TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Arka Gdynia 1336 12 0 1 82-7
2. Lechia Gdańsk 1336 13 0 0 64-4
3. Lechia Gdańsk AP 1328 9 1 3 41-18
4. Arka Gdynia SI 1325 7 4 2 42-20
5. Pomezania Malbork 1323 7 2 4 26-28
6. Bałtyk Gdynia 1322 7 1 5 42-28
7. Czarni Pruszcz Gdański 1319 6 1 6 28-29
8. Orzeł Subkowy 1317 5 2 6 26-37
9. Gryf Słupsk 1316 5 1 7 27-26
10. Gedania Gdańsk 1316 5 1 7 18-31
11. KP Starogard Gdański 1315 5 0 8 24-41
12. Chojniczanka Chojnice 137 2 1 10 14-38
13. Radunia Stężyca 133 1 0 12 5-69
14. Jantar Ustka 130 0 0 13 10-73

1. kolejka

Orzeł Subkowy Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 3:5 (0:0)
Radunia Stężyca Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Jantar Ustka Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 1:10 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 6:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:8 (0:0)
KP Starogard Gdański Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 2:4 (0:0)
Pomezania Malbork Arka Gdynia 24-08-2014 11:00 0:8 (0:3)


2. kolejka

Bałtyk Gdynia Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 3:1 (0:0)
Lechia Gdańsk KP Starogard Gdański 30-11-2012 00:00 3:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 3:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 7:0 (0:0)
Orzeł Subkowy Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 3:4 (0:0)
Arka Gdynia SI Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Radunia Stężyca 31-08-2014 13:00 13:0 (6:0)


3. kolejka

Pomezania Malbork Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Radunia Stężyca Orzeł Subkowy 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 1:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 0:6 (0:0)
KP Starogard Gdański Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 0:8 (0:0)
Gryf Słupsk Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Jantar Ustka Arka Gdynia 03-09-2014 16:00 0:16 (0:8)


4. kolejka

Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 1:4 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia SI KP Starogard Gdański 30-11-2012 00:00 3:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Orzeł Subkowy Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 3:2 (0:0)
Pomezania Malbork Radunia Stężyca 30-11-2012 00:00 6:1 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk AP 07-09-2014 17:00 4:1 (2:0)


5. kolejka

Radunia Stężyca Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 0:5 (0:0)
Jantar Ustka Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 0:5 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Orzeł Subkowy 30-11-2012 00:00 5:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 4:2 (0:0)
Gryf Słupsk Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 2:5 (1:1)
Lechia Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 8:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Arka Gdynia 14-09-2014 11:00 1:4 (0:0)


6. kolejka

Bałtyk Gdynia Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 3:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:6 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Orzeł Subkowy Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Pomezania Malbork Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 0:2 (0:0)
Radunia Stężyca Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 2:0 (0:0)
Arka Gdynia KP Starogard Gdański 21-09-2014 13:00 10:0 (3:0)


7. kolejka

Jantar Ustka Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 2:10 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Radunia Stężyca 30-11-2012 00:00 11:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Orzeł Subkowy 30-11-2012 00:00 2:5 (0:0)
Lechia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 10:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Arka Gdynia 27-09-2014 18:00 0:2 (0:0)


8. kolejka

Bałtyk Gdynia Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 2:2 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 0:0 (0:0)
Orzeł Subkowy Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 2:0 (0:0)
Pomezania Malbork KP Starogard Gdański 30-11-2012 00:00 2:0 (0:0)
Radunia Stężyca Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:6 (0:0)
Jantar Ustka Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 05-10-2014 17:00 0:2 (0:0)


9. kolejka

Lechia Gdańsk AP Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 2:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 1:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Radunia Stężyca 30-11-2012 00:00 3:0 (0:0)
Gryf Słupsk Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 3:3 (0:0)
Lechia Gdańsk Orzeł Subkowy 30-11-2012 00:00 5:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 4:2 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Arka Gdynia 12-10-2014 11:00 0:3 (0:2)


10. kolejka

Bałtyk Gdynia Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 6:2 (0:0)
Orzeł Subkowy Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 2:4 (0:0)
Pomezania Malbork Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 0:6 (0:0)
Radunia Stężyca Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 0:8 (0:0)
Jantar Ustka KP Starogard Gdański 30-11-2012 00:00 0:5 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 4:0 (0:0)
Arka Gdynia Arka Gdynia SI 19-10-2014 15:00 2:0 (1:0)


11. kolejka

Gedania Gdańsk Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 3:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 3:1 (0:0)
Gryf Słupsk Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Radunia Stężyca 30-11-2012 00:00 3:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 1:2 (0:0)
Arka Gdynia SI Orzeł Subkowy 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia 25-10-2014 11:00 0:7 (0:4)


12. kolejka

Orzeł Subkowy Chojniczanka Chojnice 30-11-2012 00:00 2:0 (0:0)
Pomezania Malbork Arka Gdynia SI 30-11-2012 00:00 1:1 (0:0)
Radunia Stężyca Czarni Pruszcz Gdański 30-11-2012 00:00 1:4 (0:0)
Jantar Ustka Lechia Gdańsk 30-11-2012 00:00 1:4 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Gryf Słupsk 30-11-2012 00:00 4:2 (0:0)
Gedania Gdańsk KP Starogard Gdański 30-11-2012 00:00 1:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia 08-11-2014 11:00 2:5 (0:3)


13. kolejka

KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia 30-11-2012 00:00 4:2 (0:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 30-11-2012 00:00 3:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk AP 30-11-2012 00:00 3:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Jantar Ustka 30-11-2012 00:00 6:2 (0:0)
Arka Gdynia SI Radunia Stężyca 30-11-2012 00:00 8:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Pomezania Malbork 30-11-2012 00:00 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Orzeł Subkowy 16-11-2014 13:00 8:1 (1:1)


Mapa Strony