TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Lechia Gdańsk 13 39 13 0 0 64-4
2. Arka Gdynia 13 36 12 0 1 82-7
3. Lechia Gdańsk AP 13 28 9 1 3 41-18
4. Arka Gdynia SI 13 25 7 4 2 42-20
5. Pomezania Malbork 13 23 7 2 4 26-28
6. Bałtyk Gdynia 13 22 7 1 5 42-28
7. Czarni Pruszcz Gdański 13 19 6 1 6 28-29
8. Orzeł Subkowy 13 17 5 2 6 26-37
9. Gryf Słupsk 13 16 5 1 7 27-26
10. Gedania Gdańsk 13 16 5 1 7 18-31
11. KP Starogard Gdański 13 15 5 0 8 24-41
12. Chojniczanka Chojnice 13 7 2 1 10 14-38
13. Radunia Stężyca 13 3 1 0 12 5-69
14. Jantar Ustka 13 0 0 0 13 10-73

1. kolejka

Orzeł Subkowy Bałtyk Gdynia 3:5 (0:0)
Radunia Stężyca Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:0)
Jantar Ustka Arka Gdynia SI 1:10 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Czarni Pruszcz Gdański 6:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia Gdańsk 0:8 (0:0)
KP Starogard Gdański Gryf Słupsk 2:4 (0:0)
Pomezania Malbork Arka Gdynia 24-08-2014 11:00 0:8 (0:3)


2. kolejka

Bałtyk Gdynia Gryf Słupsk 3:1 (0:0)
Lechia Gdańsk KP Starogard Gdański 3:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Gedania Gdańsk 3:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Jantar Ustka 7:0 (0:0)
Orzeł Subkowy Pomezania Malbork 3:4 (0:0)
Arka Gdynia SI Lechia Gdańsk AP 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Radunia Stężyca 31-08-2014 13:00 13:0 (6:0)


3. kolejka

Pomezania Malbork Bałtyk Gdynia 0:2 (0:0)
Radunia Stężyca Orzeł Subkowy 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Chojniczanka Chojnice 1:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Arka Gdynia SI 0:6 (0:0)
KP Starogard Gdański Czarni Pruszcz Gdański 0:8 (0:0)
Gryf Słupsk Lechia Gdańsk 1:2 (0:0)
Jantar Ustka Arka Gdynia 03-09-2014 16:00 0:16 (0:8)


4. kolejka

Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk 1:4 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Gryf Słupsk 1:0 (0:0)
Arka Gdynia SI KP Starogard Gdański 3:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Gedania Gdańsk 0:2 (0:0)
Orzeł Subkowy Jantar Ustka 3:2 (0:0)
Pomezania Malbork Radunia Stężyca 6:1 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk AP 07-09-2014 17:00 4:1 (2:0)


5. kolejka

Radunia Stężyca Bałtyk Gdynia 0:5 (0:0)
Jantar Ustka Pomezania Malbork 0:5 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Orzeł Subkowy 5:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Chojniczanka Chojnice 4:2 (0:0)
Gryf Słupsk Arka Gdynia SI 2:5 (1:1)
Lechia Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański 8:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Arka Gdynia 14-09-2014 11:00 1:4 (0:0)


6. kolejka

Bałtyk Gdynia Czarni Pruszcz Gdański 3:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Lechia Gdańsk 0:6 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Gryf Słupsk 0:1 (0:0)
Orzeł Subkowy Gedania Gdańsk 1:1 (0:0)
Pomezania Malbork Lechia Gdańsk AP 0:2 (0:0)
Radunia Stężyca Jantar Ustka 2:0 (0:0)
Arka Gdynia KP Starogard Gdański 21-09-2014 13:00 10:0 (3:0)


7. kolejka

Jantar Ustka Bałtyk Gdynia 2:10 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Radunia Stężyca 11:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Pomezania Malbork 1:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Orzeł Subkowy 2:5 (0:0)
Lechia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 10:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Arka Gdynia SI 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Arka Gdynia 27-09-2014 18:00 0:2 (0:0)


8. kolejka

Bałtyk Gdynia Arka Gdynia SI 2:2 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Czarni Pruszcz Gdański 0:0 (0:0)
Orzeł Subkowy Gryf Słupsk 2:0 (0:0)
Pomezania Malbork KP Starogard Gdański 2:0 (0:0)
Radunia Stężyca Gedania Gdańsk 0:6 (0:0)
Jantar Ustka Lechia Gdańsk AP 1:2 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 05-10-2014 17:00 0:2 (0:0)


9. kolejka

Lechia Gdańsk AP Bałtyk Gdynia 2:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Jantar Ustka 1:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Radunia Stężyca 3:0 (0:0)
Gryf Słupsk Pomezania Malbork 3:3 (0:0)
Lechia Gdańsk Orzeł Subkowy 5:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Chojniczanka Chojnice 4:2 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Arka Gdynia 12-10-2014 11:00 0:3 (0:2)


10. kolejka

Bałtyk Gdynia Chojniczanka Chojnice 6:2 (0:0)
Orzeł Subkowy Czarni Pruszcz Gdański 2:4 (0:0)
Pomezania Malbork Lechia Gdańsk 0:6 (0:0)
Radunia Stężyca Gryf Słupsk 0:8 (0:0)
Jantar Ustka KP Starogard Gdański 0:5 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Gedania Gdańsk 4:0 (0:0)
Arka Gdynia Arka Gdynia SI 19-10-2014 15:00 2:0 (1:0)


11. kolejka

Gedania Gdańsk Bałtyk Gdynia 3:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Lechia Gdańsk AP 3:1 (0:0)
Gryf Słupsk Jantar Ustka 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Radunia Stężyca 3:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Pomezania Malbork 1:2 (0:0)
Arka Gdynia SI Orzeł Subkowy 1:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia 25-10-2014 11:00 0:7 (0:4)


12. kolejka

Orzeł Subkowy Chojniczanka Chojnice 2:0 (0:0)
Pomezania Malbork Arka Gdynia SI 1:1 (0:0)
Radunia Stężyca Czarni Pruszcz Gdański 1:4 (0:0)
Jantar Ustka Lechia Gdańsk 1:4 (0:0)
Lechia Gdańsk AP Gryf Słupsk 4:2 (0:0)
Gedania Gdańsk KP Starogard Gdański 1:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia 08-11-2014 11:00 2:5 (0:3)


13. kolejka

KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia 4:2 (0:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 3:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk AP 3:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Jantar Ustka 6:2 (0:0)
Arka Gdynia SI Radunia Stężyca 8:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Pomezania Malbork 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Orzeł Subkowy 16-11-2014 13:00 8:1 (1:1)


Mapa Strony