TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Radunia Stężyca 2773 24 1 2 94-17 11 1 2 53-13 13 0 0 41-4 0 0 0 0-0
2. Grom Nowy Staw 2759 19 2 6 81-35 9 2 3 37-14 10 0 3 44-21 0 0 0 0-0
3. Gryf Słupsk 2856 17 5 6 69-33 13 0 1 43-10 4 5 5 26-23 0 0 0 0-0
4. Stolem Gniewino 2750 14 8 5 65-40 6 3 4 28-19 8 5 1 37-21 0 0 0 0-0
5. Pogoń Lębork 2844 13 5 10 38-44 7 2 5 20-21 6 3 5 18-23 0 0 0 0-0
6. Anioły Garczegorze 2841 11 8 9 60-48 9 3 2 36-20 2 5 7 24-28 0 3 0 4-4
7. Kaszubia Kościerzyna 2741 11 8 8 46-37 6 5 2 24-15 5 3 6 22-22 0 3 1 5-6
8. KTS-K Luzino 2741 12 5 10 41-41 7 3 3 17-13 5 2 7 24-28 1 2 0 2-1
9. Arka II Gdynia 2834 9 7 12 47-46 6 3 5 27-25 3 4 7 20-21 1 0 1 6-4
10. Jaguar Gdańsk 2734 9 7 11 45-48 7 4 3 33-21 2 3 8 12-27 2 0 1 5-4
11. Powiśle Dzierzgoń 2834 9 7 12 37-49 5 5 4 22-20 4 2 8 15-29 1 0 2 5-8
12. Bytovia II Bytów 2832 8 8 12 30-38 6 3 5 17-15 2 5 7 13-23 0 1 0 0-0
13. Start Miastko 2832 8 8 12 48-67 6 4 4 33-32 2 4 8 15-35 0 1 0 0-0
14. GKS Kolbudy 2831 7 10 11 40-43 4 7 2 15-13 3 3 9 25-30 0 0 0 0-0
15. Gedania Gdańsk 2729 8 5 14 57-62 5 1 9 28-38 3 4 5 29-24 0 1 0 1-1
16. Orkan Rumia 2829 8 5 15 41-53 5 3 6 23-24 3 2 9 18-29 0 1 0 1-1
17. Cartusia Kartuzy 2828 7 7 14 46-64 3 4 7 26-42 4 3 7 20-22 0 0 0 0-0
18. Sokół Wyczechy 273 1 0 26 20-140 1 0 12 7-61 0 0 14 13-79 0 0 0 0-0

1.kolejka

Cartusia Kartuzy Bytovia II Bytów 05-08-2017 11:00 3:2 (2:0)
Arka II Gdynia Pogoń Lębork 05-08-2017 11:00 0:3 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 05-08-2017 16:00 1:4 (1:2)
Grom Nowy Staw Stolem Gniewino 05-08-2017 16:00 0:1 (0:0)
GKS Kolbudy Orkan Rumia 05-08-2017 17:00 0:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Sokół Wyczechy 05-08-2017 17:00 8:1 (4:0)
Gryf Słupsk KTS-K Luzino 05-08-2017 17:00 1:0 (1:0)
Start Miastko Anioły Garczegorze 05-08-2017 17:00 4:4 (3:1)
Radunia Stężyca Kaszubia Kościerzyna 06-08-2017 15:00 3:1 (2:0)


2.kolejka

Gedania Gdańsk KTS-K Luzino 12-08-2017 11:00 2:4 (1:1)
Cartusia Kartuzy Radunia Stężyca 12-08-2017 11:00 0:3 (0:2)
Sokół Wyczechy Powiśle Dzierzgoń 12-08-2017 13:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kolbudy 12-08-2017 15:00 2:0 (1:0)
Orkan Rumia Jaguar Gdańsk 12-08-2017 16:00 4:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Arka II Gdynia 12-08-2017 16:10 1:1 (1:0)
Stolem Gniewino Start Miastko 12-08-2017 16:30 4:0 (1:0)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 12-08-2017 17:00 5:4 (0:0)
Bytovia II Bytów Pogoń Lębork 13-08-2017 11:00 0:1 (0:0)


3.kolejka

Arka II Gdynia Stolem Gniewino 15-08-2017 11:00 4:4 (4:1)
Powiśle Dzierzgoń Orkan Rumia 15-08-2017 14:00 0:2 (0:1)
Grom Nowy Staw Gedania Gdańsk 15-08-2017 14:00 6:3 (3:0)
Radunia Stężyca Bytovia II Bytów 15-08-2017 15:00 2:0 (2:0)
GKS Kolbudy Cartusia Kartuzy 15-08-2017 17:00 2:2 (1:2)
Jaguar Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 15-08-2017 17:00 2:0 (2:0)
Pogoń Lębork Anioły Garczegorze 15-08-2017 17:00 2:1 (0:0)
Sokół Wyczechy KTS-K Luzino 15-08-2017 17:30 2:6 (1:2)
Start Miastko Gryf Słupsk 27-09-2017 17:00 4:3 (0:0)


4.kolejka

Stolem Gniewino Pogoń Lębork 19-08-2017 11:00 1:1 (0:1)
Gedania Gdańsk Start Miastko 19-08-2017 11:00 3:0 (2:0)
Sokół Wyczechy Grom Nowy Staw 19-08-2017 11:00 0:5 (0:3)
Cartusia Kartuzy Jaguar Gdańsk 19-08-2017 11:00 2:4 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Powiśle Dzierzgoń 19-08-2017 15:00 0:1 (0:0)
Orkan Rumia KTS-K Luzino 19-08-2017 16:00 1:4 (0:2)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 19-08-2017 17:00 1:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Anioły Garczegorze 20-08-2017 15:00 0:0 (0:0)
Radunia Stężyca GKS Kolbudy 20-08-2017 15:00 3:4 (1:3)


5.kolejka

Start Miastko Sokół Wyczechy 25-08-2017 18:00 8:1 (5:1)
KTS-K Luzino Kaszubia Kościerzyna 26-08-2017 13:00 1:0 (1:0)
GKS Kolbudy Bytovia II Bytów 26-08-2017 15:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Cartusia Kartuzy 26-08-2017 16:00 4:1 (0:1)
Grom Nowy Staw Orkan Rumia 26-08-2017 16:00 3:2 (0:2)
Anioły Garczegorze Stolem Gniewino 26-08-2017 16:10 1:3 (1:1)
Jaguar Gdańsk Radunia Stężyca 26-08-2017 17:00 0:2 (0:2)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 27-08-2017 11:00 2:1 (1:1)
Pogoń Lębork Gryf Słupsk 27-08-2017 17:00 1:0 (1:0)


6.kolejka

Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 02-09-2017 11:00 1:2 (1:2)
Orkan Rumia Start Miastko 02-09-2017 11:00 3:3 (3:1)
Cartusia Kartuzy KTS-K Luzino 02-09-2017 11:00 1:2 (0:0)
Sokół Wyczechy Arka II Gdynia 02-09-2017 15:00 0:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Grom Nowy Staw 02-09-2017 15:00 1:2 (0:0)
GKS Kolbudy Jaguar Gdańsk 02-09-2017 15:00 0:0 (0:0)
Radunia Stężyca Powiśle Dzierzgoń 02-09-2017 16:00 2:1 (0:0)
Gryf Słupsk Anioły Garczegorze 02-09-2017 17:00 3:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Stolem Gniewino 03-09-2017 11:00 1:2 (0:2)


7.kolejka

Stolem Gniewino Gryf Słupsk 09-09-2017 11:00 2:2 (1:1)
Jaguar Gdańsk Bytovia II Bytów 09-09-2017 16:00 4:3 (2:2)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kolbudy 09-09-2017 16:00 1:1 (1:1)
KTS-K Luzino Radunia Stężyca 09-09-2017 16:00 1:3 (1:1)
Grom Nowy Staw Cartusia Kartuzy 09-09-2017 16:00 4:2 (0:1)
Start Miastko Kaszubia Kościerzyna 09-09-2017 17:00 0:6 (0:2)
Arka II Gdynia Orkan Rumia 10-09-2017 11:00 2:1 (1:1)
Anioły Garczegorze Gedania Gdańsk 10-09-2017 14:10 2:1 (2:0)
Pogoń Lębork Sokół Wyczechy 25-11-2017 12:00 2:1 (1:1)


8.kolejka

Cartusia Kartuzy Start Miastko 16-09-2017 11:00 4:3 (2:1)
Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 16-09-2017 14:00 1:2 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 16-09-2017 15:00 4:3 (2:2)
GKS Kolbudy KTS-K Luzino 16-09-2017 15:00 2:1 (2:0)
Orkan Rumia Pogoń Lębork 16-09-2017 16:00 0:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 16-09-2017 16:00 2:0 (1:0)
Sokół Wyczechy Anioły Garczegorze 16-09-2017 17:00 1:6 (0:1)
Bytovia II Bytów Gryf Słupsk 17-09-2017 11:00 2:0 (2:0)
Radunia Stężyca Grom Nowy Staw 17-09-2017 15:00 4:5 (2:1)


9.kolejka

Stolem Gniewino Sokół Wyczechy 23-09-2017 13:00 7:2 (3:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 23-09-2017 14:00 3:0 (1:0)
Grom Nowy Staw GKS Kolbudy 23-09-2017 15:00 3:1 (2:0)
Powiśle Dzierzgoń Bytovia II Bytów 23-09-2017 16:00 3:0 (0:0)
KTS-K Luzino Jaguar Gdańsk 23-09-2017 16:00 2:1 (0:0)
Pogoń Lębork Kaszubia Kościerzyna 23-09-2017 16:30 2:2 (0:1)
Start Miastko Radunia Stężyca 23-09-2017 17:00 0:4 (0:0)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 24-09-2017 11:00 0:2 (0:1)
Anioły Garczegorze Orkan Rumia 24-09-2017 14:10 1:3 (0:0)


10.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Anioły Garczegorze 30-09-2017 15:00 2:2 (0:1)
GKS Kolbudy Start Miastko 30-09-2017 15:00 4:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Gryf Słupsk 30-09-2017 16:00 0:6 (0:1)
Orkan Rumia Stolem Gniewino 30-09-2017 16:00 1:2 (1:1)
Jaguar Gdańsk Grom Nowy Staw 30-09-2017 16:00 1:3 (0:3)
Powiśle Dzierzgoń KTS-K Luzino 30-09-2017 16:00 1:1 (0:1)
Bytovia II Bytów Gedania Gdańsk 01-10-2017 11:00 1:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Pogoń Lębork 01-10-2017 11:00 1:1 (0:1)
Radunia Stężyca Arka II Gdynia 01-10-2017 15:00 2:0 (1:0)


11.kolejka

Gedania Gdańsk Sokół Wyczechy 07-10-2017 11:00 8:2 (1:0)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 07-10-2017 13:00 0:1 (0:1)
Gryf Słupsk Orkan Rumia 07-10-2017 14:00 5:0 (4:0)
Grom Nowy Staw Powiśle Dzierzgoń 07-10-2017 15:00 4:0 (3:0)
KTS-K Luzino Bytovia II Bytów 07-10-2017 16:00 2:1 (2:0)
Start Miastko Jaguar Gdańsk 07-10-2017 16:00 0:2 (0:1)
Pogoń Lębork Radunia Stężyca 07-10-2017 16:00 0:1 (0:0)
Arka II Gdynia GKS Kolbudy 08-10-2017 11:00 2:1 (2:1)
Anioły Garczegorze Cartusia Kartuzy 08-10-2017 14:10 2:1 (1:0)


12.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 14-10-2017 11:00 3:3 (2:1)
Cartusia Kartuzy Stolem Gniewino 14-10-2017 11:00 0:3 (0:2)
GKS Kolbudy Pogoń Lębork 14-10-2017 14:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Start Miastko 14-10-2017 14:00 2:2 (0:0)
Orkan Rumia Gedania Gdańsk 14-10-2017 15:00 1:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 14-10-2017 15:00 2:1 (0:0)
KTS-K Luzino Grom Nowy Staw 14-10-2017 15:00 0:4 (0:4)
Bytovia II Bytów Sokół Wyczechy 15-10-2017 11:00 2:1 (0:0)
Radunia Stężyca Anioły Garczegorze 15-10-2017 15:00 3:2 (2:1)


13.kolejka

Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 21-10-2017 11:00 5:2 (2:1)
Stolem Gniewino Radunia Stężyca 21-10-2017 11:00 2:3 (1:0)
Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 21-10-2017 11:00 0:2 (0:2)
Grom Nowy Staw Bytovia II Bytów 21-10-2017 13:00 1:1 (0:0)
Gryf Słupsk Cartusia Kartuzy 21-10-2017 14:00 3:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Orkan Rumia 21-10-2017 14:00 3:2 (0:1)
Start Miastko KTS-K Luzino 21-10-2017 15:00 4:1 (3:0)
Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 21-10-2017 15:00 3:1 (2:0)
Anioły Garczegorze GKS Kolbudy 22-10-2017 14:10 3:1 (1:1)


14.kolejka

Cartusia Kartuzy Gedania Gdańsk 28-10-2017 11:00 2:2 (2:2)
Kaszubia Kościerzyna Sokół Wyczechy 28-10-2017 13:00 3:0 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 28-10-2017 14:00 0:3 (0:0)
Grom Nowy Staw Start Miastko 28-10-2017 14:00 3:0 (0:0)
KTS-K Luzino Arka II Gdynia 28-10-2017 15:00 2:0 (0:0)
Bytovia II Bytów Orkan Rumia 29-10-2017 11:00 1:0 (0:0)
Radunia Stężyca Gryf Słupsk 29-10-2017 14:00 0:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Anioły Garczegorze 25-11-2017 13:00 0:3 (0:1)
GKS Kolbudy Stolem Gniewino 25-11-2017 13:00 2:2 (1:1)


15.kolejka

Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 04-11-2017 11:00 0:2 (0:0)
Stolem Gniewino Jaguar Gdańsk 04-11-2017 11:00 1:1 (1:0)
Gedania Gdańsk Radunia Stężyca 04-11-2017 11:00 1:8 (0:3)
Start Miastko Bytovia II Bytów 04-11-2017 13:00 0:0 (0:0)
Pogoń Lębork KTS-K Luzino 04-11-2017 13:00 0:4 (0:1)
Gryf Słupsk GKS Kolbudy 04-11-2017 13:00 2:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Cartusia Kartuzy 04-11-2017 14:00 0:7 (0:0)
Orkan Rumia Kaszubia Kościerzyna 05-11-2017 12:00 2:3 (0:0)
Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń 05-11-2017 14:10 5:0 (4:0)


16.kolejka

Cartusia Kartuzy Orkan Rumia 11-11-2017 11:00 1:2 (0:0)
Gedania Gdańsk GKS Kolbudy 11-11-2017 13:00 0:3 (0:2)
Powiśle Dzierzgoń Stolem Gniewino 11-11-2017 13:00 1:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Pogoń Lębork 11-11-2017 13:00 4:0 (1:0)
Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 11-11-2017 14:00 4:4 (1:3)
Bytovia II Bytów Kaszubia Kościerzyna 12-11-2017 11:00 0:1 (0:1)
Start Miastko Arka II Gdynia 12-11-2017 12:00 1:1 (1:1)
Radunia Stężyca Sokół Wyczechy 12-11-2017 13:00 12:0 (5:0)
KTS-K Luzino Anioły Garczegorze 12-11-2017 13:00 0:0 (0:0)


17.kolejka

Arka II Gdynia Bytovia II Bytów 17-11-2017 11:00 2:2 (0:0)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 18-11-2017 11:00 1:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 18-11-2017 11:00 0:0 (0:0)
Pogoń Lębork Start Miastko 18-11-2017 13:00 3:1 (1:0)
Stolem Gniewino KTS-K Luzino 18-11-2017 13:00 2:0 (2:0)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 18-11-2017 13:00 2:0 (1:0)
Sokół Wyczechy GKS Kolbudy 18-11-2017 13:00 0:6 (0:3)
Orkan Rumia Radunia Stężyca 19-11-2017 12:00 0:3 (0:1)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw 02-05-2018 14:00 3:2 (1:1)


18.kolejka

Pogoń Lębork Arka II Gdynia 10-03-2018 15:00 1:0 (1:0)
Gedania Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 10-03-2018 18:00 2:1 (0:0)
Bytovia II Bytów Cartusia Kartuzy 11-03-2018 11:00 0:1 (0:0)
KTS-K Luzino Gryf Słupsk 25-04-2018 16:30 1:1 (0:1)
Orkan Rumia GKS Kolbudy 09-05-2018 18:30 2:1 (0:1)
Anioły Garczegorze Start Miastko 16-05-2018 17:00 2:2 (0:1)
Sokół Wyczechy Jaguar Gdańsk 23-05-2018 17:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Grom Nowy Staw 06-06-2018 17:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Radunia Stężyca 06-06-2018 17:30 -:- (-:-)


19.kolejka

Grom Nowy Staw Gryf Słupsk 17-03-2018 14:00 0:1 (0:1)
Jaguar Gdańsk Orkan Rumia 17-03-2018 15:30 4:0 (1:0)
Pogoń Lębork Bytovia II Bytów 17-03-2018 16:00 0:1 (0:1)
Arka II Gdynia Anioły Garczegorze 18-03-2018 11:00 1:1 (0:0)
GKS Kolbudy Kaszubia Kościerzyna 18-03-2018 14:00 2:1 (0:0)
Radunia Stężyca Cartusia Kartuzy 18-03-2018 15:00 2:0 (1:0)
Start Miastko Stolem Gniewino 01-05-2018 13:00 4:4 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Sokół Wyczechy 03-05-2018 16:00 3:0 (3:0)
KTS-K Luzino Gedania Gdańsk 06-06-2018 18:00 -:- (-:-)


20.kolejka

Gedania Gdańsk Grom Nowy Staw 24-03-2018 11:00 3:6 (1:3)
KTS-K Luzino Sokół Wyczechy 24-03-2018 12:00 3:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy GKS Kolbudy 24-03-2018 13:00 3:3 (1:2)
Gryf Słupsk Start Miastko 24-03-2018 14:00 0:1 (0:1)
Orkan Rumia Powiśle Dzierzgoń 24-03-2018 15:00 5:2 (1:1)
Stolem Gniewino Arka II Gdynia 24-03-2018 19:00 1:2 (0:1)
Bytovia II Bytów Radunia Stężyca 25-03-2018 11:00 0:6 (0:2)
Anioły Garczegorze Pogoń Lębork 25-03-2018 14:00 3:0 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 09-05-2018 18:00 2:0 (2:0)


21.kolejka

Arka II Gdynia Gryf Słupsk 28-03-2018 15:30 1:2 (0:0)
Pogoń Lębork Stolem Gniewino 28-03-2018 16:30 1:4 (0:1)
Jaguar Gdańsk Cartusia Kartuzy 31-03-2018 11:00 2:2 (2:0)
KTS-K Luzino Orkan Rumia 31-03-2018 12:00 1:1 (0:0)
Anioły Garczegorze Bytovia II Bytów 31-03-2018 14:00 1:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Sokół Wyczechy 31-03-2018 14:00 4:1 (1:1)
Start Miastko Gedania Gdańsk 31-03-2018 15:00 1:2 (1:0)
GKS Kolbudy Radunia Stężyca 31-03-2018 15:00 0:3 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 31-03-2018 16:00 1:1 (0:0)


22.kolejka

Gedania Gdańsk Arka II Gdynia 07-04-2018 11:00 0:5 (0:2)
Stolem Gniewino Anioły Garczegorze 07-04-2018 12:00 2:1 (1:0)
Cartusia Kartuzy Powiśle Dzierzgoń 07-04-2018 13:00 0:4 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna KTS-K Luzino 07-04-2018 15:00 1:1 (0:1)
Sokół Wyczechy Start Miastko 07-04-2018 15:00 0:2 (0:1)
Gryf Słupsk Pogoń Lębork 07-04-2018 15:00 3:1 (2:1)
Orkan Rumia Grom Nowy Staw 07-04-2018 16:00 0:2 (0:0)
Bytovia II Bytów GKS Kolbudy 08-04-2018 11:00 2:0 (1:0)
Radunia Stężyca Jaguar Gdańsk 08-04-2018 15:00 5:0 (1:0)


23.kolejka

Stolem Gniewino Bytovia II Bytów 14-04-2018 13:00 0:2 (0:1)
Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 14-04-2018 14:00 4:0 (1:0)
Jaguar Gdańsk GKS Kolbudy 14-04-2018 15:30 1:1 (1:0)
KTS-K Luzino Cartusia Kartuzy 14-04-2018 16:00 1:0 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Radunia Stężyca 14-04-2018 16:00 0:3 (0:2)
Pogoń Lębork Gedania Gdańsk 14-04-2018 17:00 2:2 (2:0)
Start Miastko Orkan Rumia 14-04-2018 17:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Sokół Wyczechy 15-04-2018 11:00 5:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Gryf Słupsk 15-04-2018 16:00 3:2 (2:2)


24.kolejka

Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 21-04-2018 11:00 4:0 (2:0)
Cartusia Kartuzy Grom Nowy Staw 21-04-2018 13:00 2:7 (1:1)
GKS Kolbudy Powiśle Dzierzgoń 21-04-2018 15:00 1:1 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Start Miastko 21-04-2018 15:00 2:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Pogoń Lębork 21-04-2018 15:00 1:3 (0:3)
Orkan Rumia Arka II Gdynia 21-04-2018 16:00 1:1 (1:0)
Bytovia II Bytów Jaguar Gdańsk 22-04-2018 11:00 3:1 (0:0)
Radunia Stężyca KTS-K Luzino 22-04-2018 15:00 5:0 (2:0)
Gryf Słupsk Stolem Gniewino 22-04-2018 15:00 4:3 (0:2)


25.kolejka

Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 28-04-2018 11:00 3:2 (1:1)
Stolem Gniewino Gedania Gdańsk 28-04-2018 14:00 3:2 (1:0)
Grom Nowy Staw Radunia Stężyca 28-04-2018 14:00 0:1 (0:1)
Gryf Słupsk Bytovia II Bytów 28-04-2018 15:00 4:0 (1:0)
KTS-K Luzino GKS Kolbudy 28-04-2018 16:00 3:1 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 28-04-2018 16:00 3:1 (3:0)
Pogoń Lębork Orkan Rumia 28-04-2018 17:00 3:2 (0:2)
Start Miastko Cartusia Kartuzy 28-04-2018 17:00 2:1 (1:1)
Anioły Garczegorze Sokół Wyczechy 29-04-2018 14:00 7:2 (2:1)


26.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork 05-05-2018 11:00 3:2 (2:0)
Gedania Gdańsk Gryf Słupsk 05-05-2018 11:00 1:2 (1:0)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 05-05-2018 13:00 3:3 (1:2)
Sokół Wyczechy Stolem Gniewino 05-05-2018 15:00 0:5 (0:2)
GKS Kolbudy Grom Nowy Staw 05-05-2018 16:00 0:2 (0:1)
Orkan Rumia Anioły Garczegorze 05-05-2018 16:00 2:1 (2:0)
Jaguar Gdańsk KTS-K Luzino 05-05-2018 17:00 2:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Powiśle Dzierzgoń 06-05-2018 11:00 1:1 (0:0)
Radunia Stężyca Start Miastko 06-05-2018 15:00 4:0 (1:0)


27.kolejka

Gedania Gdańsk Bytovia II Bytów 12-05-2018 11:00 1:1 (0:0)
Stolem Gniewino Orkan Rumia 12-05-2018 12:00 3:2 (1:0)
Start Miastko GKS Kolbudy 12-05-2018 12:00 3:2 (0:1)
Grom Nowy Staw Jaguar Gdańsk 12-05-2018 14:00 1:1 (0:0)
KTS-K Luzino Powiśle Dzierzgoń 12-05-2018 16:00 0:1 (0:0)
Pogoń Lębork Cartusia Kartuzy 12-05-2018 17:00 0:1 (0:0)
Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna 13-05-2018 16:00 2:2 (2:1)
Gryf Słupsk Sokół Wyczechy 13-05-2018 17:00 7:1 (2:0)
Arka II Gdynia Radunia Stężyca 13-05-2018 17:00 0:1 (0:1)


28.kolejka

Cartusia Kartuzy Anioły Garczegorze 19-05-2018 13:00 4:3 (3:0)
GKS Kolbudy Arka II Gdynia 19-05-2018 14:00 2:1 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Stolem Gniewino 19-05-2018 15:00 1:1 (0:0)
Sokół Wyczechy Gedania Gdańsk 19-05-2018 15:00 0:10 (0:4)
Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw 19-05-2018 17:00 2:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Start Miastko 19-05-2018 17:00 1:1 (0:1)
Orkan Rumia Gryf Słupsk 20-05-2018 12:00 1:0 (0:0)
Radunia Stężyca Pogoń Lębork 20-05-2018 15:00 6:0 (3:0)
Bytovia II Bytów KTS-K Luzino 20-05-2018 17:00 4:0 (3:0)


29.kolejka

Gedania Gdańsk Orkan Rumia 26-05-2018 11:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Radunia Stężyca 26-05-2018 12:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw KTS-K Luzino 26-05-2018 14:00 -:- (-:-)
Sokół Wyczechy Bytovia II Bytów 26-05-2018 15:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Cartusia Kartuzy 26-05-2018 16:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 26-05-2018 17:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork GKS Kolbudy 26-05-2018 17:00 -:- (-:-)
Start Miastko Powiśle Dzierzgoń 26-05-2018 17:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Jaguar Gdańsk 27-05-2018 11:00 -:- (-:-)


30.kolejka

Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 30-05-2018 17:30 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Grom Nowy Staw 31-05-2018 11:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Start Miastko 31-05-2018 12:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 31-05-2018 12:00 -:- (-:-)
Radunia Stężyca Stolem Gniewino 31-05-2018 15:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk 31-05-2018 15:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Pogoń Lębork 31-05-2018 17:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Sokół Wyczechy 31-05-2018 17:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Anioły Garczegorze 31-05-2018 18:00 -:- (-:-)


31.kolejka

Sokół Wyczechy Kaszubia Kościerzyna 02-06-2018 15:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 03-06-2018 11:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia KTS-K Luzino 03-06-2018 11:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Bytovia II Bytów 03-06-2018 12:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Radunia Stężyca 03-06-2018 12:00 -:- (-:-)
Start Miastko Grom Nowy Staw 03-06-2018 12:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Jaguar Gdańsk 03-06-2018 14:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Stolem Gniewino 03-06-2018 17:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Powiśle Dzierzgoń 03-06-2018 17:00 -:- (-:-)


32.kolejka

Cartusia Kartuzy Sokół Wyczechy 09-06-2018 13:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Arka II Gdynia 09-06-2018 14:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Pogoń Lębork 09-06-2018 16:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Anioły Garczegorze 09-06-2018 17:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 09-06-2018 17:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Gryf Słupsk 09-06-2018 18:00 -:- (-:-)
Bytovia II Bytów Start Miastko 10-06-2018 11:00 -:- (-:-)
Radunia Stężyca Gedania Gdańsk 10-06-2018 15:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Orkan Rumia 10-06-2018 17:00 -:- (-:-)


33.kolejka

Kaszubia Kościerzyna Bytovia II Bytów 16-06-2018 13:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Cartusia Kartuzy 16-06-2018 13:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk GKS Kolbudy 16-06-2018 13:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 16-06-2018 13:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 16-06-2018 13:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze KTS-K Luzino 16-06-2018 13:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Grom Nowy Staw 16-06-2018 13:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Start Miastko 16-06-2018 13:00 -:- (-:-)
Sokół Wyczechy Radunia Stężyca 16-06-2018 15:00 -:- (-:-)


34.kolejka

Bytovia II Bytów Arka II Gdynia 23-06-2018 17:00 -:- (-:-)
Start Miastko Pogoń Lębork 23-06-2018 17:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 23-06-2018 17:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Stolem Gniewino 23-06-2018 17:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk 23-06-2018 17:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Gedania Gdańsk 23-06-2018 17:00 -:- (-:-)
GKS Kolbudy Sokół Wyczechy 23-06-2018 17:00 -:- (-:-)
Radunia Stężyca Orkan Rumia 23-06-2018 17:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 23-06-2018 17:00 -:- (-:-)


Mapa Strony