TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Lechia Gdańsk 1231 10 1 1 49-5
2. Arka Gdynia 1228 9 1 2 44-7
3. Arka Gdynia SI 1225 8 1 3 23-15
4. Bałtyk Gdynia 1221 6 3 3 35-14
5. Drutex-Bytovia Bytów 1221 6 3 3 23-15
6. KS Gryf Słupsk 1220 6 2 4 24-24
7. Gedania Gdańsk 1217 4 5 3 24-21
8. KP Starogard Gdański 1214 4 2 6 15-31
9. Lechia Gdańsk AP 1213 4 1 7 16-22
10. Jantar Ustka 1213 4 1 7 20-29
11. Pomezania Malbork 127 2 1 9 12-45
12. Czarni Pruszcz Gdański 126 2 0 10 13-40
13. Chojniczanka Chojnice 126 1 3 8 13-43

1. kolejka

Bałtyk Gdynia Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 8:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 2:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański KP Starogard Gdański 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
KS Gryf Słupsk Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 4:0 (0:0)
Jantar Ustka Arka Gdynia 30-08-2015 00:00 0:2 (0:0)


2. kolejka

Pomezania Malbork Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
KP Starogard Gdański KS Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 2:4 (0:0)
Gedania Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 4:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Drutex-Bytovia Bytów 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 2:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Arka Gdynia 06-09-2015 00:00 2:1 (1:0)


3. kolejka

Lechia Gdańsk Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 4:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 2:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 5:2 (0:0)
KS Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Jantar Ustka Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Arka Gdynia Pomezania Malbork 13-09-2015 13:00 8:0 (3:0)


4. kolejka

Arka Gdynia SI Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 1:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Chojniczanka Chojnice KS Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 2:3 (0:0)
Bałtyk Gdynia Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 4:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Drutex-Bytovia Bytów 30-11-2012 00:00 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Arka Gdynia 20-09-2015 00:00 0:2 (0:1)


5. kolejka

Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:4 (0:0)
KS Gryf Słupsk Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 1:5 (0:0)
Jantar Ustka Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Pomezania Malbork Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Arka Gdynia KP Starogard Gdański 27-09-2015 13:00 1:0 (0:0)


6. kolejka

Arka Gdynia SI Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 0:3 (0:0)
KP Starogard Gdański Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 4:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 3:0 (0:0)
Lechia Gdańsk KS Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 4:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 6:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Arka Gdynia 04-10-2015 11:00 2:5 (2:1)


7. kolejka

Czarni Pruszcz Gdański Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
KS Gryf Słupsk Drutex-Bytovia Bytów 30-11-2012 00:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 1:7 (0:0)
Pomezania Malbork Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:6 (0:0)
Lechia Gdańsk AP KP Starogard Gdański 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 11-10-2015 13:00 8:0 (6:0)


8. kolejka

Arka Gdynia SI KP Starogard Gdański 30-11-2012 00:00 5:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 3:3 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 3:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański KS Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia 18-10-2015 15:00 0:4 (0:3)


9. kolejka

Arka Gdynia Lechia Gdańsk 04-11-2012 14:00 0:0 (0:0)
KS Gryf Słupsk Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Jantar Ustka Drutex-Bytovia Bytów 30-11-2012 00:00 4:1 (0:0)
Pomezania Malbork Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 2:9 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 4:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)


10. kolejka

Arka Gdynia SI Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:3 (0:0)
Chojniczanka Chojnice KP Starogard Gdański 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 4:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 3:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 1:4 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia 30-10-2015 15:00 2:1 (1:1)


11. kolejka

Jantar Ustka KS Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 3:3 (0:0)
Pomezania Malbork Drutex-Bytovia Bytów 30-11-2012 00:00 3:3 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Czarni Pruszcz Gdański 08-11-2015 13:00 8:0 (4:0)


12. kolejka

Arka Gdynia SI Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 8:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk KP Starogard Gdański 30-11-2012 00:00 12:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 2:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
KS Gryf Słupsk Arka Gdynia 11-11-2015 16:00 1:4 (1:3)


13. kolejka

Jantar Ustka Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 2:3 (0:0)
Pomezania Malbork KS Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 2:5 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 1:3 (0:0)
KP Starogard Gdański Drutex-Bytovia Bytów 30-11-2012 00:00 1:4 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 2:9 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 2:2 (0:0)


Mapa Strony