TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Radunia Stężyca 3185 28 1 2 106-18
2. Grom Nowy Staw 3168 22 2 7 94-43
3. Gryf Słupsk 3160 18 6 7 74-39
4. Stolem Gniewino 3150 14 8 9 68-53
5. Kaszubia Kościerzyna 3147 13 8 10 57-44
6. Pogoń Lębork 3147 14 5 12 46-55
7. Anioły Garczegorze 3145 12 9 10 62-50
8. Jaguar Gdańsk 3143 12 7 12 56-55
9. Arka II Gdynia 3143 12 7 12 56-50
10. KTS-K Luzino 3142 12 6 13 41-49
11. Bytovia II Bytów 3138 10 8 13 38-43
12. GKS Kolbudy 3138 9 11 11 47-46
13. Powiśle Dzierzgoń 3137 10 7 14 44-58
14. Gedania Gdańsk 3136 10 6 15 65-67
15. Orkan Rumia 3136 10 6 15 50-56
16. Start Miastko 3133 8 9 14 50-73
17. Cartusia Kartuzy 3129 7 8 16 48-70
18. Sokół Wyczechy 313 1 0 30 25-158

1.kolejka

Cartusia Kartuzy Bytovia II Bytów 05-08-2017 11:00 3:2 (2:0)
Arka II Gdynia Pogoń Lębork 05-08-2017 11:00 0:3 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 05-08-2017 16:00 1:4 (1:2)
Grom Nowy Staw Stolem Gniewino 05-08-2017 16:00 0:1 (0:0)
GKS Kolbudy Orkan Rumia 05-08-2017 17:00 0:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Sokół Wyczechy 05-08-2017 17:00 8:1 (4:0)
Gryf Słupsk KTS-K Luzino 05-08-2017 17:00 1:0 (1:0)
Start Miastko Anioły Garczegorze 05-08-2017 17:00 4:4 (3:1)
Radunia Stężyca Kaszubia Kościerzyna 06-08-2017 15:00 3:1 (2:0)


2.kolejka

Gedania Gdańsk KTS-K Luzino 12-08-2017 11:00 2:4 (1:1)
Cartusia Kartuzy Radunia Stężyca 12-08-2017 11:00 0:3 (0:2)
Sokół Wyczechy Powiśle Dzierzgoń 12-08-2017 13:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kolbudy 12-08-2017 15:00 2:0 (1:0)
Orkan Rumia Jaguar Gdańsk 12-08-2017 16:00 4:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Arka II Gdynia 12-08-2017 16:10 1:1 (1:0)
Stolem Gniewino Start Miastko 12-08-2017 16:30 4:0 (1:0)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 12-08-2017 17:00 5:4 (0:0)
Bytovia II Bytów Pogoń Lębork 13-08-2017 11:00 0:1 (0:0)


3.kolejka

Arka II Gdynia Stolem Gniewino 15-08-2017 11:00 4:4 (4:1)
Powiśle Dzierzgoń Orkan Rumia 15-08-2017 14:00 0:2 (0:1)
Grom Nowy Staw Gedania Gdańsk 15-08-2017 14:00 6:3 (3:0)
Radunia Stężyca Bytovia II Bytów 15-08-2017 15:00 2:0 (2:0)
GKS Kolbudy Cartusia Kartuzy 15-08-2017 17:00 2:2 (1:2)
Jaguar Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 15-08-2017 17:00 2:0 (2:0)
Pogoń Lębork Anioły Garczegorze 15-08-2017 17:00 2:1 (0:0)
Sokół Wyczechy KTS-K Luzino 15-08-2017 17:30 2:6 (1:2)
Start Miastko Gryf Słupsk 27-09-2017 17:00 4:3 (0:0)


4.kolejka

Stolem Gniewino Pogoń Lębork 19-08-2017 11:00 1:1 (0:1)
Gedania Gdańsk Start Miastko 19-08-2017 11:00 3:0 (2:0)
Sokół Wyczechy Grom Nowy Staw 19-08-2017 11:00 0:5 (0:3)
Cartusia Kartuzy Jaguar Gdańsk 19-08-2017 11:00 2:4 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Powiśle Dzierzgoń 19-08-2017 15:00 0:1 (0:0)
Orkan Rumia KTS-K Luzino 19-08-2017 16:00 1:4 (0:2)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 19-08-2017 17:00 1:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Anioły Garczegorze 20-08-2017 15:00 0:0 (0:0)
Radunia Stężyca GKS Kolbudy 20-08-2017 15:00 3:4 (1:3)


5.kolejka

Start Miastko Sokół Wyczechy 25-08-2017 18:00 8:1 (5:1)
KTS-K Luzino Kaszubia Kościerzyna 26-08-2017 13:00 1:0 (1:0)
GKS Kolbudy Bytovia II Bytów 26-08-2017 15:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Cartusia Kartuzy 26-08-2017 16:00 4:1 (0:1)
Grom Nowy Staw Orkan Rumia 26-08-2017 16:00 3:2 (0:2)
Anioły Garczegorze Stolem Gniewino 26-08-2017 16:10 1:3 (1:1)
Jaguar Gdańsk Radunia Stężyca 26-08-2017 17:00 0:2 (0:2)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 27-08-2017 11:00 2:1 (1:1)
Pogoń Lębork Gryf Słupsk 27-08-2017 17:00 1:0 (1:0)


6.kolejka

Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 02-09-2017 11:00 1:2 (1:2)
Orkan Rumia Start Miastko 02-09-2017 11:00 3:3 (3:1)
Cartusia Kartuzy KTS-K Luzino 02-09-2017 11:00 1:2 (0:0)
Sokół Wyczechy Arka II Gdynia 02-09-2017 15:00 0:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Grom Nowy Staw 02-09-2017 15:00 1:2 (0:0)
GKS Kolbudy Jaguar Gdańsk 02-09-2017 15:00 0:0 (0:0)
Radunia Stężyca Powiśle Dzierzgoń 02-09-2017 16:00 2:1 (0:0)
Gryf Słupsk Anioły Garczegorze 02-09-2017 17:00 3:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Stolem Gniewino 03-09-2017 11:00 1:2 (0:2)


7.kolejka

Stolem Gniewino Gryf Słupsk 09-09-2017 11:00 2:2 (1:1)
Jaguar Gdańsk Bytovia II Bytów 09-09-2017 16:00 4:3 (2:2)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kolbudy 09-09-2017 16:00 1:1 (1:1)
KTS-K Luzino Radunia Stężyca 09-09-2017 16:00 1:3 (1:1)
Grom Nowy Staw Cartusia Kartuzy 09-09-2017 16:00 4:2 (0:1)
Start Miastko Kaszubia Kościerzyna 09-09-2017 17:00 0:6 (0:2)
Arka II Gdynia Orkan Rumia 10-09-2017 11:00 2:1 (1:1)
Anioły Garczegorze Gedania Gdańsk 10-09-2017 14:10 2:1 (2:0)
Pogoń Lębork Sokół Wyczechy 25-11-2017 12:00 2:1 (1:1)


8.kolejka

Cartusia Kartuzy Start Miastko 16-09-2017 11:00 4:3 (2:1)
Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 16-09-2017 14:00 1:2 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 16-09-2017 15:00 4:3 (2:2)
GKS Kolbudy KTS-K Luzino 16-09-2017 15:00 2:1 (2:0)
Orkan Rumia Pogoń Lębork 16-09-2017 16:00 0:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 16-09-2017 16:00 2:0 (1:0)
Sokół Wyczechy Anioły Garczegorze 16-09-2017 17:00 1:6 (0:1)
Bytovia II Bytów Gryf Słupsk 17-09-2017 11:00 2:0 (2:0)
Radunia Stężyca Grom Nowy Staw 17-09-2017 15:00 4:5 (2:1)


9.kolejka

Stolem Gniewino Sokół Wyczechy 23-09-2017 13:00 7:2 (3:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 23-09-2017 14:00 3:0 (1:0)
Grom Nowy Staw GKS Kolbudy 23-09-2017 15:00 3:1 (2:0)
Powiśle Dzierzgoń Bytovia II Bytów 23-09-2017 16:00 3:0 (0:0)
KTS-K Luzino Jaguar Gdańsk 23-09-2017 16:00 2:1 (0:0)
Pogoń Lębork Kaszubia Kościerzyna 23-09-2017 16:30 2:2 (0:1)
Start Miastko Radunia Stężyca 23-09-2017 17:00 0:4 (0:0)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 24-09-2017 11:00 0:2 (0:1)
Anioły Garczegorze Orkan Rumia 24-09-2017 14:10 1:3 (0:0)


10.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Anioły Garczegorze 30-09-2017 15:00 2:2 (0:1)
GKS Kolbudy Start Miastko 30-09-2017 15:00 4:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Gryf Słupsk 30-09-2017 16:00 0:6 (0:1)
Orkan Rumia Stolem Gniewino 30-09-2017 16:00 1:2 (1:1)
Jaguar Gdańsk Grom Nowy Staw 30-09-2017 16:00 1:3 (0:3)
Powiśle Dzierzgoń KTS-K Luzino 30-09-2017 16:00 1:1 (0:1)
Bytovia II Bytów Gedania Gdańsk 01-10-2017 11:00 1:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Pogoń Lębork 01-10-2017 11:00 1:1 (0:1)
Radunia Stężyca Arka II Gdynia 01-10-2017 15:00 2:0 (1:0)


11.kolejka

Gedania Gdańsk Sokół Wyczechy 07-10-2017 11:00 8:2 (1:0)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 07-10-2017 13:00 0:1 (0:1)
Gryf Słupsk Orkan Rumia 07-10-2017 14:00 5:0 (4:0)
Grom Nowy Staw Powiśle Dzierzgoń 07-10-2017 15:00 4:0 (3:0)
KTS-K Luzino Bytovia II Bytów 07-10-2017 16:00 2:1 (2:0)
Start Miastko Jaguar Gdańsk 07-10-2017 16:00 0:2 (0:1)
Pogoń Lębork Radunia Stężyca 07-10-2017 16:00 0:1 (0:0)
Arka II Gdynia GKS Kolbudy 08-10-2017 11:00 2:1 (2:1)
Anioły Garczegorze Cartusia Kartuzy 08-10-2017 14:10 2:1 (1:0)


12.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 14-10-2017 11:00 3:3 (2:1)
Cartusia Kartuzy Stolem Gniewino 14-10-2017 11:00 0:3 (0:2)
GKS Kolbudy Pogoń Lębork 14-10-2017 14:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Start Miastko 14-10-2017 14:00 2:2 (0:0)
Orkan Rumia Gedania Gdańsk 14-10-2017 15:00 1:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 14-10-2017 15:00 2:1 (0:0)
KTS-K Luzino Grom Nowy Staw 14-10-2017 15:00 0:4 (0:4)
Bytovia II Bytów Sokół Wyczechy 15-10-2017 11:00 2:1 (0:0)
Radunia Stężyca Anioły Garczegorze 15-10-2017 15:00 3:2 (2:1)


13.kolejka

Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 21-10-2017 11:00 5:2 (2:1)
Stolem Gniewino Radunia Stężyca 21-10-2017 11:00 2:3 (1:0)
Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 21-10-2017 11:00 0:2 (0:2)
Grom Nowy Staw Bytovia II Bytów 21-10-2017 13:00 1:1 (0:0)
Gryf Słupsk Cartusia Kartuzy 21-10-2017 14:00 3:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Orkan Rumia 21-10-2017 14:00 3:2 (0:1)
Start Miastko KTS-K Luzino 21-10-2017 15:00 4:1 (3:0)
Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 21-10-2017 15:00 3:1 (2:0)
Anioły Garczegorze GKS Kolbudy 22-10-2017 14:10 3:1 (1:1)


14.kolejka

Cartusia Kartuzy Gedania Gdańsk 28-10-2017 11:00 2:2 (2:2)
Kaszubia Kościerzyna Sokół Wyczechy 28-10-2017 13:00 3:0 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 28-10-2017 14:00 0:3 (0:0)
Grom Nowy Staw Start Miastko 28-10-2017 14:00 3:0 (0:0)
KTS-K Luzino Arka II Gdynia 28-10-2017 15:00 2:0 (0:0)
Bytovia II Bytów Orkan Rumia 29-10-2017 11:00 1:0 (0:0)
Radunia Stężyca Gryf Słupsk 29-10-2017 14:00 0:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Anioły Garczegorze 25-11-2017 13:00 0:3 (0:1)
GKS Kolbudy Stolem Gniewino 25-11-2017 13:00 2:2 (1:1)


15.kolejka

Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 04-11-2017 11:00 0:2 (0:0)
Stolem Gniewino Jaguar Gdańsk 04-11-2017 11:00 1:1 (1:0)
Gedania Gdańsk Radunia Stężyca 04-11-2017 11:00 1:8 (0:3)
Start Miastko Bytovia II Bytów 04-11-2017 13:00 0:0 (0:0)
Pogoń Lębork KTS-K Luzino 04-11-2017 13:00 0:4 (0:1)
Gryf Słupsk GKS Kolbudy 04-11-2017 13:00 2:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Cartusia Kartuzy 04-11-2017 14:00 0:7 (0:0)
Orkan Rumia Kaszubia Kościerzyna 05-11-2017 12:00 2:3 (0:0)
Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń 05-11-2017 14:10 5:0 (4:0)


16.kolejka

Cartusia Kartuzy Orkan Rumia 11-11-2017 11:00 1:2 (0:0)
Gedania Gdańsk GKS Kolbudy 11-11-2017 13:00 0:3 (0:2)
Powiśle Dzierzgoń Stolem Gniewino 11-11-2017 13:00 1:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Pogoń Lębork 11-11-2017 13:00 4:0 (1:0)
Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 11-11-2017 14:00 4:4 (1:3)
Bytovia II Bytów Kaszubia Kościerzyna 12-11-2017 11:00 0:1 (0:1)
Start Miastko Arka II Gdynia 12-11-2017 12:00 1:1 (1:1)
Radunia Stężyca Sokół Wyczechy 12-11-2017 13:00 12:0 (5:0)
KTS-K Luzino Anioły Garczegorze 12-11-2017 13:00 0:0 (0:0)


17.kolejka

Arka II Gdynia Bytovia II Bytów 17-11-2017 11:00 2:2 (0:0)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 18-11-2017 11:00 1:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 18-11-2017 11:00 0:0 (0:0)
Pogoń Lębork Start Miastko 18-11-2017 13:00 3:1 (1:0)
Stolem Gniewino KTS-K Luzino 18-11-2017 13:00 2:0 (2:0)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 18-11-2017 13:00 2:0 (1:0)
Sokół Wyczechy GKS Kolbudy 18-11-2017 13:00 0:6 (0:3)
Orkan Rumia Radunia Stężyca 19-11-2017 12:00 0:3 (0:1)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw 02-05-2018 14:00 3:2 (1:1)


18.kolejka

Pogoń Lębork Arka II Gdynia 10-03-2018 15:00 1:0 (1:0)
Gedania Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 10-03-2018 18:00 2:1 (0:0)
Bytovia II Bytów Cartusia Kartuzy 11-03-2018 11:00 0:1 (0:0)
KTS-K Luzino Gryf Słupsk 25-04-2018 16:30 1:1 (0:1)
Orkan Rumia GKS Kolbudy 09-05-2018 18:30 2:1 (0:1)
Anioły Garczegorze Start Miastko 16-05-2018 17:00 2:2 (0:1)
Sokół Wyczechy Jaguar Gdańsk 23-05-2018 17:00 2:4 (1:0)
Stolem Gniewino Grom Nowy Staw 06-06-2018 17:00 3:5 (1:2)
Kaszubia Kościerzyna Radunia Stężyca 06-06-2018 17:30 0:2 (0:0)


19.kolejka

Grom Nowy Staw Gryf Słupsk 17-03-2018 14:00 0:1 (0:1)
Jaguar Gdańsk Orkan Rumia 17-03-2018 15:30 4:0 (1:0)
Pogoń Lębork Bytovia II Bytów 17-03-2018 16:00 0:1 (0:1)
Arka II Gdynia Anioły Garczegorze 18-03-2018 11:00 1:1 (0:0)
GKS Kolbudy Kaszubia Kościerzyna 18-03-2018 14:00 2:1 (0:0)
Radunia Stężyca Cartusia Kartuzy 18-03-2018 15:00 2:0 (1:0)
Start Miastko Stolem Gniewino 01-05-2018 13:00 4:4 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Sokół Wyczechy 03-05-2018 16:00 3:0 (3:0)
KTS-K Luzino Gedania Gdańsk 06-06-2018 18:00 0:3 (0:0)


20.kolejka

Gedania Gdańsk Grom Nowy Staw 24-03-2018 11:00 3:6 (1:3)
KTS-K Luzino Sokół Wyczechy 24-03-2018 12:00 3:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy GKS Kolbudy 24-03-2018 13:00 3:3 (1:2)
Gryf Słupsk Start Miastko 24-03-2018 14:00 0:1 (0:1)
Orkan Rumia Powiśle Dzierzgoń 24-03-2018 15:00 5:2 (1:1)
Stolem Gniewino Arka II Gdynia 24-03-2018 19:00 1:2 (0:1)
Bytovia II Bytów Radunia Stężyca 25-03-2018 11:00 0:6 (0:2)
Anioły Garczegorze Pogoń Lębork 25-03-2018 14:00 3:0 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 09-05-2018 18:00 2:0 (2:0)


21.kolejka

Arka II Gdynia Gryf Słupsk 28-03-2018 15:30 1:2 (0:0)
Pogoń Lębork Stolem Gniewino 28-03-2018 16:30 1:4 (0:1)
Jaguar Gdańsk Cartusia Kartuzy 31-03-2018 11:00 2:2 (2:0)
KTS-K Luzino Orkan Rumia 31-03-2018 12:00 1:1 (0:0)
Anioły Garczegorze Bytovia II Bytów 31-03-2018 14:00 1:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Sokół Wyczechy 31-03-2018 14:00 4:1 (1:1)
Start Miastko Gedania Gdańsk 31-03-2018 15:00 1:2 (1:0)
GKS Kolbudy Radunia Stężyca 31-03-2018 15:00 0:3 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 31-03-2018 16:00 1:1 (0:0)


22.kolejka

Gedania Gdańsk Arka II Gdynia 07-04-2018 11:00 0:5 (0:2)
Stolem Gniewino Anioły Garczegorze 07-04-2018 12:00 2:1 (1:0)
Cartusia Kartuzy Powiśle Dzierzgoń 07-04-2018 13:00 0:4 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna KTS-K Luzino 07-04-2018 15:00 1:1 (0:1)
Sokół Wyczechy Start Miastko 07-04-2018 15:00 0:2 (0:1)
Gryf Słupsk Pogoń Lębork 07-04-2018 15:00 3:1 (2:1)
Orkan Rumia Grom Nowy Staw 07-04-2018 16:00 0:2 (0:0)
Bytovia II Bytów GKS Kolbudy 08-04-2018 11:00 2:0 (1:0)
Radunia Stężyca Jaguar Gdańsk 08-04-2018 15:00 5:0 (1:0)


23.kolejka

Stolem Gniewino Bytovia II Bytów 14-04-2018 13:00 0:2 (0:1)
Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 14-04-2018 14:00 4:0 (1:0)
Jaguar Gdańsk GKS Kolbudy 14-04-2018 15:30 1:1 (1:0)
KTS-K Luzino Cartusia Kartuzy 14-04-2018 16:00 1:0 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Radunia Stężyca 14-04-2018 16:00 0:3 (0:2)
Pogoń Lębork Gedania Gdańsk 14-04-2018 17:00 2:2 (2:0)
Start Miastko Orkan Rumia 14-04-2018 17:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Sokół Wyczechy 15-04-2018 11:00 5:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Gryf Słupsk 15-04-2018 16:00 3:2 (2:2)


24.kolejka

Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 21-04-2018 11:00 4:0 (2:0)
Cartusia Kartuzy Grom Nowy Staw 21-04-2018 13:00 2:7 (1:1)
GKS Kolbudy Powiśle Dzierzgoń 21-04-2018 15:00 1:1 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Start Miastko 21-04-2018 15:00 2:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Pogoń Lębork 21-04-2018 15:00 1:3 (0:3)
Orkan Rumia Arka II Gdynia 21-04-2018 16:00 1:1 (1:0)
Bytovia II Bytów Jaguar Gdańsk 22-04-2018 11:00 3:1 (0:0)
Radunia Stężyca KTS-K Luzino 22-04-2018 15:00 5:0 (2:0)
Gryf Słupsk Stolem Gniewino 22-04-2018 15:00 4:3 (0:2)


25.kolejka

Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 28-04-2018 11:00 3:2 (1:1)
Stolem Gniewino Gedania Gdańsk 28-04-2018 14:00 3:2 (1:0)
Grom Nowy Staw Radunia Stężyca 28-04-2018 14:00 0:1 (0:1)
Gryf Słupsk Bytovia II Bytów 28-04-2018 15:00 4:0 (1:0)
KTS-K Luzino GKS Kolbudy 28-04-2018 16:00 3:1 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 28-04-2018 16:00 3:1 (3:0)
Pogoń Lębork Orkan Rumia 28-04-2018 17:00 3:2 (0:2)
Start Miastko Cartusia Kartuzy 28-04-2018 17:00 2:1 (1:1)
Anioły Garczegorze Sokół Wyczechy 29-04-2018 14:00 7:2 (2:1)


26.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork 05-05-2018 11:00 3:2 (2:0)
Gedania Gdańsk Gryf Słupsk 05-05-2018 11:00 1:2 (1:0)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 05-05-2018 13:00 3:3 (1:2)
Sokół Wyczechy Stolem Gniewino 05-05-2018 15:00 0:5 (0:2)
GKS Kolbudy Grom Nowy Staw 05-05-2018 16:00 0:2 (0:1)
Orkan Rumia Anioły Garczegorze 05-05-2018 16:00 3:0 (3:0)
Jaguar Gdańsk KTS-K Luzino 05-05-2018 17:00 2:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Powiśle Dzierzgoń 06-05-2018 11:00 1:1 (0:0)
Radunia Stężyca Start Miastko 06-05-2018 15:00 4:0 (1:0)


27.kolejka

Gedania Gdańsk Bytovia II Bytów 12-05-2018 11:00 1:1 (0:0)
Stolem Gniewino Orkan Rumia 12-05-2018 12:00 3:2 (1:0)
Start Miastko GKS Kolbudy 12-05-2018 12:00 3:2 (0:1)
Grom Nowy Staw Jaguar Gdańsk 12-05-2018 14:00 1:1 (0:0)
KTS-K Luzino Powiśle Dzierzgoń 12-05-2018 16:00 0:1 (0:0)
Pogoń Lębork Cartusia Kartuzy 12-05-2018 17:00 0:1 (0:0)
Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna 13-05-2018 16:00 2:2 (2:1)
Gryf Słupsk Sokół Wyczechy 13-05-2018 17:00 7:1 (2:0)
Arka II Gdynia Radunia Stężyca 13-05-2018 17:00 0:1 (0:1)


28.kolejka

Cartusia Kartuzy Anioły Garczegorze 19-05-2018 13:00 4:3 (3:0)
GKS Kolbudy Arka II Gdynia 19-05-2018 14:00 2:1 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Stolem Gniewino 19-05-2018 15:00 1:1 (0:0)
Sokół Wyczechy Gedania Gdańsk 19-05-2018 15:00 0:10 (0:4)
Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw 19-05-2018 17:00 2:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Start Miastko 19-05-2018 17:00 1:1 (0:1)
Orkan Rumia Gryf Słupsk 20-05-2018 12:00 1:0 (0:0)
Radunia Stężyca Pogoń Lębork 20-05-2018 15:00 6:0 (3:0)
Bytovia II Bytów KTS-K Luzino 20-05-2018 17:00 4:0 (3:0)


29.kolejka

Anioły Garczegorze Radunia Stężyca 26-05-2018 12:00 0:1 (0:0)
Start Miastko Powiśle Dzierzgoń 26-05-2018 14:00 1:3 (0:0)
Grom Nowy Staw KTS-K Luzino 26-05-2018 14:00 3:0 (1:0)
Sokół Wyczechy Bytovia II Bytów 26-05-2018 15:00 0:3 (0:3)
Stolem Gniewino Cartusia Kartuzy 26-05-2018 16:00 2:0 (0:0)
Pogoń Lębork GKS Kolbudy 26-05-2018 17:00 2:5 (1:2)
Gedania Gdańsk Orkan Rumia 27-05-2018 11:00 2:2 (1:1)
Arka II Gdynia Jaguar Gdańsk 27-05-2018 11:00 4:3 (2:1)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 27-05-2018 17:00 3:1 (0:0)


30.kolejka

KTS-K Luzino Start Miastko 30-05-2018 17:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 30-05-2018 17:30 1:3 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 30-05-2018 17:30 2:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Grom Nowy Staw 31-05-2018 11:00 4:2 (2:1)
Radunia Stężyca Stolem Gniewino 31-05-2018 15:00 5:0 (3:0)
Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk 31-05-2018 15:00 1:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Pogoń Lębork 31-05-2018 17:00 3:1 (1:0)
Orkan Rumia Sokół Wyczechy 31-05-2018 17:00 3:1 (1:1)
GKS Kolbudy Anioły Garczegorze 31-05-2018 18:00 1:1 (0:0)


31.kolejka

Sokół Wyczechy Kaszubia Kościerzyna 02-06-2018 15:00 2:8 (0:4)
Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 03-06-2018 11:00 3:1 (2:1)
Orkan Rumia Bytovia II Bytów 03-06-2018 12:00 3:1 (2:0)
Gryf Słupsk Radunia Stężyca 03-06-2018 12:00 1:4 (0:2)
Start Miastko Grom Nowy Staw 03-06-2018 12:00 1:3 (1:1)
Arka II Gdynia KTS-K Luzino 03-06-2018 13:00 2:0 (1:0)
Anioły Garczegorze Jaguar Gdańsk 03-06-2018 14:00 0:1 (0:0)
GKS Kolbudy Stolem Gniewino 03-06-2018 17:00 1:0 (0:0)
Pogoń Lębork Powiśle Dzierzgoń 03-06-2018 17:00 5:3 (1:0)


32.kolejka

Cartusia Kartuzy Sokół Wyczechy 09-06-2018 13:00 11:0 (11:0)
Grom Nowy Staw Arka II Gdynia 09-06-2018 14:00 3:1 (2:1)
KTS-K Luzino Pogoń Lębork 09-06-2018 16:00 2:0 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Anioły Garczegorze 09-06-2018 17:00 1:2 (0:1)
Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 09-06-2018 17:00 2:2 (1:0)
Bytovia II Bytów Start Miastko 09-06-2018 18:00 2:0 (1:0)
GKS Kolbudy Gryf Słupsk 09-06-2018 18:00 1:2 (0:0)
Radunia Stężyca Gedania Gdańsk 10-06-2018 15:00 5:0 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna Orkan Rumia 10-06-2018 17:00 3:1 (2:0)


33.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Bytovia II Bytów 16-06-2018 13:00 4:1 (2:0)
Orkan Rumia Cartusia Kartuzy 16-06-2018 13:00 5:2 (3:1)
GKS Kolbudy Gedania Gdańsk 16-06-2018 13:00 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 16-06-2018 13:00 1:1 (1:1)
Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 16-06-2018 13:00 0:2 (0:0)
Anioły Garczegorze KTS-K Luzino 16-06-2018 13:00 2:0 (0:0)
Pogoń Lębork Grom Nowy Staw 16-06-2018 13:00 0:4 (0:2)
Arka II Gdynia Start Miastko 16-06-2018 13:00 3:1 (0:0)
Sokół Wyczechy Radunia Stężyca 16-06-2018 15:00 0:4 (0:1)


34.kolejka

Jaguar Gdańsk Gedania Gdańsk 20-06-2018 17:00 1:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Arka II Gdynia 23-06-2018 17:00 1:2 (0:0)
Start Miastko Pogoń Lębork 23-06-2018 17:00 3:0 (2:0)
Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 23-06-2018 17:00 2:1 (0:1)
KTS-K Luzino Stolem Gniewino 23-06-2018 17:00 2:1 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk 23-06-2018 17:00 2:4 (0:2)
GKS Kolbudy Sokół Wyczechy 23-06-2018 17:00 7:0 (3:0)
Radunia Stężyca Orkan Rumia 23-06-2018 17:00 5:0 (3:0)
Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 23-06-2018 17:00 6:2 (1:1)


Mapa Strony