TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Lechia Gdańsk 12 31 10 1 1 49-5
2. Arka Gdynia 12 28 9 1 2 44-7
3. Arka Gdynia SI 12 25 8 1 3 23-15
4. Drutex-Bytovia Bytów 12 21 6 3 3 23-15
5. Bałtyk Gdynia 12 21 6 3 3 35-14
6. KS Gryf Słupsk 12 20 6 2 4 24-24
7. Gedania Gdańsk 12 17 4 5 3 24-21
8. KP Starogard Gdański 12 14 4 2 6 15-31
9. Lechia Gdańsk AP 12 13 4 1 7 16-22
10. Jantar Ustka 12 13 4 1 7 20-29
11. Pomezania Malbork 12 7 2 1 9 12-45
12. Czarni Pruszcz Gdański 12 6 2 0 10 13-40
13. Chojniczanka Chojnice 12 6 1 3 8 13-43

1. kolejka

Bałtyk Gdynia Arka Gdynia SI 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 8:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Gedania Gdańsk 2:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański KP Starogard Gdański 1:2 (0:0)
KS Gryf Słupsk Lechia Gdańsk AP 4:0 (0:0)
Jantar Ustka Arka Gdynia 30-08-2015 0:2 (0:0)


2. kolejka

Pomezania Malbork Jantar Ustka 1:2 (0:0)
KP Starogard Gdański KS Gryf Słupsk 2:4 (0:0)
Gedania Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański 4:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Drutex-Bytovia Bytów 0:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk 2:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Arka Gdynia 06-09-2015 2:1 (1:0)


3. kolejka

Lechia Gdańsk Arka Gdynia SI 4:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Bałtyk Gdynia 2:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Chojniczanka Chojnice 5:2 (0:0)
KS Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 0:0 (0:0)
Jantar Ustka Lechia Gdańsk AP 0:2 (0:0)
Arka Gdynia Pomezania Malbork 13-09-2015 13:00 8:0 (3:0)


4. kolejka

Arka Gdynia SI Pomezania Malbork 1:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Jantar Ustka 1:2 (0:0)
Chojniczanka Chojnice KS Gryf Słupsk 2:3 (0:0)
Bałtyk Gdynia Czarni Pruszcz Gdański 4:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Drutex-Bytovia Bytów 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Arka Gdynia 20-09-2015 0:2 (0:1)


5. kolejka

Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia SI 1:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Lechia Gdańsk 0:4 (0:0)
KS Gryf Słupsk Bałtyk Gdynia 1:5 (0:0)
Jantar Ustka Gedania Gdańsk 1:2 (0:0)
Pomezania Malbork Lechia Gdańsk AP 0:2 (0:0)
Arka Gdynia KP Starogard Gdański 27-09-2015 13:00 1:0 (0:0)


6. kolejka

Arka Gdynia SI Lechia Gdańsk AP 0:3 (0:0)
KP Starogard Gdański Pomezania Malbork 4:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Jantar Ustka 3:0 (0:0)
Lechia Gdańsk KS Gryf Słupsk 4:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Czarni Pruszcz Gdański 6:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Arka Gdynia 04-10-2015 11:00 2:5 (2:1)


7. kolejka

Czarni Pruszcz Gdański Arka Gdynia SI 0:1 (0:0)
KS Gryf Słupsk Drutex-Bytovia Bytów 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Bałtyk Gdynia 1:7 (0:0)
Pomezania Malbork Gedania Gdańsk 0:6 (0:0)
Lechia Gdańsk AP KP Starogard Gdański 1:2 (0:0)
Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 11-10-2015 13:00 8:0 (6:0)


8. kolejka

Arka Gdynia SI KP Starogard Gdański 5:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia Gdańsk AP 3:3 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Pomezania Malbork 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Jantar Ustka 3:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański KS Gryf Słupsk 1:2 (0:0)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia 18-10-2015 15:00 0:4 (0:3)


9. kolejka

Arka Gdynia Lechia Gdańsk 04-11-2012 14:00 0:0 (0:0)
KS Gryf Słupsk Arka Gdynia SI 0:1 (0:0)
Jantar Ustka Drutex-Bytovia Bytów 4:1 (0:0)
Pomezania Malbork Bałtyk Gdynia 2:9 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Chojniczanka Chojnice 4:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Gedania Gdańsk 0:0 (0:0)


10. kolejka

Arka Gdynia SI Gedania Gdańsk 0:3 (0:0)
Chojniczanka Chojnice KP Starogard Gdański 0:2 (0:0)
Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk AP 4:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Pomezania Malbork 3:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Jantar Ustka 1:4 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia 30-10-2015 15:00 2:1 (1:1)


11. kolejka

Jantar Ustka KS Gryf Słupsk 3:3 (0:0)
Pomezania Malbork Drutex-Bytovia Bytów 3:3 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia 1:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Czarni Pruszcz Gdański 08-11-2015 13:00 8:0 (4:0)


12. kolejka

Arka Gdynia SI Chojniczanka Chojnice 8:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Gedania Gdańsk 0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk KP Starogard Gdański 12:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Lechia Gdańsk AP 2:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Pomezania Malbork 1:2 (0:0)
KS Gryf Słupsk Arka Gdynia 11-11-2015 16:00 1:4 (1:3)


13. kolejka

Jantar Ustka Arka Gdynia SI 2:3 (0:0)
Pomezania Malbork KS Gryf Słupsk 2:5 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Czarni Pruszcz Gdański 1:3 (0:0)
KP Starogard Gdański Drutex-Bytovia Bytów 1:4 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia Gdańsk 2:9 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Bałtyk Gdynia 2:2 (0:0)


Mapa Strony