TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Vineta Wolin 3070 21 7 2 71-21 12 1 2 37-10 9 6 0 34-11 0 0 0 0-0
2. GKS Przodkowo 3069 22 3 5 69-25 13 2 0 43-14 9 1 5 26-11 0 0 0 0-0
3. Bałtyk Gdynia 3063 19 6 5 52-20 11 3 1 31-7 8 3 4 21-13 0 0 0 0-0
4. Świt Skolwin (Szczecin) 3056 17 5 8 48-40 7 2 6 22-21 10 3 2 26-19 0 0 0 0-0
5. KS Chwaszczyno 3049 14 7 9 55-47 8 4 3 32-25 6 3 6 23-22 0 0 0 0-0
6. Pogoń II Szczecin 3045 14 3 13 44-40 8 2 5 25-18 6 1 8 19-22 3 0 1 9-4
7. Gwardia Koszalin 3045 13 6 11 42-36 9 3 3 23-11 4 3 8 19-25 2 0 2 3-4
8. Drawa Drawsko Pomorskie 3045 13 6 11 45-43 8 4 3 24-16 5 2 8 21-27 1 0 3 5-9
9. Lechia II Gdańsk 3044 13 5 12 38-32 8 2 5 24-14 5 3 7 14-18 0 0 0 0-0
10. Kaszubia Kościerzyna 3036 10 6 14 41-48 5 2 8 23-22 5 4 6 18-26 0 0 0 0-0
11. Arka II Gdynia 3032 8 8 14 48-52 5 5 5 30-21 3 3 9 18-31 0 0 0 0-0
12. Cartusia Kartuzy 3031 9 4 17 31-49 4 3 8 13-25 5 1 9 18-24 1 1 0 2-1
13. Wierzyca Pelplin 3031 8 7 15 34-52 6 2 7 20-28 2 5 8 14-24 0 1 1 1-2
14. Gryf Słupsk 3023 6 5 19 28-60 4 3 8 14-18 2 2 11 14-42 0 0 0 0-0
15. Chemik Police 3020 6 2 22 19-61 3 1 11 8-29 3 1 11 11-32 0 0 0 0-0
16. Bałtyk Koszalin 3019 5 4 21 21-60 2 3 10 10-28 3 1 11 11-32 0 0 0 0-0

1. Kolejka - sezon 2015/16

Bałtyk Gdynia GKS Przodkowo 15-08-2015 11:00 2:1 (1:0)
Chemik Police Lechia II Gdańsk 15-08-2015 13:00 0:2 (0:1)
Cartusia Kartuzy Pogoń II Szczecin 15-08-2015 16:00 0:3 (0:2)
Gwardia Koszalin Drawa Drawsko Pomorskie 15-08-2015 17:00 2:0 (0:0)
Vineta Wolin KS Chwaszczyno 15-08-2015 17:00 1:2 (0:1)
Świt Skolwin (Szczecin) Kaszubia Kościerzyna 15-08-2015 17:00 0:0 (0:0)
Gryf Słupsk Bałtyk Koszalin 15-08-2015 17:00 0:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Arka II Gdynia 15-08-2015 17:30 1:0 (1:0)


2. Kolejka - sezon 2015/16

Lechia II Gdańsk Gryf Słupsk 22-08-2015 11:00 4:0 (0:0)
Pogoń II Szczecin Chemik Police 22-08-2015 11:00 2:1 (1:1)
KS Chwaszczyno Świt Skolwin (Szczecin) 22-08-2015 11:00 1:2 (1:1)
Bałtyk Gdynia Gwardia Koszalin 22-08-2015 11:00 0:1 (0:1)
Bałtyk Koszalin Wierzyca Pelplin 22-08-2015 12:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 22-08-2015 14:00 1:3 (0:0)
GKS Przodkowo Arka II Gdynia 22-08-2015 17:00 3:1 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Vineta Wolin 22-08-2015 17:00 2:2 (2:1)


3. Kolejka - sezon 2015/16

Cartusia Kartuzy KS Chwaszczyno 29-08-2015 11:00 1:1 (1:1)
Chemik Police Kaszubia Kościerzyna 29-08-2015 13:00 1:1 (0:0)
Gwardia Koszalin GKS Przodkowo 29-08-2015 17:00 0:3 (0:1)
Vineta Wolin Bałtyk Gdynia 29-08-2015 17:00 1:0 (0:0)
Świt Skolwin (Szczecin) Drawa Drawsko Pomorskie 29-08-2015 17:00 1:0 (0:0)
Gryf Słupsk Pogoń II Szczecin 29-08-2015 17:00 1:3 (0:1)
Wierzyca Pelplin Lechia II Gdańsk 29-08-2015 17:30 2:1 (1:0)
Arka II Gdynia Bałtyk Koszalin 30-08-2015 11:00 8:0 (3:0)


4. Kolejka - sezon 2015/16

Lechia II Gdańsk Arka II Gdynia 05-09-2015 11:00 3:0 (2:0)
Pogoń II Szczecin Wierzyca Pelplin 05-09-2015 11:00 1:1 (0:0)
KS Chwaszczyno Chemik Police 05-09-2015 16:00 1:3 (1:1)
Bałtyk Gdynia Świt Skolwin (Szczecin) 05-09-2015 16:00 5:0 (2:0)
Gwardia Koszalin Vineta Wolin 05-09-2015 16:00 0:0 (0:0)
GKS Przodkowo Bałtyk Koszalin 05-09-2015 17:00 7:2 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 05-09-2015 17:00 4:0 (3:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Cartusia Kartuzy 05-09-2015 17:00 3:1 (1:1)


5. Kolejka - sezon 2015/16

Bałtyk Koszalin Lechia II Gdańsk 09-09-2015 17:00 1:1 (1:1)
Chemik Police Drawa Drawsko Pomorskie 11-09-2015 17:00 0:1 (0:1)
Cartusia Kartuzy Bałtyk Gdynia 12-09-2015 13:00 0:1 (0:0)
Świt Skolwin (Szczecin) Gwardia Koszalin 12-09-2015 16:00 0:2 (0:0)
Vineta Wolin GKS Przodkowo 12-09-2015 17:00 1:0 (1:0)
Gryf Słupsk KS Chwaszczyno 12-09-2015 17:00 2:3 (1:1)
Wierzyca Pelplin Kaszubia Kościerzyna 12-09-2015 17:00 0:1 (0:0)
Arka II Gdynia Pogoń II Szczecin 13-09-2015 11:00 0:0 (0:0)


6. Kolejka - sezon 2015/16

Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 19-09-2015 11:00 3:1 (1:1)
Bałtyk Gdynia Chemik Police 19-09-2015 11:00 0:0 (0:0)
GKS Przodkowo Lechia II Gdańsk 19-09-2015 16:00 2:0 (1:0)
KS Chwaszczyno Wierzyca Pelplin 19-09-2015 16:00 2:1 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Gryf Słupsk 19-09-2015 16:00 1:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Cartusia Kartuzy 19-09-2015 16:00 3:0 (1:0)
Vineta Wolin Świt Skolwin (Szczecin) 19-09-2015 16:00 1:3 (0:0)
Pogoń II Szczecin Bałtyk Koszalin 20-09-2015 11:00 2:1 (0:0)


7. Kolejka - sezon 2015/16

Bałtyk Koszalin Kaszubia Kościerzyna 23-09-2015 17:00 0:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Vineta Wolin 26-09-2015 13:00 1:3 (1:0)
Chemik Police Gwardia Koszalin 26-09-2015 13:00 2:1 (1:1)
Świt Skolwin (Szczecin) GKS Przodkowo 26-09-2015 16:00 0:2 (0:1)
Gryf Słupsk Bałtyk Gdynia 26-09-2015 16:00 0:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin Drawa Drawsko Pomorskie 26-09-2015 16:00 3:1 (3:1)
Arka II Gdynia KS Chwaszczyno 27-09-2015 11:00 1:2 (1:0)
Lechia II Gdańsk Pogoń II Szczecin 27-09-2015 11:00 3:0 (2:0)


8. Kolejka - sezon 2015/16

Kaszubia Kościerzyna Lechia II Gdańsk 03-10-2015 11:00 0:1 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Arka II Gdynia 03-10-2015 11:00 3:3 (2:2)
Bałtyk Gdynia Wierzyca Pelplin 03-10-2015 11:00 1:0 (0:0)
GKS Przodkowo Pogoń II Szczecin 03-10-2015 12:00 1:0 (1:0)
Świt Skolwin (Szczecin) Cartusia Kartuzy 03-10-2015 14:00 2:0 (1:0)
Gwardia Koszalin Gryf Słupsk 03-10-2015 15:00 1:2 (1:1)
KS Chwaszczyno Bałtyk Koszalin 03-10-2015 16:00 3:2 (1:2)
Vineta Wolin Chemik Police 03-10-2015 16:00 1:0 (0:0)


9. Kolejka - sezon 2015/16

Lechia II Gdańsk KS Chwaszczyno 10-10-2015 11:00 1:0 (1:0)
Pogoń II Szczecin Kaszubia Kościerzyna 10-10-2015 11:00 1:2 (1:1)
Cartusia Kartuzy GKS Przodkowo 10-10-2015 13:00 0:1 (0:1)
Chemik Police Świt Skolwin (Szczecin) 10-10-2015 13:00 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Vineta Wolin 10-10-2015 15:00 0:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin Gwardia Koszalin 10-10-2015 15:00 2:2 (1:0)
Arka II Gdynia Bałtyk Gdynia 11-10-2015 11:00 2:2 (0:2)
Bałtyk Koszalin Drawa Drawsko Pomorskie 11-10-2015 12:00 0:1 (0:1)


10. Kolejka - sezon 2015/16

Drawa Drawsko Pomorskie Lechia II Gdańsk 17-10-2015 11:00 1:1 (0:1)
KS Chwaszczyno Pogoń II Szczecin 17-10-2015 13:00 5:1 (3:0)
Cartusia Kartuzy Chemik Police 17-10-2015 13:00 1:3 (1:1)
Gwardia Koszalin Arka II Gdynia 17-10-2015 14:00 2:2 (0:0)
GKS Przodkowo Kaszubia Kościerzyna 17-10-2015 15:00 3:1 (1:0)
Bałtyk Gdynia Bałtyk Koszalin 17-10-2015 15:00 1:0 (0:0)
Vineta Wolin Wierzyca Pelplin 17-10-2015 15:00 1:1 (0:1)
Świt Skolwin (Szczecin) Gryf Słupsk 18-10-2015 13:00 6:3 (2:1)


11. Kolejka - sezon 2015/16

Lechia II Gdańsk Bałtyk Gdynia 24-10-2015 11:00 0:1 (0:1)
Chemik Police GKS Przodkowo 24-10-2015 13:00 0:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin Gwardia Koszalin 24-10-2015 13:00 0:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin Świt Skolwin (Szczecin) 24-10-2015 14:00 1:3 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna KS Chwaszczyno 24-10-2015 14:00 1:2 (1:1)
Gryf Słupsk Cartusia Kartuzy 24-10-2015 15:00 2:1 (0:1)
Arka II Gdynia Vineta Wolin 25-10-2015 11:00 1:3 (0:0)
Pogoń II Szczecin Drawa Drawsko Pomorskie 25-10-2015 11:00 4:2 (1:0)


12. Kolejka - sezon 2015/16

Bałtyk Gdynia Pogoń II Szczecin 31-10-2015 11:00 3:1 (0:1)
Świt Skolwin (Szczecin) Arka II Gdynia 31-10-2015 12:00 2:3 (2:3)
Gwardia Koszalin Lechia II Gdańsk 31-10-2015 13:00 1:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Wierzyca Pelplin 31-10-2015 13:00 1:1 (1:0)
Chemik Police Gryf Słupsk 31-10-2015 13:00 2:0 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Kaszubia Kościerzyna 31-10-2015 13:15 1:0 (0:0)
GKS Przodkowo KS Chwaszczyno 31-10-2015 14:00 3:3 (1:2)
Vineta Wolin Bałtyk Koszalin 31-10-2015 14:00 1:0 (1:0)


13. Kolejka - sezon 2015/16

KS Chwaszczyno Drawa Drawsko Pomorskie 07-11-2015 13:00 1:0 (1:0)
Gryf Słupsk GKS Przodkowo 07-11-2015 14:00 0:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Chemik Police 07-11-2015 14:00 3:2 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna Bałtyk Gdynia 07-11-2015 14:00 0:2 (0:1)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 08-11-2015 11:00 1:0 (0:0)
Pogoń II Szczecin Gwardia Koszalin 08-11-2015 11:00 2:0 (1:0)
Bałtyk Koszalin Świt Skolwin (Szczecin) 08-11-2015 12:00 1:3 (1:1)
Lechia II Gdańsk Vineta Wolin 08-11-2015 13:00 0:2 (0:2)


14. Kolejka - sezon 2015/16

Świt Skolwin (Szczecin) Lechia II Gdańsk 11-11-2015 12:00 1:4 (0:1)
Gryf Słupsk Wierzyca Pelplin 11-11-2015 12:00 2:1 (1:1)
Bałtyk Gdynia KS Chwaszczyno 11-11-2015 13:00 5:0 (1:0)
Gwardia Koszalin Kaszubia Kościerzyna 11-11-2015 13:00 4:1 (2:1)
Cartusia Kartuzy Bałtyk Koszalin 11-11-2015 13:00 1:0 (1:0)
Chemik Police Arka II Gdynia 11-11-2015 13:00 3:0 (1:0)
Vineta Wolin Pogoń II Szczecin 11-11-2015 14:00 3:1 (1:1)
GKS Przodkowo Drawa Drawsko Pomorskie 28-11-2015 00:00 5:3 (1:1)


15. Kolejka - sezon 2015/16

Lechia II Gdańsk Cartusia Kartuzy 14-11-2015 11:00 0:2 (0:2)
Pogoń II Szczecin Świt Skolwin (Szczecin) 14-11-2015 11:00 2:3 (1:1)
Bałtyk Koszalin Chemik Police 14-11-2015 12:00 0:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin GKS Przodkowo 14-11-2015 13:00 1:8 (0:4)
KS Chwaszczyno Gwardia Koszalin 14-11-2015 13:00 5:1 (2:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Bałtyk Gdynia 14-11-2015 13:00 1:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Vineta Wolin 15-11-2015 12:00 1:3 (0:1)
Arka II Gdynia Gryf Słupsk 15-11-2015 17:00 4:0 (0:0)


16. Kolejka - sezon 2015/16

Pogoń II Szczecin Cartusia Kartuzy 21-11-2015 11:00 2:0 (2:0)
Arka II Gdynia Wierzyca Pelplin 21-11-2015 11:00 1:1 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Świt Skolwin (Szczecin) 21-11-2015 12:00 1:2 (1:1)
GKS Przodkowo Bałtyk Gdynia 21-11-2015 13:00 1:0 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Gwardia Koszalin 21-11-2015 13:00 2:0 (1:0)
KS Chwaszczyno Vineta Wolin 21-11-2015 13:00 3:7 (1:3)
Lechia II Gdańsk Chemik Police 21-11-2015 13:00 3:1 (0:1)
Bałtyk Koszalin Gryf Słupsk 06-03-2016 12:00 2:4 (2:2)


17. Kolejka - sezon 2015/16

Chemik Police Pogoń II Szczecin 12-03-2016 00:00 0:3 (0:3)
Arka II Gdynia GKS Przodkowo 12-03-2016 11:00 2:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 12-03-2016 13:00 2:2 (1:2)
Wierzyca Pelplin Bałtyk Koszalin 12-03-2016 15:00 1:2 (0:1)
Gryf Słupsk Lechia II Gdańsk 12-03-2016 15:00 0:1 (0:1)
Gwardia Koszalin Bałtyk Gdynia 12-03-2016 15:00 2:3 (1:1)
Vineta Wolin Drawa Drawsko Pomorskie 12-03-2016 16:00 5:1 (1:0)
Świt Skolwin (Szczecin) KS Chwaszczyno 13-03-2016 18:00 0:4 (0:1)


18. Kolejka - sezon 2015/16

Pogoń II Szczecin Gryf Słupsk 19-03-2016 11:00 1:1 (1:0)
Lechia II Gdańsk Wierzyca Pelplin 19-03-2016 11:00 5:1 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna Chemik Police 19-03-2016 12:00 3:0 (3:0)
GKS Przodkowo Gwardia Koszalin 19-03-2016 14:00 3:2 (2:1)
KS Chwaszczyno Cartusia Kartuzy 19-03-2016 15:00 1:1 (0:0)
Bałtyk Koszalin Arka II Gdynia 19-03-2016 15:00 1:1 (1:1)
Bałtyk Gdynia Vineta Wolin 19-03-2016 17:00 2:2 (1:2)
Drawa Drawsko Pomorskie Świt Skolwin (Szczecin) 20-03-2016 17:00 0:2 (0:0)


19. Kolejka - sezon 2015/16

Bałtyk Koszalin GKS Przodkowo 23-03-2016 16:00 0:2 (0:1)
Chemik Police KS Chwaszczyno 26-03-2016 00:00 0:3 (0:3)
Cartusia Kartuzy Drawa Drawsko Pomorskie 26-03-2016 13:00 1:5 (0:2)
Świt Skolwin (Szczecin) Bałtyk Gdynia 26-03-2016 13:00 2:1 (0:0)
Vineta Wolin Gwardia Koszalin 26-03-2016 13:00 3:2 (1:1)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 26-03-2016 15:00 0:2 (0:1)
Wierzyca Pelplin Pogoń II Szczecin 26-03-2016 16:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Lechia II Gdańsk 13-04-2016 17:00 1:2 (0:2)


20. Kolejka - sezon 2015/16

Lechia II Gdańsk Bałtyk Koszalin 02-04-2016 11:00 0:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Świt Skolwin (Szczecin) 02-04-2016 13:00 0:0 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Chemik Police 02-04-2016 13:00 3:0 (0:0)
GKS Przodkowo Vineta Wolin 02-04-2016 14:00 0:0 (0:0)
KS Chwaszczyno Gryf Słupsk 02-04-2016 15:00 2:2 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna Wierzyca Pelplin 02-04-2016 15:00 1:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Cartusia Kartuzy 03-04-2016 12:30 2:0 (0:0)
Pogoń II Szczecin Arka II Gdynia 03-04-2016 16:00 1:2 (0:1)


21. Kolejka - sezon 2015/16

Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 06-04-2016 17:00 2:4 (1:1)
Chemik Police Bałtyk Gdynia 09-04-2016 00:00 0:3 (0:0)
Świt Skolwin (Szczecin) Vineta Wolin 09-04-2016 11:00 0:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Gwardia Koszalin 09-04-2016 13:00 2:1 (1:1)
Gryf Słupsk Drawa Drawsko Pomorskie 09-04-2016 16:00 0:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin KS Chwaszczyno 09-04-2016 17:00 1:1 (1:1)
Lechia II Gdańsk GKS Przodkowo 10-04-2016 11:00 0:3 (0:2)
Bałtyk Koszalin Pogoń II Szczecin 10-04-2016 12:00 0:1 (0:0)


22. Kolejka - sezon 2015/16

Vineta Wolin Cartusia Kartuzy 15-04-2016 20:00 3:0 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Wierzyca Pelplin 16-04-2016 11:00 2:1 (1:1)
GKS Przodkowo Świt Skolwin (Szczecin) 16-04-2016 15:00 2:0 (1:0)
Gwardia Koszalin Chemik Police 16-04-2016 16:00 3:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Bałtyk Koszalin 16-04-2016 16:00 2:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia Gryf Słupsk 17-04-2016 11:00 2:0 (1:0)
KS Chwaszczyno Arka II Gdynia 17-04-2016 15:00 2:1 (1:0)
Pogoń II Szczecin Lechia II Gdańsk 17-04-2016 16:00 2:1 (1:0)


23. Kolejka - sezon 2015/16

Chemik Police Vineta Wolin 23-04-2016 00:00 0:3 (0:0)
Lechia II Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 23-04-2016 11:00 3:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Świt Skolwin (Szczecin) 23-04-2016 13:00 1:2 (1:1)
Gryf Słupsk Gwardia Koszalin 23-04-2016 16:00 1:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Bałtyk Gdynia 23-04-2016 17:00 0:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin KS Chwaszczyno 24-04-2016 12:00 1:0 (1:0)
Pogoń II Szczecin GKS Przodkowo 24-04-2016 16:00 3:1 (1:0)
Arka II Gdynia Drawa Drawsko Pomorskie 24-04-2016 18:00 2:2 (0:0)


24. Kolejka - sezon 2015/16

Bałtyk Gdynia Arka II Gdynia 29-04-2016 18:00 2:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Pogoń II Szczecin 30-04-2016 12:00 2:1 (1:1)
GKS Przodkowo Cartusia Kartuzy 30-04-2016 13:00 2:1 (1:1)
Drawa Drawsko Pomorskie Bałtyk Koszalin 30-04-2016 15:00 2:0 (1:0)
KS Chwaszczyno Lechia II Gdańsk 30-04-2016 15:00 0:0 (0:0)
Świt Skolwin (Szczecin) Chemik Police 30-04-2016 16:00 3:0 (0:0)
Vineta Wolin Gryf Słupsk 30-04-2016 16:00 5:0 (2:0)
Gwardia Koszalin Wierzyca Pelplin 30-04-2016 17:00 2:0 (1:0)


25. Kolejka - sezon 2015/16

Chemik Police Cartusia Kartuzy 03-05-2016 00:00 0:3 (0:0)
Bałtyk Koszalin Bałtyk Gdynia 03-05-2016 12:00 2:1 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Przodkowo 03-05-2016 16:00 1:2 (1:0)
Pogoń II Szczecin KS Chwaszczyno 03-05-2016 16:00 2:1 (0:1)
Gryf Słupsk Świt Skolwin (Szczecin) 03-05-2016 16:00 1:2 (0:1)
Wierzyca Pelplin Vineta Wolin 03-05-2016 17:00 1:2 (0:1)
Arka II Gdynia Gwardia Koszalin 03-05-2016 18:00 0:3 (0:1)
Lechia II Gdańsk Drawa Drawsko Pomorskie 18-05-2016 17:00 0:3 (0:0)


26. Kolejka - sezon 2015/16

Bałtyk Gdynia Lechia II Gdańsk 07-05-2016 11:00 3:0 (2:0)
Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk 07-05-2016 13:00 1:0 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Pogoń II Szczecin 07-05-2016 15:00 1:3 (1:0)
KS Chwaszczyno Kaszubia Kościerzyna 07-05-2016 15:00 3:2 (1:1)
GKS Przodkowo Chemik Police 07-05-2016 16:00 3:0 (0:0)
Vineta Wolin Arka II Gdynia 07-05-2016 17:00 3:0 (3:0)
Gwardia Koszalin Bałtyk Koszalin 07-05-2016 17:00 1:0 (0:0)
Świt Skolwin (Szczecin) Wierzyca Pelplin 08-05-2016 14:00 2:1 (0:1)


27. Kolejka - sezon 2015/16

Kaszubia Kościerzyna Drawa Drawsko Pomorskie 14-05-2016 16:00 1:1 (1:0)
Gryf Słupsk Chemik Police 14-05-2016 16:00 3:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin Cartusia Kartuzy 14-05-2016 17:00 0:1 (0:0)
Lechia II Gdańsk Gwardia Koszalin 14-05-2016 17:30 1:0 (0:0)
Arka II Gdynia Świt Skolwin (Szczecin) 15-05-2016 11:00 2:2 (1:1)
Bałtyk Koszalin Vineta Wolin 15-05-2016 12:00 0:6 (0:3)
KS Chwaszczyno GKS Przodkowo 15-05-2016 15:00 1:0 (0:0)
Pogoń II Szczecin Bałtyk Gdynia 15-05-2016 17:00 0:1 (0:0)


28. Kolejka - sezon 2015/16

Chemik Police Wierzyca Pelplin 21-05-2016 00:00 0:3 (0:0)
Bałtyk Gdynia Kaszubia Kościerzyna 21-05-2016 11:00 1:1 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie KS Chwaszczyno 21-05-2016 11:00 2:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 21-05-2016 13:00 0:2 (0:0)
GKS Przodkowo Gryf Słupsk 21-05-2016 16:00 5:1 (3:1)
Świt Skolwin (Szczecin) Bałtyk Koszalin 21-05-2016 17:00 3:0 (2:0)
Vineta Wolin Lechia II Gdańsk 21-05-2016 17:00 3:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Pogoń II Szczecin 21-05-2016 17:00 1:0 (0:0)


29. Kolejka - sezon 2015/16

Bałtyk Koszalin Cartusia Kartuzy 27-05-2016 18:30 2:5 (2:2)
KS Chwaszczyno Bałtyk Gdynia 28-05-2016 15:00 2:2 (1:1)
Lechia II Gdańsk Świt Skolwin (Szczecin) 28-05-2016 15:00 1:1 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie GKS Przodkowo 28-05-2016 16:00 0:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Gwardia Koszalin 28-05-2016 16:00 2:3 (1:2)
Wierzyca Pelplin Gryf Słupsk 28-05-2016 17:00 2:1 (1:0)
Arka II Gdynia Chemik Police 29-05-2016 11:00 3:0 (0:0)
Pogoń II Szczecin Vineta Wolin 29-05-2016 16:00 0:1 (0:0)


30. Kolejka - sezon 2015/16

Gryf Słupsk Arka II Gdynia 04-06-2016 16:00 2:1 (0:1)
GKS Przodkowo Wierzyca Pelplin 04-06-2016 16:00 3:0 (3:0)
Chemik Police Bałtyk Koszalin 04-06-2016 16:00 0:3 (0:0)
Cartusia Kartuzy Lechia II Gdańsk 04-06-2016 16:00 1:0 (0:0)
Świt Skolwin (Szczecin) Pogoń II Szczecin 04-06-2016 16:00 0:1 (0:1)
Vineta Wolin Kaszubia Kościerzyna 04-06-2016 16:00 5:0 (1:0)
Gwardia Koszalin KS Chwaszczyno 04-06-2016 16:00 1:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia Drawa Drawsko Pomorskie 04-06-2016 16:00 2:0 (1:0)


Mapa Strony