TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Lech Poznań 3038 23 6 1 90-27
2. Pogoń Szczecin 3036 22 5 3 83-30
3. Zagłębie Lubin 3028 17 4 9 56-37
4. FC Wrocław Academy 3025 13 10 7 56-34
5. Bałtyk Koszalin 3024 13 8 9 55-43
6. Arka Gdynia 3021 13 3 14 45-47
7. Warta Poznań 3021 11 9 10 48-35
8. Lechia Gdańsk 3020 11 9 10 48-41
9. Śląsk Wrocław 3020 11 6 13 46-56
10. Górnik Zabrze 3019 10 8 12 37-37
11. Falubaz Zielona Góra 3019 8 13 9 29-34
12. Gwarek Zabrze 3019 10 7 13 47-50
13. Ruch Chorzów 3016 9 8 13 45-48
14. Zawisza Bydgoszcz 3012 7 3 20 33-60
15. Pomologia Prószków 3012 6 6 18 26-58
16. Arka Nowa Sól 305 3 1 26 16-123

1. kolejka

Warta Poznań Ruch Chorzów 30-11-2012 00:00 2:4 (0:1)
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 30-11-2012 00:00 1:3 (0:0)
Bałtyk Koszalin Pogoń Szczecin 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Arka Nowa Sól Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 1:4 (1:3)
Falubaz Zielona Góra Lech Poznań 30-11-2012 00:00 2:2 (1:0)
Zagłębie Lubin Pomologia Prószków 30-11-2012 00:00 5:0 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Śląsk Wrocław 30-11-2012 00:00 0:3 (0:2)
FC Wrocław Academy Arka Gdynia 01-08-2015 12:00 3:0 (3:0)


2. kolejka

Zagłębie Lubin Zawisza Bydgoszcz 30-11-2012 00:00 4:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Falubaz Zielona Góra 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Arka Nowa Sól 30-11-2012 00:00 9:0 (4:0)
Ruch Chorzów Bałtyk Koszalin 30-11-2012 00:00 3:3 (0:0)
Górnik Zabrze Warta Poznań 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Gwarek Zabrze 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 08-08-2015 11:00 4:1 (2:1)
Lech Poznań Pomologia Prószków 26-08-2015 16:00 1:0 (1:0)


3. kolejka

Warta Poznań FC Wrocław Academy 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin Górnik Zabrze 30-11-2012 00:00 1:0 (0:0)
Arka Nowa Sól Ruch Chorzów 30-11-2012 00:00 4:3 (2:0)
Falubaz Zielona Góra Pogoń Szczecin 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Pomologia Prószków 30-11-2012 00:00 1:3 (1:1)
Zawisza Bydgoszcz Lech Poznań 30-11-2012 00:00 1:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 30-11-2012 00:00 2:0 (1:0)
Gwarek Zabrze Arka Gdynia 15-08-2015 12:00 0:2 (0:1)


4. kolejka

Lech Poznań Śląsk Wrocław 30-11-2012 00:00 7:2 (3:2)
Lechia Gdańsk Zawisza Bydgoszcz 30-11-2012 00:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Pomologia Prószków 30-11-2012 00:00 4:0 (1:0)
Ruch Chorzów Falubaz Zielona Góra 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Górnik Zabrze Arka Nowa Sól 30-11-2012 00:00 2:1 (2:0)
FC Wrocław Academy Bałtyk Koszalin 30-11-2012 00:00 2:1 (2:1)
Gwarek Zabrze Warta Poznań 30-11-2012 00:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 23-08-2015 13:00 3:1 (2:0)


5. kolejka

Bałtyk Koszalin Gwarek Zabrze 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Arka Nowa Sól FC Wrocław Academy 30-11-2012 00:00 0:3 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Górnik Zabrze 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Pomologia Prószków Ruch Chorzów 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Pogoń Szczecin 30-11-2012 00:00 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 2:3 (2:1)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 30-11-2012 00:00 0:1 (0:1)
Warta Poznań Arka Gdynia 30-08-2015 12:00 0:2 (0:1)


6. kolejka

Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 30-11-2012 00:00 2:2 (1:1)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 30-11-2012 00:00 5:1 (1:0)
Ruch Chorzów Zawisza Bydgoszcz 30-11-2012 00:00 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Pomologia Prószków 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Falubaz Zielona Góra 30-11-2012 00:00 2:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Arka Nowa Sól 30-11-2012 00:00 9:0 (6:0)
Warta Poznań Bałtyk Koszalin 30-11-2012 00:00 4:1 (0:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 16-09-2015 12:00 2:1 (1:0)


7. kolejka

Arka Nowa Sól Warta Poznań 30-11-2012 00:00 1:0 (1:0)
Falubaz Zielona Góra Gwarek Zabrze 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Pomologia Prószków FC Wrocław Academy 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Górnik Zabrze 30-11-2012 00:00 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 30-11-2012 00:00 0:4 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 30-11-2012 00:00 4:1 (3:0)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 1:1 (1:0)
Bałtyk Koszalin Arka Gdynia 12-09-2015 12:00 1:0 (0:0)


8. kolejka

Pogoń Szczecin Lech Poznań 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 30-11-2012 00:00 2:3 (2:2)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 30-11-2012 00:00 0:1 (0:1)
FC Wrocław Academy Zawisza Bydgoszcz 30-11-2012 00:00 1:1 (1:0)
Gwarek Zabrze Pomologia Prószków 30-11-2012 00:00 4:1 (3:0)
Warta Poznań Falubaz Zielona Góra 30-11-2012 00:00 1:1 (1:0)
Bałtyk Koszalin Arka Nowa Sól 30-11-2012 00:00 4:0 (1:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 20-09-2015 13:00 1:0 (1:0)


9. kolejka

Falubaz Zielona Góra Bałtyk Koszalin 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Pomologia Prószków Warta Poznań 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Gwarek Zabrze 30-11-2012 00:00 3:2 (2:2)
Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 30-11-2012 00:00 0:4 (0:3)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 30-11-2012 00:00 3:3 (0:2)
Lech Poznań Ruch Chorzów 30-11-2012 00:00 3:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 30-11-2012 00:00 1:3 (0:2)
Arka Nowa Sól Arka Gdynia 27-09-2015 12:00 0:3 (0:1)


10. kolejka

Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:2 (0:2)
Górnik Zabrze Lech Poznań 30-11-2012 00:00 1:3 (0:1)
FC Wrocław Academy Zagłębie Lubin 30-11-2012 00:00 2:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 30-11-2012 00:00 3:1 (2:0)
Warta Poznań Zawisza Bydgoszcz 30-11-2012 00:00 2:1 (0:0)
Bałtyk Koszalin Pomologia Prószków 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Arka Nowa Sól Falubaz Zielona Góra 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 04-10-2015 13:00 0:1 (0:1)


11. kolejka

Pomologia Prószków Arka Nowa Sól 30-11-2012 00:00 4:1 (1:1)
Zawisza Bydgoszcz Bałtyk Koszalin 30-11-2012 00:00 0:2 (0:2)
Śląsk Wrocław Warta Poznań 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 30-11-2012 00:00 2:0 (0:0)
Lech Poznań FC Wrocław Academy 30-11-2012 00:00 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Ruch Chorzów 30-11-2012 00:00 0:2 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Arka Gdynia 10-10-2015 12:00 1:1 (0:1)


12. kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 30-11-2012 00:00 1:1 (1:0)
FC Wrocław Academy Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 2:2 (1:0)
Gwarek Zabrze Lech Poznań 30-11-2012 00:00 1:1 (1:1)
Warta Poznań Zagłębie Lubin 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin Śląsk Wrocław 30-11-2012 00:00 2:2 (1:0)
Arka Nowa Sól Zawisza Bydgoszcz 30-11-2012 00:00 1:1 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Pomologia Prószków 30-11-2012 00:00 3:0 (3:0)
Arka Gdynia Ruch Chorzów 18-10-2015 11:00 1:1 (0:0)


13. kolejka

Zawisza Bydgoszcz Falubaz Zielona Góra 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka Nowa Sól 30-11-2012 00:00 4:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Bałtyk Koszalin 30-11-2012 00:00 2:1 (1:0)
Lech Poznań Warta Poznań 30-11-2012 00:00 3:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin FC Wrocław Academy 30-11-2012 00:00 2:1 (0:1)
Ruch Chorzów Górnik Zabrze 30-11-2012 00:00 1:0 (1:0)
Pomologia Prószków Arka Gdynia 25-10-2015 11:00 3:2 (2:1)


14. kolejka

FC Wrocław Academy Ruch Chorzów 30-11-2012 00:00 0:1 (0:1)
Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin 30-11-2012 00:00 0:1 (0:1)
Warta Poznań Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 1:2 (1:1)
Bałtyk Koszalin Lech Poznań 30-11-2012 00:00 2:5 (1:4)
Arka Nowa Sól Zagłębie Lubin 30-11-2012 00:00 1:2 (0:2)
Falubaz Zielona Góra Śląsk Wrocław 30-11-2012 00:00 0:2 (0:1)
Pomologia Prószków Zawisza Bydgoszcz 30-11-2012 00:00 0:3 (0:0)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 30-10-2015 12:00 0:1 (0:1)


15. kolejka

Śląsk Wrocław Pomologia Prószków 30-11-2012 00:00 3:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Falubaz Zielona Góra 30-11-2012 00:00 2:0 (1:0)
Lech Poznań Arka Nowa Sól 30-11-2012 00:00 7:0 (7:0)
Lechia Gdańsk Bałtyk Koszalin 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 30-11-2012 00:00 4:2 (0:0)
Ruch Chorzów Gwarek Zabrze 30-11-2012 00:00 1:1 (1:1)
Górnik Zabrze FC Wrocław Academy 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Arka Gdynia 07-11-2015 13:00 3:4 (1:1)


16. kolejka

Pogoń Szczecin Bałtyk Koszalin 17-11-2012 00:00 3:1 (3:0)
Górnik Zabrze Gwarek Zabrze 30-11-2012 00:00 2:1 (0:0)
Ruch Chorzów Warta Poznań 30-11-2012 00:00 1:5 (0:2)
Lechia Gdańsk Arka Nowa Sól 30-11-2012 00:00 9:1 (3:0)
Lech Poznań Falubaz Zielona Góra 30-11-2012 00:00 7:1 (3:0)
Pomologia Prószków Zagłębie Lubin 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Zawisza Bydgoszcz 30-11-2012 00:00 3:0 (0:0)
Arka Gdynia FC Wrocław Academy 15-11-2015 13:00 0:2 (0:1)


17. kolejka

Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Lubin 30-11-2012 00:00 0:1 (0:1)
Pomologia Prószków Lech Poznań 30-11-2012 00:00 2:4 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 1:1 (1:0)
Arka Nowa Sól Pogoń Szczecin 30-11-2012 00:00 0:5 (0:2)
Bałtyk Koszalin Ruch Chorzów 30-11-2012 00:00 2:4 (0:1)
Warta Poznań Górnik Zabrze 30-11-2012 00:00 1:0 (0:0)
Gwarek Zabrze FC Wrocław Academy 30-11-2012 00:00 2:2 (1:2)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 21-11-2015 11:00 4:2 (2:0)


18. kolejka

FC Wrocław Academy Warta Poznań 30-11-2012 00:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Bałtyk Koszalin 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Ruch Chorzów Arka Nowa Sól 30-11-2012 00:00 7:0 (4:0)
Pogoń Szczecin Falubaz Zielona Góra 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Pomologia Prószków Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:3 (0:1)
Lech Poznań Zawisza Bydgoszcz 30-11-2012 00:00 5:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 30-11-2012 00:00 4:0 (0:0)
Arka Gdynia Gwarek Zabrze 26-11-2015 11:00 4:1 (2:0)


19. kolejka

Śląsk Wrocław Lech Poznań 05-03-2016 00:00 0:4 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Lechia Gdańsk 05-03-2016 00:00 1:2 (0:0)
Pomologia Prószków Pogoń Szczecin 05-03-2016 00:00 2:2 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Ruch Chorzów 05-03-2016 00:00 0:0 (0:0)
Arka Nowa Sól Górnik Zabrze 05-03-2016 00:00 0:5 (0:1)
Bałtyk Koszalin FC Wrocław Academy 05-03-2016 00:00 1:1 (0:0)
Warta Poznań Gwarek Zabrze 05-03-2016 00:00 3:0 (2:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 05-03-2016 11:00 2:0 (0:0)


20. kolejka

Pomologia Prószków Ruch Chorzów 12-03-2016 00:00 2:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Bałtyk Koszalin 12-03-2016 00:00 1:4 (1:1)
FC Wrocław Academy Arka Nowa Sól 12-03-2016 00:00 6:0 (4:0)
Górnik Zabrze Falubaz Zielona Góra 12-03-2016 00:00 3:3 (3:1)
Pogoń Szczecin Zawisza Bydgoszcz 12-03-2016 00:00 3:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 12-03-2016 00:00 1:1 (1:1)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 12-03-2016 00:00 2:1 (1:1)
Arka Gdynia Warta Poznań 13-03-2016 14:00 0:4 (0:2)


21. kolejka

Lech Poznań Arka Gdynia 19-03-2016 00:00 3:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 19-03-2016 00:00 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 19-03-2016 00:00 0:2 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Ruch Chorzów 19-03-2016 00:00 1:0 (1:0)
Pomologia Prószków Górnik Zabrze 19-03-2016 00:00 1:2 (1:0)
Falubaz Zielona Góra FC Wrocław Academy 19-03-2016 00:00 2:2 (0:1)
Arka Nowa Sól Gwarek Zabrze 19-03-2016 00:00 0:5 (0:0)
Bałtyk Koszalin Warta Poznań 19-03-2016 00:00 2:2 (1:1)


22. kolejka

Arka Gdynia Bałtyk Koszalin 24-03-2016 11:00 1:2 (1:2)
Warta Poznań Arka Nowa Sól 26-03-2016 00:00 3:0 (1:0)
Gwarek Zabrze Falubaz Zielona Góra 26-03-2016 00:00 1:2 (0:1)
FC Wrocław Academy Pomologia Prószków 26-03-2016 00:00 3:1 (2:0)
Górnik Zabrze Zawisza Bydgoszcz 26-03-2016 00:00 1:0 (1:0)
Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 26-03-2016 00:00 2:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 26-03-2016 00:00 5:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 26-03-2016 00:00 0:0 (0:0)


23. kolejka

Lech Poznań Pogoń Szczecin 02-04-2016 00:00 6:3 (2:2)
Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 02-04-2016 00:00 3:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 02-04-2016 00:00 1:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz FC Wrocław Academy 02-04-2016 00:00 3:2 (0:0)
Pomologia Prószków Gwarek Zabrze 02-04-2016 00:00 0:2 (0:2)
Falubaz Zielona Góra Warta Poznań 02-04-2016 00:00 0:0 (0:0)
Arka Nowa Sól Bałtyk Koszalin 02-04-2016 00:00 0:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 03-04-2016 12:00 1:1 (1:0)


24. kolejka

Bałtyk Koszalin Falubaz Zielona Góra 09-04-2016 00:00 3:1 (1:1)
Warta Poznań Pomologia Prószków 09-04-2016 00:00 3:0 (1:0)
Gwarek Zabrze Zawisza Bydgoszcz 09-04-2016 00:00 3:2 (1:2)
FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław 09-04-2016 00:00 2:0 (0:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 09-04-2016 00:00 0:1 (0:1)
Ruch Chorzów Lech Poznań 09-04-2016 00:00 0:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 09-04-2016 00:00 1:0 (1:0)
Arka Gdynia Arka Nowa Sól 10-04-2016 13:00 2:0 (1:0)


25. kolejka

Pogoń Szczecin Arka Gdynia 16-04-2016 00:00 6:2 (3:1)
Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 16-04-2016 00:00 5:1 (1:1)
Zagłębie Lubin FC Wrocław Academy 16-04-2016 00:00 1:3 (0:1)
Śląsk Wrocław Gwarek Zabrze 16-04-2016 00:00 4:0 (1:0)
Zawisza Bydgoszcz Warta Poznań 16-04-2016 00:00 0:2 (0:1)
Pomologia Prószków Bałtyk Koszalin 16-04-2016 00:00 0:1 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Arka Nowa Sól 16-04-2016 00:00 3:1 (2:0)
Lech Poznań Górnik Zabrze 20-04-2016 00:00 3:0 (0:0)


26. kolejka

Bałtyk Koszalin Zawisza Bydgoszcz 23-04-2016 00:00 6:2 (4:2)
Warta Poznań Śląsk Wrocław 23-04-2016 00:00 0:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 23-04-2016 00:00 2:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Lech Poznań 23-04-2016 00:00 1:3 (0:1)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 23-04-2016 00:00 3:0 (3:0)
Ruch Chorzów Pogoń Szczecin 23-04-2016 00:00 0:2 (0:0)
Arka Gdynia Falubaz Zielona Góra 23-04-2016 11:00 0:1 (0:0)
Arka Nowa Sól Pomologia Prószków 27-04-2016 00:00 0:2 (0:1)


27. kolejka

Ruch Chorzów Arka Gdynia 30-04-2016 00:00 1:2 (1:0)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 30-04-2016 00:00 5:2 (3:0)
Lechia Gdańsk FC Wrocław Academy 30-04-2016 00:00 3:0 (0:0)
Lech Poznań Gwarek Zabrze 30-04-2016 00:00 3:2 (3:1)
Zagłębie Lubin Warta Poznań 30-04-2016 00:00 1:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Bałtyk Koszalin 30-04-2016 00:00 2:2 (1:2)
Zawisza Bydgoszcz Arka Nowa Sól 30-04-2016 00:00 3:0 (1:0)
Pomologia Prószków Falubaz Zielona Góra 30-04-2016 00:00 0:0 (0:0)


28. kolejka

Falubaz Zielona Góra Zawisza Bydgoszcz 07-05-2016 00:00 3:0 (1:0)
Arka Nowa Sól Śląsk Wrocław 07-05-2016 00:00 3:2 (0:1)
Bałtyk Koszalin Zagłębie Lubin 07-05-2016 00:00 0:0 (0:0)
Warta Poznań Lech Poznań 07-05-2016 00:00 0:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Lechia Gdańsk 07-05-2016 00:00 1:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Pogoń Szczecin 07-05-2016 00:00 2:3 (0:1)
Górnik Zabrze Ruch Chorzów 07-05-2016 00:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Pomologia Prószków 08-05-2016 11:00 3:0 (2:0)


29. kolejka

Ruch Chorzów FC Wrocław Academy 14-05-2016 00:00 1:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 14-05-2016 00:00 6:0 (3:0)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 14-05-2016 00:00 0:5 (0:2)
Lech Poznań Bałtyk Koszalin 14-05-2016 00:00 4:2 (2:2)
Zagłębie Lubin Arka Nowa Sól 14-05-2016 00:00 6:1 (4:1)
Śląsk Wrocław Falubaz Zielona Góra 14-05-2016 00:00 2:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Pomologia Prószków 14-05-2016 00:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 14-05-2016 13:00 2:0 (1:0)


30. kolejka

Pomologia Prószków Śląsk Wrocław 21-05-2016 00:00 1:1 (1:0)
Falubaz Zielona Góra Zagłębie Lubin 21-05-2016 00:00 0:1 (0:1)
Arka Nowa Sól Lech Poznań 21-05-2016 00:00 0:5 (0:2)
Bałtyk Koszalin Lechia Gdańsk 21-05-2016 00:00 3:0 (1:0)
Warta Poznań Pogoń Szczecin 21-05-2016 00:00 2:2 (0:0)
Gwarek Zabrze Ruch Chorzów 21-05-2016 00:00 3:2 (2:0)
FC Wrocław Academy Górnik Zabrze 21-05-2016 00:00 2:2 (0:0)
Arka Gdynia Zawisza Bydgoszcz 21-05-2016 13:00 2:1 (1:0)


Mapa Strony