TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Lech Poznań 30 75 23 6 1 90-27
2. Pogoń Szczecin 30 71 22 5 3 83-30
3. Zagłębie Lubin 30 55 17 4 9 56-37
4. FC Wrocław Academy 30 49 13 10 7 56-34
5. Bałtyk Koszalin 30 47 13 8 9 55-43
6. Arka Gdynia 30 42 13 3 14 45-47
7. Warta Poznań 30 42 11 9 10 48-35
8. Lechia Gdańsk 30 42 11 9 10 48-41
9. Śląsk Wrocław 30 39 11 6 13 46-56
10. Górnik Zabrze 30 38 10 8 12 37-37
11. Falubaz Zielona Góra 30 37 8 13 9 29-34
12. Gwarek Zabrze 30 37 10 7 13 47-50
13. Ruch Chorzów 30 31 9 8 13 45-48
14. Zawisza Bydgoszcz 30 24 7 3 20 33-60
15. Pomologia Prószków 30 24 6 6 18 26-58
16. Arka Nowa Sól 30 10 3 1 26 16-123

1. kolejka

Warta Poznań Ruch Chorzów 2:4 (0:1)
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 1:3 (0:0)
Bałtyk Koszalin Pogoń Szczecin 0:1 (0:0)
Arka Nowa Sól Lechia Gdańsk 1:4 (1:3)
Falubaz Zielona Góra Lech Poznań 2:2 (1:0)
Zagłębie Lubin Pomologia Prószków 5:0 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Śląsk Wrocław 0:3 (0:2)
FC Wrocław Academy Arka Gdynia 01-08-2015 12:00 3:0 (3:0)


2. kolejka

Zagłębie Lubin Zawisza Bydgoszcz 4:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Falubaz Zielona Góra 1:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Arka Nowa Sól 9:0 (4:0)
Ruch Chorzów Bałtyk Koszalin 3:3 (0:0)
Górnik Zabrze Warta Poznań 1:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Gwarek Zabrze 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 08-08-2015 11:00 4:1 (2:1)
Lech Poznań Pomologia Prószków 26-08-2015 16:00 1:0 (1:0)


3. kolejka

Warta Poznań FC Wrocław Academy 0:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
Arka Nowa Sól Ruch Chorzów 4:3 (2:0)
Falubaz Zielona Góra Pogoń Szczecin 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Pomologia Prószków 1:3 (1:1)
Zawisza Bydgoszcz Lech Poznań 1:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
Gwarek Zabrze Arka Gdynia 15-08-2015 12:00 0:2 (0:1)


4. kolejka

Lech Poznań Śląsk Wrocław 7:2 (3:2)
Lechia Gdańsk Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Pomologia Prószków 4:0 (1:0)
Ruch Chorzów Falubaz Zielona Góra 0:0 (0:0)
Górnik Zabrze Arka Nowa Sól 2:1 (2:0)
FC Wrocław Academy Bałtyk Koszalin 2:1 (2:1)
Gwarek Zabrze Warta Poznań 2:1 (0:0)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 23-08-2015 13:00 3:1 (2:0)


5. kolejka

Bałtyk Koszalin Gwarek Zabrze 0:0 (0:0)
Arka Nowa Sól FC Wrocław Academy 0:3 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Górnik Zabrze 0:0 (0:0)
Pomologia Prószków Ruch Chorzów 0:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Pogoń Szczecin 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 2:3 (2:1)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 0:1 (0:1)
Warta Poznań Arka Gdynia 30-08-2015 12:00 0:2 (0:1)


6. kolejka

Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 2:2 (1:1)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 5:1 (1:0)
Ruch Chorzów Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Pomologia Prószków 0:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Falubaz Zielona Góra 2:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Arka Nowa Sól 9:0 (6:0)
Warta Poznań Bałtyk Koszalin 4:1 (0:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 16-09-2015 12:00 2:1 (1:0)


7. kolejka

Arka Nowa Sól Warta Poznań 1:0 (1:0)
Falubaz Zielona Góra Gwarek Zabrze 0:0 (0:0)
Pomologia Prószków FC Wrocław Academy 1:1 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Górnik Zabrze 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 0:4 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 4:1 (3:0)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)
Bałtyk Koszalin Arka Gdynia 12-09-2015 12:00 1:0 (0:0)


8. kolejka

Pogoń Szczecin Lech Poznań 0:0 (0:0)
Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 2:3 (2:2)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 0:1 (0:1)
FC Wrocław Academy Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:0)
Gwarek Zabrze Pomologia Prószków 4:1 (3:0)
Warta Poznań Falubaz Zielona Góra 1:1 (1:0)
Bałtyk Koszalin Arka Nowa Sól 4:0 (1:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 20-09-2015 13:00 1:0 (1:0)


9. kolejka

Falubaz Zielona Góra Bałtyk Koszalin 0:1 (0:0)
Pomologia Prószków Warta Poznań 0:1 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Gwarek Zabrze 3:2 (2:2)
Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 0:4 (0:3)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 3:3 (0:2)
Lech Poznań Ruch Chorzów 3:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 1:3 (0:2)
Arka Nowa Sól Arka Gdynia 27-09-2015 12:00 0:3 (0:1)


10. kolejka

Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 0:2 (0:2)
Górnik Zabrze Lech Poznań 1:3 (0:1)
FC Wrocław Academy Zagłębie Lubin 2:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 3:1 (2:0)
Warta Poznań Zawisza Bydgoszcz 2:1 (0:0)
Bałtyk Koszalin Pomologia Prószków 0:2 (0:0)
Arka Nowa Sól Falubaz Zielona Góra 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 04-10-2015 13:00 0:1 (0:1)


11. kolejka

Pomologia Prószków Arka Nowa Sól 4:1 (1:1)
Zawisza Bydgoszcz Bałtyk Koszalin 0:2 (0:2)
Śląsk Wrocław Warta Poznań 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 2:0 (0:0)
Lech Poznań FC Wrocław Academy 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 0:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Ruch Chorzów 0:2 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Arka Gdynia 10-10-2015 12:00 1:1 (0:1)


12. kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 1:1 (1:0)
FC Wrocław Academy Lechia Gdańsk 2:2 (1:0)
Gwarek Zabrze Lech Poznań 1:1 (1:1)
Warta Poznań Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin Śląsk Wrocław 2:2 (1:0)
Arka Nowa Sól Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Pomologia Prószków 3:0 (3:0)
Arka Gdynia Ruch Chorzów 18-10-2015 11:00 1:1 (0:0)


13. kolejka

Zawisza Bydgoszcz Falubaz Zielona Góra 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka Nowa Sól 4:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Bałtyk Koszalin 2:1 (1:0)
Lech Poznań Warta Poznań 3:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze 0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin FC Wrocław Academy 2:1 (0:1)
Ruch Chorzów Górnik Zabrze 1:0 (1:0)
Pomologia Prószków Arka Gdynia 25-10-2015 11:00 3:2 (2:1)


14. kolejka

FC Wrocław Academy Ruch Chorzów 0:1 (0:1)
Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)
Warta Poznań Lechia Gdańsk 1:2 (1:1)
Bałtyk Koszalin Lech Poznań 2:5 (1:4)
Arka Nowa Sól Zagłębie Lubin 1:2 (0:2)
Falubaz Zielona Góra Śląsk Wrocław 0:2 (0:1)
Pomologia Prószków Zawisza Bydgoszcz 0:3 (0:0)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 30-10-2015 12:00 0:1 (0:1)


15. kolejka

Śląsk Wrocław Pomologia Prószków 3:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Falubaz Zielona Góra 2:0 (1:0)
Lech Poznań Arka Nowa Sól 7:0 (7:0)
Lechia Gdańsk Bałtyk Koszalin 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 4:2 (0:0)
Ruch Chorzów Gwarek Zabrze 1:1 (1:1)
Górnik Zabrze FC Wrocław Academy 1:1 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Arka Gdynia 07-11-2015 13:00 3:4 (1:1)


16. kolejka

Pogoń Szczecin Bałtyk Koszalin 17-11-2012 3:1 (3:0)
Górnik Zabrze Gwarek Zabrze 2:1 (0:0)
Ruch Chorzów Warta Poznań 1:5 (0:2)
Lechia Gdańsk Arka Nowa Sól 9:1 (3:0)
Lech Poznań Falubaz Zielona Góra 7:1 (3:0)
Pomologia Prószków Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Zawisza Bydgoszcz 3:0 (0:0)
Arka Gdynia FC Wrocław Academy 15-11-2015 13:00 0:2 (0:1)


17. kolejka

Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
Pomologia Prószków Lech Poznań 2:4 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)
Arka Nowa Sól Pogoń Szczecin 0:5 (0:2)
Bałtyk Koszalin Ruch Chorzów 2:4 (0:1)
Warta Poznań Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
Gwarek Zabrze FC Wrocław Academy 2:2 (1:2)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 21-11-2015 11:00 4:2 (2:0)


18. kolejka

FC Wrocław Academy Warta Poznań 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Bałtyk Koszalin 0:2 (0:0)
Ruch Chorzów Arka Nowa Sól 7:0 (4:0)
Pogoń Szczecin Falubaz Zielona Góra 0:0 (0:0)
Pomologia Prószków Lechia Gdańsk 0:3 (0:1)
Lech Poznań Zawisza Bydgoszcz 5:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 4:0 (0:0)
Arka Gdynia Gwarek Zabrze 26-11-2015 11:00 4:1 (2:0)


19. kolejka

Śląsk Wrocław Lech Poznań 05-03-2016 0:4 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Lechia Gdańsk 05-03-2016 1:2 (0:0)
Pomologia Prószków Pogoń Szczecin 05-03-2016 2:2 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Ruch Chorzów 05-03-2016 0:0 (0:0)
Arka Nowa Sól Górnik Zabrze 05-03-2016 0:5 (0:1)
Bałtyk Koszalin FC Wrocław Academy 05-03-2016 1:1 (0:0)
Warta Poznań Gwarek Zabrze 05-03-2016 3:0 (2:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 05-03-2016 11:00 2:0 (0:0)


20. kolejka

Pomologia Prószków Ruch Chorzów 12-03-2016 2:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Bałtyk Koszalin 12-03-2016 1:4 (1:1)
FC Wrocław Academy Arka Nowa Sól 12-03-2016 6:0 (4:0)
Górnik Zabrze Falubaz Zielona Góra 12-03-2016 3:3 (3:1)
Pogoń Szczecin Zawisza Bydgoszcz 12-03-2016 3:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 12-03-2016 1:1 (1:1)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 12-03-2016 2:1 (1:1)
Arka Gdynia Warta Poznań 13-03-2016 14:00 0:4 (0:2)


21. kolejka

Lech Poznań Arka Gdynia 19-03-2016 3:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 19-03-2016 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 19-03-2016 0:2 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Ruch Chorzów 19-03-2016 1:0 (1:0)
Pomologia Prószków Górnik Zabrze 19-03-2016 1:2 (1:0)
Falubaz Zielona Góra FC Wrocław Academy 19-03-2016 2:2 (0:1)
Arka Nowa Sól Gwarek Zabrze 19-03-2016 0:5 (0:0)
Bałtyk Koszalin Warta Poznań 19-03-2016 2:2 (1:1)


22. kolejka

Arka Gdynia Bałtyk Koszalin 24-03-2016 11:00 1:2 (1:2)
Warta Poznań Arka Nowa Sól 26-03-2016 3:0 (1:0)
Gwarek Zabrze Falubaz Zielona Góra 26-03-2016 1:2 (0:1)
FC Wrocław Academy Pomologia Prószków 26-03-2016 3:1 (2:0)
Górnik Zabrze Zawisza Bydgoszcz 26-03-2016 1:0 (1:0)
Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 26-03-2016 2:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 26-03-2016 5:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 26-03-2016 0:0 (0:0)


23. kolejka

Lech Poznań Pogoń Szczecin 02-04-2016 6:3 (2:2)
Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 02-04-2016 3:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 02-04-2016 1:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz FC Wrocław Academy 02-04-2016 3:2 (0:0)
Pomologia Prószków Gwarek Zabrze 02-04-2016 0:2 (0:2)
Falubaz Zielona Góra Warta Poznań 02-04-2016 0:0 (0:0)
Arka Nowa Sól Bałtyk Koszalin 02-04-2016 0:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 03-04-2016 12:00 1:1 (1:0)


24. kolejka

Bałtyk Koszalin Falubaz Zielona Góra 09-04-2016 3:1 (1:1)
Warta Poznań Pomologia Prószków 09-04-2016 3:0 (1:0)
Gwarek Zabrze Zawisza Bydgoszcz 09-04-2016 3:2 (1:2)
FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław 09-04-2016 2:0 (0:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 09-04-2016 0:1 (0:1)
Ruch Chorzów Lech Poznań 09-04-2016 0:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 09-04-2016 1:0 (1:0)
Arka Gdynia Arka Nowa Sól 10-04-2016 13:00 2:0 (1:0)


25. kolejka

Pogoń Szczecin Arka Gdynia 16-04-2016 6:2 (3:1)
Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 16-04-2016 5:1 (1:1)
Zagłębie Lubin FC Wrocław Academy 16-04-2016 1:3 (0:1)
Śląsk Wrocław Gwarek Zabrze 16-04-2016 4:0 (1:0)
Zawisza Bydgoszcz Warta Poznań 16-04-2016 0:2 (0:1)
Pomologia Prószków Bałtyk Koszalin 16-04-2016 0:1 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Arka Nowa Sól 16-04-2016 3:1 (2:0)
Lech Poznań Górnik Zabrze 20-04-2016 3:0 (0:0)


26. kolejka

Bałtyk Koszalin Zawisza Bydgoszcz 23-04-2016 6:2 (4:2)
Warta Poznań Śląsk Wrocław 23-04-2016 0:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 23-04-2016 2:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Lech Poznań 23-04-2016 1:3 (0:1)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 23-04-2016 3:0 (3:0)
Ruch Chorzów Pogoń Szczecin 23-04-2016 0:2 (0:0)
Arka Gdynia Falubaz Zielona Góra 23-04-2016 11:00 0:1 (0:0)
Arka Nowa Sól Pomologia Prószków 27-04-2016 0:2 (0:1)


27. kolejka

Ruch Chorzów Arka Gdynia 30-04-2016 1:2 (1:0)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 30-04-2016 5:2 (3:0)
Lechia Gdańsk FC Wrocław Academy 30-04-2016 3:0 (0:0)
Lech Poznań Gwarek Zabrze 30-04-2016 3:2 (3:1)
Zagłębie Lubin Warta Poznań 30-04-2016 1:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Bałtyk Koszalin 30-04-2016 2:2 (1:2)
Zawisza Bydgoszcz Arka Nowa Sól 30-04-2016 3:0 (1:0)
Pomologia Prószków Falubaz Zielona Góra 30-04-2016 0:0 (0:0)


28. kolejka

Falubaz Zielona Góra Zawisza Bydgoszcz 07-05-2016 3:0 (1:0)
Arka Nowa Sól Śląsk Wrocław 07-05-2016 3:2 (0:1)
Bałtyk Koszalin Zagłębie Lubin 07-05-2016 0:0 (0:0)
Warta Poznań Lech Poznań 07-05-2016 0:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Lechia Gdańsk 07-05-2016 1:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Pogoń Szczecin 07-05-2016 2:3 (0:1)
Górnik Zabrze Ruch Chorzów 07-05-2016 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Pomologia Prószków 08-05-2016 11:00 3:0 (2:0)


29. kolejka

Ruch Chorzów FC Wrocław Academy 14-05-2016 1:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 14-05-2016 6:0 (3:0)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 14-05-2016 0:5 (0:2)
Lech Poznań Bałtyk Koszalin 14-05-2016 4:2 (2:2)
Zagłębie Lubin Arka Nowa Sól 14-05-2016 6:1 (4:1)
Śląsk Wrocław Falubaz Zielona Góra 14-05-2016 2:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Pomologia Prószków 14-05-2016 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 14-05-2016 13:00 2:0 (1:0)


30. kolejka

Pomologia Prószków Śląsk Wrocław 21-05-2016 1:1 (1:0)
Falubaz Zielona Góra Zagłębie Lubin 21-05-2016 0:1 (0:1)
Arka Nowa Sól Lech Poznań 21-05-2016 0:5 (0:2)
Bałtyk Koszalin Lechia Gdańsk 21-05-2016 3:0 (1:0)
Warta Poznań Pogoń Szczecin 21-05-2016 2:2 (0:0)
Gwarek Zabrze Ruch Chorzów 21-05-2016 3:2 (2:0)
FC Wrocław Academy Górnik Zabrze 21-05-2016 2:2 (0:0)
Arka Gdynia Zawisza Bydgoszcz 21-05-2016 13:00 2:1 (1:0)


Mapa Strony