TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Grom Nowy Staw 39 3 0 0 11-3 1 0 0 3-2 2 0 0 8-1 0 0 0 0-0
2. Gryf Słupsk 39 3 0 0 9-2 1 0 0 4-1 2 0 0 5-1 0 0 0 0-0
3. Powiśle Dzierzgoń 37 2 1 0 7-2 1 0 0 3-0 1 1 0 4-2 0 0 0 0-0
4. Lechia II Gdańsk 36 2 0 1 10-1 1 0 1 5-1 1 0 0 5-0 0 0 1 0-1
5. GKS Przodkowo 36 2 0 1 4-2 1 0 0 2-0 1 0 1 2-2 2 0 1 4-2
6. Bytovia II Bytów 36 2 0 1 4-3 2 0 0 4-1 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2
7. Wda Lipusz 36 2 0 1 5-5 1 0 1 3-5 1 0 0 2-0 1 0 0 2-1
8. Gedania Gdańsk 34 1 1 1 5-4 0 0 1 2-3 1 1 0 3-1 0 0 0 0-0
9. Orkan Rumia 34 1 1 1 5-5 0 0 0 0-0 1 1 1 5-5 0 0 0 0-0
10. KTS-K Luzino 23 1 0 1 3-3 0 0 1 0-1 1 0 0 3-2 0 0 0 0-0
11. Anioły Garczegorze 33 0 3 0 2-2 0 3 0 2-2 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
12. Stolem Gniewino 33 1 0 2 5-6 1 0 1 4-2 0 0 1 1-4 0 0 0 0-0
13. GKS Kolbudy 33 1 0 2 4-9 1 0 1 3-6 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0
14. Jantar Ustka 33 1 0 2 4-12 1 0 1 4-9 0 0 1 0-3 0 0 0 0-0
15. Arka II Gdynia 32 0 2 1 3-4 0 0 1 1-2 0 2 0 2-2 0 0 0 0-0
16. GKS Kowale 21 0 1 1 2-3 0 1 1 2-3 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
17. Pogoń Lębork 31 0 1 2 2-9 0 1 0 1-1 0 0 2 1-8 0 0 0 0-0
18. Kaszubia Kościerzyna 20 0 0 2 3-6 0 0 1 1-3 0 0 1 2-3 0 0 0 0-0
19. Jaguar Gdańsk 30 0 0 3 0-7 0 0 1 0-2 0 0 2 0-5 0 0 0 0-0

1.kolejka

KTS-K Luzino PAUZUJE 04-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Jaguar Gdańsk 05-08-2018 11:00 1:0 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Powiśle Dzierzgoń 05-08-2018 13:00 1:3 (1:3)
Stolem Gniewino Gedania Gdańsk 05-08-2018 14:00 0:2 (0:0)
Wda Lipusz Gryf Słupsk 05-08-2018 15:00 1:4 (0:2)
GKS Kolbudy Pogoń Lębork 05-08-2018 17:00 3:1 (2:0)
GKS Kowale Grom Nowy Staw 05-08-2018 17:00 1:2 (1:1)
Anioły Garczegorze Arka II Gdynia 05-08-2018 17:00 1:1 (0:1)
Jantar Ustka Orkan Rumia 05-08-2018 18:00 4:3 (1:1)
Lechia II Gdańsk GKS Przodkowo 08-08-2018 17:30 0:1 (0:0)


2.kolejka

Pogoń Lębork Arka II Gdynia 09-08-2018 18:00 1:1 (0:0)
PAUZUJE GKS Kowale 11-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk KTS-K Luzino 11-08-2018 11:00 2:3 (0:2)
Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 11-08-2018 14:00 3:2 (0:1)
Jaguar Gdańsk Wda Lipusz 11-08-2018 15:00 0:2 (0:2)
Powiśle Dzierzgoń Jantar Ustka 11-08-2018 16:00 3:0 (1:0)
Gryf Słupsk Stolem Gniewino 11-08-2018 17:00 4:1 (1:1)
GKS Przodkowo Bytovia II Bytów 11-08-2018 17:00 2:0 (1:0)
GKS Kolbudy Lechia II Gdańsk 11-08-2018 17:00 0:5 (0:1)
Anioły Garczegorze Orkan Rumia 11-08-2018 18:00 0:0 (0:0)


3.kolejka

Kaszubia Kościerzyna PAUZUJE 15-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Pogoń Lębork 15-08-2018 11:00 5:0 (3:0)
Bytovia II Bytów GKS Kolbudy 15-08-2018 11:00 3:1 (0:0)
Arka II Gdynia Orkan Rumia 15-08-2018 12:00 1:2 (1:1)
Stolem Gniewino Jaguar Gdańsk 15-08-2018 13:00 4:0 (3:0)
KTS-K Luzino Gryf Słupsk 15-08-2018 13:00 0:1 (0:0)
GKS Kowale Gedania Gdańsk 15-08-2018 15:00 1:1 (0:1)
Wda Lipusz GKS Przodkowo 15-08-2018 17:00 2:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń 15-08-2018 17:00 1:1 (1:1)
Jantar Ustka Grom Nowy Staw 15-08-2018 18:00 0:6 (0:2)


4.kolejka

Pogoń Lębork Orkan Rumia 18-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 18-08-2018 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Jantar Ustka 18-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 18-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk GKS Kowale 18-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk KTS-K Luzino 18-08-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Stolem Gniewino 18-08-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Wda Lipusz 18-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Bytovia II Bytów 18-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 18-08-2018 16:00 -:- (-:-)


5.kolejka

Bytovia II Bytów Pogoń Lębork 25-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Lechia II Gdańsk 25-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino GKS Kolbudy 25-08-2018 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino GKS Przodkowo 25-08-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Jaguar Gdańsk 25-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 25-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Gedania Gdańsk 25-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze PAUZUJE 25-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Orkan Rumia 25-08-2018 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 26-08-2018 18:00 -:- (-:-)


6.kolejka

Pogoń Lębork Powiśle Dzierzgoń 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Orkan Rumia 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Arka II Gdynia 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Jantar Ustka 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo GKS Kowale 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy KTS-K Luzino 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Stolem Gniewino 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Wda Lipusz 01-09-2018 00:00 -:- (-:-)


7.kolejka

Wda Lipusz Pogoń Lębork 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Bytovia II Bytów 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Lechia II Gdańsk 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale GKS Kolbudy 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna GKS Przodkowo 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Jaguar Gdańsk 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Gryf Słupsk 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Orkan Rumia 05-09-2018 00:00 -:- (-:-)


8.kolejka

Pogoń Lębork Grom Nowy Staw 08-09-2018 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Powiśle Dzierzgoń 08-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Orkan Rumia 08-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 08-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Anioły Garczegorze 08-09-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Jantar Ustka 08-09-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Kaszubia Kościerzyna 08-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk GKS Kowale 08-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów KTS-K Luzino 08-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Stolem Gniewino 08-09-2018 00:00 -:- (-:-)


9.kolejka

Stolem Gniewino Pogoń Lębork 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Wda Lipusz 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Bytovia II Bytów 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Lechia II Gdańsk 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka GKS Kolbudy 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze GKS Przodkowo 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Jaguar Gdańsk 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw PAUZUJE 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Orkan Rumia 15-09-2018 00:00 -:- (-:-)


10.kolejka

Pogoń Lębork PAUZUJE 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Grom Nowy Staw 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Orkan Rumia 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Arka II Gdynia 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Anioły Garczegorze 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Jantar Ustka 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Kaszubia Kościerzyna 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz GKS Kowale 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino KTS-K Luzino 22-09-2018 00:00 -:- (-:-)


11.kolejka

KTS-K Luzino Pogoń Lębork 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Stolem Gniewino 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Wda Lipusz 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Bytovia II Bytów 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Lechia II Gdańsk 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia GKS Kolbudy 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Gryf Słupsk 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Gedania Gdańsk 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Orkan Rumia 29-09-2018 00:00 -:- (-:-)


12.kolejka

Pogoń Lębork Gedania Gdańsk 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk PAUZUJE 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Grom Nowy Staw 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Powiśle Dzierzgoń 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Orkan Rumia 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Arka II Gdynia 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Anioły Garczegorze 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Jantar Ustka 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino GKS Kowale 06-10-2018 00:00 -:- (-:-)


13.kolejka

GKS Kowale Pogoń Lębork 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna KTS-K Luzino 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Stolem Gniewino 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Wda Lipusz 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Bytovia II Bytów 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Lechia II Gdańsk 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kolbudy 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw GKS Przodkowo 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Jaguar Gdańsk 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Gryf Słupsk 13-10-2018 00:00 -:- (-:-)


14.kolejka

Pogoń Lębork Gryf Słupsk 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Gedania Gdańsk 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo PAUZUJE 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Grom Nowy Staw 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Orkan Rumia 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Arka II Gdynia 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Anioły Garczegorze 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Jantar Ustka 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Kaszubia Kościerzyna 20-10-2018 00:00 -:- (-:-)


15.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka GKS Kowale 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze KTS-K Luzino 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Stolem Gniewino 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Wda Lipusz 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Bytovia II Bytów 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Lechia II Gdańsk 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE GKS Kolbudy 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk GKS Przodkowo 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 27-10-2018 00:00 -:- (-:-)


16.kolejka

Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Gryf Słupsk 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Gedania Gdańsk 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk PAUZUJE 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Grom Nowy Staw 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Powiśle Dzierzgoń 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Orkan Rumia 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Arka II Gdynia 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Anioły Garczegorze 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Jantar Ustka 03-11-2018 00:00 -:- (-:-)


17.kolejka

Jantar Ustka Pogoń Lębork 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia GKS Kowale 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia KTS-K Luzino 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Stolem Gniewino 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Wda Lipusz 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Bytovia II Bytów 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Lechia II Gdańsk 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk GKS Kolbudy 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk GKS Przodkowo 10-11-2018 00:00 -:- (-:-)


18.kolejka

Pogoń Lębork GKS Przodkowo 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Jaguar Gdańsk 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Gryf Słupsk 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Gedania Gdańsk 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz PAUZUJE 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Grom Nowy Staw 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Powiśle Dzierzgoń 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Orkan Rumia 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Anioły Garczegorze 17-11-2018 00:00 -:- (-:-)


19.kolejka

Anioły Garczegorze Pogoń Lębork 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Jantar Ustka 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Kaszubia Kościerzyna 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kowale 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw KTS-K Luzino 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Stolem Gniewino 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Wda Lipusz 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Bytovia II Bytów 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Lechia II Gdańsk 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo GKS Kolbudy 24-11-2018 00:00 -:- (-:-)


20.kolejka

Pogoń Lębork GKS Kolbudy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Bytovia II Bytów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE KTS-K Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Anioły Garczegorze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Wda Lipusz 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


21.kolejka

Arka II Gdynia Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Orkan Rumia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Grom Nowy Staw 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale PAUZUJE 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk GKS Kolbudy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Jaguar Gdańsk 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


22.kolejka

Pogoń Lębork Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Bytovia II Bytów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk KTS-K Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Anioły Garczegorze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Wda Lipusz 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


23.kolejka

Orkan Rumia Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka PAUZUJE 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz GKS Kolbudy 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


24.kolejka

Pogoń Lębork Bytovia II Bytów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo KTS-K Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Anioły Garczegorze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Orkan Rumia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Wda Lipusz 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


25.kolejka

Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Grom Nowy Staw 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia PAUZUJE 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino GKS Kolbudy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Bytovia II Bytów 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


26.kolejka

Bytovia II Bytów Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk KTS-K Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Anioły Garczegorze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Orkan Rumia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Wda Lipusz 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


27.kolejka

Grom Nowy Staw Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń PAUZUJE 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kolbudy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Bytovia II Bytów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Wda Lipusz 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


28.kolejka

Pogoń Lębork Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Anioły Garczegorze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Orkan Rumia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Grom Nowy Staw 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz KTS-K Luzino 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


29.kolejka

PAUZUJE Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze GKS Kolbudy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Bytovia II Bytów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Wda Lipusz 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


30.kolejka

Pogoń Lębork KTS-K Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Anioły Garczegorze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Orkan Rumia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk PAUZUJE 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Kaszubia Kościerzyna 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


31.kolejka

Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia GKS Kolbudy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Bytovia II Bytów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale KTS-K Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Wda Lipusz 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


32.kolejka

Pogoń Lębork GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Orkan Rumia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Grom Nowy Staw 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk PAUZUJE 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Anioły Garczegorze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


33.kolejka

Gryf Słupsk Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw GKS Kolbudy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Bytovia II Bytów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka KTS-K Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Wda Lipusz 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


34.kolejka

Pogoń Lębork Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Anioły Garczegorze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Grom Nowy Staw 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy PAUZUJE 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Orkan Rumia 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


35.kolejka

Jaguar Gdańsk Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk GKS Kolbudy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Bytovia II Bytów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia KTS-K Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Wda Lipusz 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


36.kolejka

Pogoń Lębork Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Anioły Garczegorze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Orkan Rumia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów PAUZUJE 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Grom Nowy Staw 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


37.kolejka

GKS Przodkowo Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk GKS Kolbudy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Bytovia II Bytów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń KTS-K Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
PAUZUJE Wda Lipusz 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


38.kolejka

Pogoń Lębork Anioły Garczegorze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Orkan Rumia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Grom Nowy Staw 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino PAUZUJE 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Gedania Gdańsk 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony