TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Arka Gdynia 1437 12 1 1 68-6
2. Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1433 10 3 1 44-9
3. Lechia Gdańsk 1432 11 2 1 69-6
4. Gedania Gdańsk 1431 10 1 3 34-16
5. Gryf Słupsk 1430 10 0 4 38-24
6. Jantar Ustka 1424 7 3 4 45-24
7. Arka Gdynia SI 1420 6 2 6 24-28
8. KP Starogard Gdański 1318 5 3 5 25-32
9. Bałtyk Gdynia 1416 5 1 8 23-31
10. Drutex-Bytovia Bytów 1313 4 1 8 24-42
11. Chojniczanka Chojnice 1313 4 1 8 19-40
12. Czarni Pruszcz Gdański 1310 3 1 9 23-42
13. Rodło Kwidzyn 137 2 1 10 8-54
14. Polonia Gdańsk 144 1 1 12 20-69
15. KTS-K Luzino 133 0 3 10 4-45

1. kolejka

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Czarni Pruszcz Gdański 27-08-2016 11:00 5:0 (4:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 27-08-2016 11:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Jantar Ustka 27-08-2016 11:00 1:4 (0:2)
Chojniczanka Chojnice Polonia Gdańsk 27-08-2016 13:00 2:0 (1:0)
KP Starogard Gdański Drutex-Bytovia Bytów 27-08-2016 13:00 3:3 (2:0)
Lechia Gdańsk Rodło Kwidzyn 28-08-2016 11:00 8:0 (4:0)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia 28-08-2016 15:00 0:3 (0:0)


2. kolejka

Gedania Gdańsk Arka Gdynia SI 03-09-2016 11:00 1:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Lechia Gdańsk 03-09-2016 11:00 1:5 (0:2)
Arka Gdynia Gryf Słupsk 03-09-2016 13:00 4:1 (0:1)
Polonia Gdańsk KP Starogard Gdański 03-09-2016 13:00 2:4 (1:0)
KTS-K Luzino Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 03-09-2016 13:00 0:2 (0:2)
Czarni Pruszcz Gdański Chojniczanka Chojnice 03-09-2016 15:00 4:5 (2:4)
Rodło Kwidzyn Bałtyk Gdynia 04-09-2016 16:00 2:1 (0:0)


3. kolejka

Jantar Ustka Gedania Gdańsk 10-09-2016 12:00 3:3 (1:2)
Bałtyk Gdynia Drutex-Bytovia Bytów 10-09-2016 13:00 0:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice KTS-K Luzino 10-09-2016 15:00 2:1 (0:1)
Arka Gdynia SI Arka Gdynia 10-09-2016 15:00 0:6 (0:2)
Lechia Gdańsk Polonia Gdańsk 11-09-2016 11:00 14:0 (6:0)
Gryf Słupsk Rodło Kwidzyn 11-09-2016 11:00 5:0 (3:0)
KP Starogard Gdański Czarni Pruszcz Gdański 11-09-2016 13:00 3:0 (2:0)


4. kolejka

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Chojniczanka Chojnice 17-09-2016 11:00 5:0 (3:0)
KTS-K Luzino KP Starogard Gdański 17-09-2016 11:00 0:2 (0:0)
Rodło Kwidzyn Arka Gdynia SI 17-09-2016 13:30 0:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Lechia Gdańsk 17-09-2016 14:00 1:3 (0:0)
Arka Gdynia Jantar Ustka 17-09-2016 15:00 6:2 (4:1)
Polonia Gdańsk Bałtyk Gdynia 17-09-2016 16:00 1:3 (1:1)
Drutex-Bytovia Bytów Gryf Słupsk 18-09-2016 13:30 1:6 (0:4)


5. kolejka

Gryf Słupsk Polonia Gdańsk 24-09-2016 11:00 5:2 (2:1)
Arka Gdynia SI Drutex-Bytovia Bytów 24-09-2016 11:00 4:0 (2:0)
Jantar Ustka Rodło Kwidzyn 24-09-2016 12:00 8:0 (2:0)
Lechia Gdańsk KTS-K Luzino 25-09-2016 11:00 7:0 (3:0)
Gedania Gdańsk Arka Gdynia 25-09-2016 11:00 2:1 (0:1)
KP Starogard Gdański Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 25-09-2016 13:00 0:4 (0:1)
Bałtyk Gdynia Czarni Pruszcz Gdański 25-09-2016 15:00 4:1 (1:1)


6. kolejka

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Lechia Gdańsk 01-10-2016 11:00 2:2 (0:1)
KTS-K Luzino Bałtyk Gdynia 01-10-2016 11:00 1:1 (0:1)
Polonia Gdańsk Arka Gdynia SI 01-10-2016 12:00 0:5 (0:0)
Chojniczanka Chojnice KP Starogard Gdański 01-10-2016 13:30 2:2 (1:1)
Czarni Pruszcz Gdański Gryf Słupsk 01-10-2016 14:00 3:0 (1:0)
Rodło Kwidzyn Gedania Gdańsk 02-10-2016 11:00 1:5 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Jantar Ustka 02-10-2016 13:30 2:4 (0:0)


7. kolejka

Gryf Słupsk KTS-K Luzino 08-10-2016 11:00 2:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Czarni Pruszcz Gdański 08-10-2016 11:00 5:1 (2:0)
Jantar Ustka Polonia Gdańsk 08-10-2016 11:00 6:0 (3:0)
Bałtyk Gdynia Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 08-10-2016 13:00 0:3 (0:0)
Lechia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 09-10-2016 11:00 8:1 (7:0)
Gedania Gdańsk Drutex-Bytovia Bytów 09-10-2016 11:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Rodło Kwidzyn 09-10-2016 15:00 7:0 (4:0)


8. kolejka

Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia 15-10-2016 11:00 0:5 (0:4)
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Gryf Słupsk 15-10-2016 11:00 4:0 (2:0)
KTS-K Luzino Arka Gdynia SI 15-10-2016 11:00 0:4 (0:2)
Chojniczanka Chojnice Bałtyk Gdynia 15-10-2016 13:30 1:3 (1:0)
Czarni Pruszcz Gdański Jantar Ustka 15-10-2016 14:00 0:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Gedania Gdańsk 16-10-2016 13:00 3:4 (2:2)
KP Starogard Gdański Lechia Gdańsk 16-10-2016 13:00 0:4 (0:4)


9. kolejka

Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański 22-10-2016 11:00 1:3 (0:1)
Rodło Kwidzyn Drutex-Bytovia Bytów 22-10-2016 11:00 1:4 (1:2)
Arka Gdynia Polonia Gdańsk 22-10-2016 13:00 4:0 (1:0)
Jantar Ustka KTS-K Luzino 22-10-2016 15:00 6:0 (1:0)
Gryf Słupsk Chojniczanka Chojnice 23-10-2016 11:00 4:1 (3:0)
Gedania Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański 23-10-2016 11:00 5:0 (2:0)
Arka Gdynia SI Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 23-10-2016 15:30 0:0 (0:0)


10. kolejka

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Jantar Ustka 29-10-2016 11:00 1:1 (0:1)
KTS-K Luzino Gedania Gdańsk 29-10-2016 11:00 0:6 (0:3)
Lechia Gdańsk Bałtyk Gdynia 29-10-2016 11:00 6:0 (2:0)
Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia SI 29-10-2016 16:00 0:2 (0:1)
Polonia Gdańsk Rodło Kwidzyn 30-10-2016 11:00 6:1 (3:1)
KP Starogard Gdański Gryf Słupsk 30-10-2016 11:00 3:5 (0:2)
Czarni Pruszcz Gdański Arka Gdynia 30-10-2016 14:00 0:4 (0:2)


11. kolejka

Gryf Słupsk Lechia Gdańsk 05-11-2016 11:00 1:0 (1:0)
Jantar Ustka Chojniczanka Chojnice 05-11-2016 11:00 3:1 (2:1)
Rodło Kwidzyn Czarni Pruszcz Gdański 05-11-2016 11:00 1:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Polonia Gdańsk 05-11-2016 11:00 7:2 (3:1)
Arka Gdynia SI KP Starogard Gdański 06-11-2016 11:00 2:2 (0:0)
Gedania Gdańsk Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 06-11-2016 11:00 0:2 (0:0)
Arka Gdynia KTS-K Luzino 06-11-2016 13:00 11:1 (5:0)


12. kolejka

KP Starogard Gdański Jantar Ustka 12-11-2016 11:00 3:1 (1:1)
KTS-K Luzino Rodło Kwidzyn 12-11-2016 11:00 1:1 (1:0)
Czarni Pruszcz Gdański Drutex-Bytovia Bytów 12-11-2016 13:00 6:3 (4:2)
Bałtyk Gdynia Gryf Słupsk 12-11-2016 13:00 1:3 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Gedania Gdańsk 12-11-2016 13:30 0:1 (0:0)
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Arka Gdynia 13-11-2016 11:00 0:5 (0:2)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia SI 13-11-2016 11:00 6:0 (2:0)


13. kolejka

Jantar Ustka Lechia Gdańsk 19-11-2016 11:00 0:3 (0:3)
Rodło Kwidzyn Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 19-11-2016 11:00 1:4 (0:0)
Gedania Gdańsk KP Starogard Gdański 20-11-2016 11:00 3:0 (0:0)
Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 20-11-2016 11:00 7:0 (2:0)
Drutex-Bytovia Bytów KTS-K Luzino 20-11-2016 11:00 1:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański 20-11-2016 11:00 4:7 (1:5)
Arka Gdynia SI Bałtyk Gdynia 20-11-2016 13:00 0:4 (0:0)


14. kolejka

KTS-K Luzino Polonia Gdańsk 26-11-2015 11:00 0:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Rodło Kwidzyn 26-11-2016 11:00 4:0 (2:0)
KP Starogard Gdański Arka Gdynia 26-11-2016 11:00 0:5 (0:3)
Gryf Słupsk Arka Gdynia SI 26-11-2016 11:00 4:0 (1:0)
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Drutex-Bytovia Bytów 26-11-2016 13:00 5:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Gedania Gdańsk 27-11-2016 11:00 3:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Jantar Ustka 27-11-2016 15:00 3:2 (0:0)


15. kolejka

Czarni Pruszcz Gdański KTS-K Luzino 03-12-2016 00:00 -:- (-:-)
Polonia Gdańsk Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 03-12-2016 11:00 0:7 (0:5)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 04-12-2016 11:00 0:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn KP Starogard Gdański 04-12-2016 11:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Gryf Słupsk 04-12-2016 12:00 5:1 (1:0)
Gedania Gdańsk Bałtyk Gdynia 04-12-2016 13:00 3:2 (2:1)
Drutex-Bytovia Bytów Chojniczanka Chojnice 12-03-2017 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony