-2019 17:00 1:3 (1:1)
Orkan Rumia Jantar Ustka 03-03-2019 17:00 1:2 (0:1)


21.kolejka

GKS Kowale PAUZUJE 09-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk GKS Kolbudy 09-03-2019 11:00 4:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Grom Nowy Staw 09-03-2019 14:00 2:1 (0:0)
Stolem Gniewino Gryf Słupsk 09-03-2019 14:00 0:4 (0:0)
KTS-K Wikęd Luzino Gedania Gdańsk 09-03-2019 15:00 1:0 (0:0)
Wda Lipusz Jaguar Gdańsk 09-03-2019 15:00 3:4 (0:0)
Arka II Gdynia Pogoń Lębork 10-03-2019 11:00 0:0 (0:0)
Bytovia II Bytów GKS Przodkowo 10-03-2019 11:00 2:1 (0:0)
Jantar Ustka Powiśle Dzierzgoń 10-03-2019 14:00 1:1 (0:0)
Orkan Rumia Anioły Garczegorze 10-03-2019 17:00 1:0 (0:0)


22.kolejka

PAUZUJE Kaszubia Kościerzyna 16-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 16-03-2019 11:00 1:3 (0:0)
Gedania Gdańsk GKS Kowale 16-03-2019 11:00 3:2 (2:1)
Powiśle Dzierzgoń Anioły Garczegorze 16-03-2019 13:00 3:1 (1:1)
Pogoń Lębork Lechia II Gdańsk 16-03-2019 14:00 0:0 (0:0)
GKS Kolbudy Bytovia II Bytów 16-03-2019 14:00 1:5 (0:2)
Gryf Słupsk KTS-K Wikęd Luzino 16-03-2019 14:00 2:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Jantar Ustka 16-03-2019 14:00 3:1 (1:0)
GKS Przodkowo Wda Lipusz 16-03-2019 15:00 3:1 (1:1)
Orkan Rumia Arka II Gdynia 17-03-2019 17:00 1:2 (1:1)


23.kolejka

Jantar Ustka PAUZUJE 23-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 23-03-2019 13:00 4:1 (3:0)
Stolem Gniewino GKS Przodkowo 23-03-2019 14:00 1:0 (0:0)
Wda Lipusz GKS Kolbudy 23-03-2019 15:00 2:3 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 23-03-2019 16:00 0:2 (0:1)
KTS-K Wikęd Luzino Jaguar Gdańsk 24-03-2019 13:30 1:4 (0:2)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw 24-03-2019 14:00 1:4 (1:1)
GKS Kowale Gryf Słupsk 24-03-2019 14:00 1:2 (0:1)
Orkan Rumia Pogoń Lębork 24-03-2019 16:00 1:2 (0:0)
Bytovia II Bytów Lechia II Gdańsk 10-04-2019 13:00 0:2 (0:2)


24.kolejka

Gedania Gdańsk Jantar Ustka 30-03-2019 00:00 0:0 (0:0)
PAUZUJE Anioły Garczegorze 30-03-2019 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Wda Lipusz 30-03-2019 11:00 3:0 (2:0)
GKS Kolbudy Stolem Gniewino 30-03-2019 12:00 2:2 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Orkan Rumia 30-03-2019 14:00 3:2 (1:0)
GKS Przodkowo KTS-K Wikęd Luzino 30-03-2019 15:00 2:1 (1:0)
Jaguar Gdańsk GKS Kowale 30-03-2019 15:00 0:1 (0:1)
Grom Nowy Staw Arka II Gdynia 30-03-2019 15:30 1:1 (0:0)
Pogoń Lębork Bytovia II Bytów 30-03-2019 16:00 5:0 (2:0)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 30-03-2019 16:00 1:2 (1:2)


25.kolejka

Arka II Gdynia PAUZUJE 06-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Gryf Słupsk 06-04-2019 14:00 0:0 (0:0)
GKS Kowale GKS Przodkowo 06-04-2019 14:00 1:2 (0:0)
Stolem Gniewino Lechia II Gdańsk 06-04-2019 14:00 3:3 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 06-04-2019 16:00 4:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 06-04-2019 16:00 2:1 (0:0)
Wda Lipusz Bytovia II Bytów 06-04-2019 16:00 2:2 (0:0)
KTS-K Wikęd Luzino GKS Kolbudy 07-04-2019 13:30 4:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Gedania Gdańsk 07-04-2019 14:00 0:1 (0:0)
Orkan Rumia Grom Nowy Staw 07-04-2019 15:00 1:6 (0:0)


26.kolejka

PAUZUJE Orkan Rumia 13-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Jantar Ustka 13-04-2019 13:00 3:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Powiśle Dzierzgoń 13-04-2019 14:00 2:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Arka II Gdynia 13-04-2019 15:00 2:3 (0:1)
GKS Przodkowo Kaszubia Kościerzyna 13-04-2019 16:00 0:0 (0:0)
Gryf Słupsk Anioły Garczegorze 13-04-2019 16:00 1:0 (0:0)
Pogoń Lębork Wda Lipusz 13-04-2019 17:00 4:0 (3:0)
Bytovia II Bytów Stolem Gniewino 14-04-2019 11:00 1:5 (0:1)
Lechia II Gdańsk KTS-K Wikęd Luzino 14-04-2019 13:00 5:2 (1:0)
GKS Kolbudy GKS Kowale 14-04-2019 16:00 0:0 (0:0)


27.kolejka

Powiśle Dzierzgoń PAUZUJE 17-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka GKS Przodkowo 17-04-2019 15:00 1:1 (1:1)
Grom Nowy Staw Pogoń Lębork 17-04-2019 16:00 3:0 (2:0)
Arka II Gdynia Gryf Słupsk 17-04-2019 16:00 5:0 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kolbudy 17-04-2019 16:00 0:1 (0:1)
KTS-K Wikęd Luzino Bytovia II Bytów 17-04-2019 16:00 1:1 (1:0)
GKS Kowale Lechia II Gdańsk 17-04-2019 16:30 3:2 (0:0)
Orkan Rumia Gedania Gdańsk 17-04-2019 18:00 0:3 (0:1)
Stolem Gniewino Wda Lipusz 17-04-2019 18:00 3:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Jaguar Gdańsk 20-04-2019 12:00 1:0 (1:0)


28.kolejka

PAUZUJE Grom Nowy Staw 27-04-2019 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 27-04-2019 11:00 1:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 27-04-2019 11:00 2:1 (1:0)
Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 27-04-2019 13:00 1:5 (0:3)
Wda Lipusz KTS-K Wikęd Luzino 27-04-2019 16:00 1:1 (0:1)
Gryf Słupsk Orkan Rumia 27-04-2019 16:00 3:0 (0:0)
Pogoń Lębork Stolem Gniewino 27-04-2019 17:00 0:1 (0:1)
GKS Kolbudy Jantar Ustka 27-04-2019 17:00 1:3 (0:1)
GKS Przodkowo Anioły Garczegorze 27-04-2019 17:00 1:1 (0:0)
Bytovia II Bytów GKS Kowale 28-04-2019 11:00 3:3 (3:1)


29.kolejka

KTS-K Wikęd Luzino Stolem Gniewino 30-04-2019 18:00 1:1 (1:1)
PAUZUJE Pogoń Lębork 01-05-2019 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia GKS Przodkowo 01-05-2019 11:00 2:2 (0:1)
Grom Nowy Staw Gedania Gdańsk 01-05-2019 14:00 6:2 (1:0)
GKS Kowale Wda Lipusz 01-05-2019 14:00 3:1 (1:1)
Anioły Garczegorze GKS Kolbudy 01-05-2019 15:00 5:1 (3:0)
Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk 01-05-2019 16:00 2:2 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Bytovia II Bytów 01-05-2019 16:00 5:0 (3:0)
Orkan Rumia Jaguar Gdańsk 01-05-2019 17:00 2:3 (1:0)
Jantar Ustka Lechia II Gdańsk 01-05-2019 17:00 2:4 (1:0)


30.kolejka

Stolem Gniewino GKS Kowale 03-05-2019 18:00 0:0 (0:0)
Gedania Gdańsk PAUZUJE 04-05-2019 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Anioły Garczegorze 04-05-2019 11:00 2:0 (1:0)
Jaguar Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 04-05-2019 13:00 4:1 (0:1)
Wda Lipusz Kaszubia Kościerzyna 04-05-2019 16:00 0:2 (0:2)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 04-05-2019 16:00 1:2 (1:0)
Pogoń Lębork KTS-K Wikęd Luzino 04-05-2019 17:00 3:0 (1:0)
GKS Kolbudy Arka II Gdynia 04-05-2019 17:00 3:3 (1:1)
GKS Przodkowo Orkan Rumia 04-05-2019 17:00 3:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Jantar Ustka 05-05-2019 11:00 1:3 (0:0)


31.kolejka

PAUZUJE Gryf Słupsk 11-05-2019 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 11-05-2019 11:00 2:3 (1:1)
Arka II Gdynia Lechia II Gdańsk 11-05-2019 11:00 1:1 (1:0)
Grom Nowy Staw Jaguar Gdańsk 11-05-2019 14:00 0:4 (0:0)
GKS Kowale KTS-K Wikęd Luzino 11-05-2019 14:00 2:2 (2:1)
Anioły Garczegorze Bytovia II Bytów 11-05-2019 16:00 2:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Stolem Gniewino 11-05-2019 16:00 2:5 (0:3)
Powiśle Dzierzgoń GKS Przodkowo 11-05-2019 17:00 0:2 (0:0)
Jantar Ustka Wda Lipusz 11-05-2019 17:00 1:0 (0:0)
Orkan Rumia GKS Kolbudy 12-05-2019 15:00 1:3 (1:1)


32.kolejka

Jaguar Gdańsk PAUZUJE 18-05-2019 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Stolem Gniewino 18-05-2019 14:00 1:4 (1:2)
Wda Lipusz Anioły Garczegorze 18-05-2019 15:00 0:1 (0:1)
Orkan Rumia Lechia II Gdańsk 18-05-2019 16:00 0:3 (0:1)
Pogoń Lębork GKS Kowale 18-05-2019 17:00 1:1 (0:0)
GKS Kolbudy Powiśle Dzierzgoń 18-05-2019 17:00 2:4 (1:0)
GKS Przodkowo Grom Nowy Staw 18-05-2019 17:00 1:1 (0:1)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 18-05-2019 17:00 3:0 (2:0)
Bytovia II Bytów Arka II Gdynia 19-05-2019 11:00 0:3 (0:1)
KTS-K Wikęd Luzino Kaszubia Kościerzyna 19-05-2019 13:30 2:2 (0:0)


33.kolejka

Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 24-04-2019 18:00 2:0 (0:0)
PAUZUJE GKS Przodkowo 25-05-2019 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Wda Lipusz 25-05-2019 13:30 3:2 (2:2)
Grom Nowy Staw GKS Kolbudy 25-05-2019 14:00 3:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kowale 25-05-2019 16:00 6:2 (5:0)
Gryf Słupsk Pogoń Lębork 25-05-2019 17:00 2:1 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Lechia II Gdańsk 25-05-2019 17:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka KTS-K Wikęd Luzino 25-05-2019 17:00 4:2 (2:1)
Anioły Garczegorze Stolem Gniewino 26-05-2019 14:00 1:3 (1:1)
Orkan Rumia Bytovia II Bytów 26-05-2019 17:00 3:1 (2:1)


34.kolejka

GKS Kolbudy PAUZUJE 01-06-2019 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 01-06-2019 13:00 3:2 (1:2)
GKS Kowale Jantar Ustka 01-06-2019 14:00 1:3 (0:2)
Wda Lipusz Orkan Rumia 01-06-2019 16:00 4:0 (2:0)
Pogoń Lębork Kaszubia Kościerzyna 01-06-2019 17:00 0:3 (0:0)
Stolem Gniewino Arka II Gdynia 01-06-2019 17:00 6:3 (4:1)
GKS Przodkowo Gedania Gdańsk 01-06-2019 17:00 4:0 (2:0)
KTS-K Wikęd Luzino Anioły Garczegorze 01-06-2019 18:00 2:4 (1:0)
Bytovia II Bytów Powiśle Dzierzgoń 02-06-2019 11:00 1:1 (1:1)
Lechia II Gdańsk Grom Nowy Staw 02-06-2019 11:00 1:2 (0:1)


35.kolejka

PAUZUJE Lechia II Gdańsk 08-06-2019 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk GKS Kolbudy 08-06-2019 11:00 3:0 (1:0)
Grom Nowy Staw Bytovia II Bytów 08-06-2019 11:00 9:1 (5:1)
Jaguar Gdańsk Pogoń Lębork 08-06-2019 13:00 3:5 (2:1)
Arka II Gdynia KTS-K Wikęd Luzino 08-06-2019 14:00 4:1 (1:1)
Orkan Rumia Stolem Gniewino 08-06-2019 16:00 1:3 (1:0)
Gryf Słupsk GKS Przodkowo 08-06-2019 17:00 1:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Wda Lipusz 08-06-2019 17:00 3:1 (0:1)
Jantar Ustka Kaszubia Kościerzyna 08-06-2019 17:00 2:6 (2:2)
Anioły Garczegorze GKS Kowale 09-06-2019 14:00 3:0 (2:0)


36.kolejka

Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 13-06-2019 14:00 0:2 (0:1)
Lechia II Gdańsk Gedania Gdańsk 13-06-2019 18:00 2:1 (0:1)
Orkan Rumia KTS-K Wikęd Luzino 13-06-2019 18:30 1:1 (1:1)
Bytovia II Bytów PAUZUJE 15-06-2019 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Arka II Gdynia 15-06-2019 14:00 1:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Anioły Garczegorze 15-06-2019 16:00 4:0 (0:0)
Wda Lipusz Grom Nowy Staw 15-06-2019 16:00 1:3 (1:0)
GKS Przodkowo Jaguar Gdańsk 15-06-2019 17:00 3:0 (0:0)
Pogoń Lębork Jantar Ustka 15-06-2019 18:00 5:1 (4:0)
GKS Kolbudy Gryf Słupsk 16-06-2019 12:00 2:3 (1:2)


37.kolejka

GKS Przodkowo Pogoń Lębork 18-06-2019 17:00 2:1 (0:1)
Jaguar Gdańsk GKS Kolbudy 19-06-2019 18:00 3:2 (3:1)
Gryf Słupsk Lechia II Gdańsk 19-06-2019 18:00 2:1 (1:0)
Orkan Rumia GKS Kowale 19-06-2019 18:30 2:1 (1:0)
PAUZUJE Wda Lipusz 20-06-2019 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Bytovia II Bytów 20-06-2019 11:00 2:0 (1:0)
Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 20-06-2019 11:00 3:1 (1:0)
Grom Nowy Staw Stolem Gniewino 20-06-2019 14:00 1:1 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń KTS-K Wikęd Luzino 20-06-2019 15:00 4:1 (2:0)
Anioły Garczegorze Jantar Ustka 20-06-2019 16:00 1:2 (0:2)


38.kolejka

Pogoń Lębork Anioły Garczegorze 23-06-2019 17:00 2:0 (2:0)
Jantar Ustka Arka II Gdynia 23-06-2019 17:00 2:3 (1:0)
Orkan Rumia Kaszubia Kościerzyna 23-06-2019 17:00 1:1 (0:1)
GKS Kowale Powiśle Dzierzgoń 23-06-2019 17:00 3:6 (2:1)
KTS-K Wikęd Luzino Grom Nowy Staw 23-06-2019 17:00 6:0 (4:0)
Stolem Gniewino PAUZUJE 23-06-2019 17:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Gedania Gdańsk 23-06-2019 17:00 3:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Gryf Słupsk 23-06-2019 17:00 3:2 (0:2)
Lechia II Gdańsk Jaguar Gdańsk 23-06-2019 17:00 2:2 (1:2)
GKS Kolbudy GKS Przodkowo 23-06-2019 17:00 1:2 (1:2)


Mapa Strony