TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Lech Poznań 30 70 22 4 4 91-34
2. Górnik Zabrze 30 63 19 6 5 73-28
3. Lechia Gdańsk 30 61 18 7 5 59-22
4. Pogoń Szczecin 30 55 16 7 7 68-43
5. Arka Gdynia 30 54 15 9 6 49-29
6. Zagłębie Lubin 30 52 17 1 12 75-39
7. Bałtyk Koszalin 30 43 13 4 13 55-50
8. Warta Poznań 30 43 12 7 11 54-40
9. Ruch Chorzów 30 42 13 7 10 44-31
10. Śląsk Wrocław 30 41 13 2 15 58-49
11. Zawisza Bydgoszcz 30 40 12 4 14 41-55
12. Stelmet Zielona Góra 30 39 11 6 13 33-32
13. Odra Opole 30 39 12 3 15 48-47
14. Olimpia Grudziądz 30 14 3 5 22 22-98
15. MKS Kluczbork 30 14 4 2 24 26-111
16. Stilon Gorzów 30 8 2 2 26 20-108

1. kolejka

Stilon Gorzów Śląsk Wrocław 1:4 (1:3)
Bałtyk Koszalin MKS Kluczbork 4:0 (0:0)
Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz 6:0 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Górnik Zabrze 2:5 (2:2)
Odra Opole Pogoń Szczecin 1:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Stelmet Zielona Góra 3:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 0:1 (0:1)
Lech Poznań Arka Gdynia 27-08-2014 17:00 4:2 (2:1)


2. kolejka

Stelmet Zielona Góra Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 0:4 (0:0)
Górnik Zabrze Odra Opole 3:0 (2:0)
Olimpia Grudziądz Zawisza Bydgoszcz 3:2 (0:0)
MKS Kluczbork Ruch Chorzów 0:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Bałtyk Koszalin 4:0 (2:0)
Lech Poznań Stilon Gorzów 6:2 (3:2)
Arka Gdynia Warta Poznań 17-08-2014 15:00 3:0 (0:0)


3. kolejka

Bałtyk Koszalin Lech Poznań 1:2 (0:1)
Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 1:2 (0:0)
MKS Kluczbork Zawisza Bydgoszcz 0:2 (0:0)
Odra Opole Olimpia Grudziądz 5:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 0:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 1:1 (0:0)
Warta Poznań Stelmet Zielona Góra 1:1 (0:0)
Stilon Gorzów Arka Gdynia 24-08-2014 17:30 2:4 (1:1)


4. kolejka

Pogoń Szczecin Warta Poznań 2:2 (0:0)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz Zagłębie Lubin 0:8 (0:0)
MKS Kluczbork Odra Opole 2:5 (0:1)
Śląsk Wrocław Zawisza Bydgoszcz 2:0 (0:0)
Lech Poznań Ruch Chorzów 2:1 (0:1)
Stilon Gorzów Bałtyk Koszalin 0:5 (0:0)
Arka Gdynia Stelmet Zielona Góra 31-08-2014 15:00 1:2 (0:1)


5. kolejka

Ruch Chorzów Stilon Gorzów 2:3 (0:1)
Zawisza Bydgoszcz Lech Poznań 3:1 (0:0)
Odra Opole Śląsk Wrocław 4:2 (2:1)
Zagłębie Lubin MKS Kluczbork 9:1 (3:0)
Warta Poznań Górnik Zabrze 0:2 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Pogoń Szczecin 0:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Olimpia Grudziądz 3:0 (0:0)
Bałtyk Koszalin Arka Gdynia 06-09-2014 17:00 1:2 (0:2)


6. kolejka

Górnik Zabrze Stelmet Zielona Góra 0:1 (0:1)
Olimpia Grudziądz Warta Poznań 1:1 (0:0)
MKS Kluczbork Lechia Gdańsk 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 0:3 (0:0)
Lech Poznań Odra Opole 3:2 (0:0)
Stilon Gorzów Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)
Bałtyk Koszalin Ruch Chorzów 3:0 (1:0)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 14-09-2014 15:00 2:3 (0:0)


7. kolejka

Zawisza Bydgoszcz Bałtyk Koszalin 0:1 (0:0)
Odra Opole Stilon Gorzów 8:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 1:4 (0:0)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 4:0 (0:0)
Warta Poznań MKS Kluczbork 3:0 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Olimpia Grudziądz 3:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 2:2 (0:0)
Ruch Chorzów Arka Gdynia 20-09-2014 0:0 (0:0)


8. kolejka

Olimpia Grudziądz Pogoń Szczecin 1:5 (0:0)
MKS Kluczbork Stelmet Zielona Góra 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Warta Poznań 3:4 (0:0)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 1:1 (0:0)
Stilon Gorzów Zagłębie Lubin 0:6 (0:0)
Bałtyk Koszalin Odra Opole 2:3 (1:1)
Ruch Chorzów Zawisza Bydgoszcz 1:0 (1:0)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 28-09-2014 12:00 2:0 (0:0)


9. kolejka

Odra Opole Ruch Chorzów 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Bałtyk Koszalin 2:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Stilon Gorzów 2:0 (0:0)
Warta Poznań Lech Poznań 0:3 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Śląsk Wrocław 2:1 (0:0)
Pogoń Szczecin MKS Kluczbork 8:1 (0:0)
Górnik Zabrze Olimpia Grudziądz 4:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Arka Gdynia 05-10-2014 14:00 2:0 (1:0)


10. kolejka

MKS Kluczbork Górnik Zabrze 3:6 (0:0)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 1:2 (0:0)
Lech Poznań Stelmet Zielona Góra 3:0 (0:0)
Stilon Gorzów Warta Poznań 1:3 (0:0)
Bałtyk Koszalin Lechia Gdańsk 1:1 (0:0)
Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Odra Opole 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Olimpia Grudziądz 12-10-2014 15:00 0:0 (0:0)


11. kolejka

Zagłębie Lubin Zawisza Bydgoszcz 3:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 2:0 (0:0)
Warta Poznań Bałtyk Koszalin 0:1 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Stilon Gorzów 4:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 3:3 (0:0)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 2:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz MKS Kluczbork 1:1 (0:0)
Odra Opole Arka Gdynia 19-10-2014 15:00 1:1 (0:0)


12. kolejka

Śląsk Wrocław Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
Lech Poznań Górnik Zabrze 7:3 (0:0)
Stilon Gorzów Pogoń Szczecin 1:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin Stelmet Zielona Góra 2:0 (0:0)
Ruch Chorzów Warta Poznań 3:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)
Odra Opole Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
Arka Gdynia MKS Kluczbork 26-10-2014 15:00 3:0 (1:0)


13. kolejka

Lechia Gdańsk Odra Opole 2:0 (1:0)
Warta Poznań Zawisza Bydgoszcz 4:2 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Ruch Chorzów 2:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Bałtyk Koszalin 3:0 (0:0)
Górnik Zabrze Stilon Gorzów 7:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz Lech Poznań 0:5 (0:0)
MKS Kluczbork Śląsk Wrocław 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 31-10-2014 12:00 2:2 (1:1)


14. kolejka

Lech Poznań MKS Kluczbork 6:0 (2:0)
Stilon Gorzów Olimpia Grudziądz 2:1 (0:0)
Bałtyk Koszalin Górnik Zabrze 2:3 (1:1)
Ruch Chorzów Pogoń Szczecin 3:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Stelmet Zielona Góra 1:1 (0:0)
Odra Opole Warta Poznań 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 1:3 (1:2)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 09-11-2014 12:00 2:1 (1:0)


15. kolejka

Warta Poznań Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Odra Opole 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Zawisza Bydgoszcz 2:1 (0:0)
Górnik Zabrze Ruch Chorzów 0:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz Bałtyk Koszalin 0:2 (0:0)
MKS Kluczbork Stilon Gorzów 3:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 3:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 16-11-2014 13:00 3:0 (2:0)


16. kolejka

Śląsk Wrocław Stilon Gorzów 3:1 (0:0)
MKS Kluczbork Bałtyk Koszalin 3:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów 1:3 (0:0)
Górnik Zabrze Zawisza Bydgoszcz 11:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Odra Opole 1:1 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Zagłębie Lubin 0:1 (0:0)
Warta Poznań Lechia Gdańsk 1:2 (0:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 04-12-2014 12:00 0:0 (0:0)


17. kolejka

Lechia Gdańsk Stelmet Zielona Góra 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 5:1 (0:0)
Odra Opole Górnik Zabrze 2:4 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Olimpia Grudziądz 3:4 (0:0)
Ruch Chorzów MKS Kluczbork 6:0 (0:0)
Bałtyk Koszalin Śląsk Wrocław 1:4 (0:0)
Stilon Gorzów Lech Poznań 1:8 (0:0)
Warta Poznań Arka Gdynia 30-11-2014 13:00 1:1 (0:0)


18. kolejka

Zawisza Bydgoszcz MKS Kluczbork 3:0 (0:0)
Lech Poznań Bałtyk Koszalin 4:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 1:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Odra Opole 0:1 (0:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 2:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 1:1 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Warta Poznań 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Stilon Gorzów 07-03-2015 13:00 3:0 (0:0)


19. kolejka

Warta Poznań Pogoń Szczecin 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 0:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Olimpia Grudziądz 7:1 (0:0)
Odra Opole MKS Kluczbork 1:3 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Śląsk Wrocław 2:1 (0:0)
Ruch Chorzów Lech Poznań 0:3 (0:0)
Bałtyk Koszalin Stilon Gorzów 4:0 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Arka Gdynia 15-03-2015 12:00 0:2 (0:1)


20. kolejka

Stilon Gorzów Ruch Chorzów 0:2 (0:0)
Lech Poznań Zawisza Bydgoszcz 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Odra Opole 0:2 (0:0)
MKS Kluczbork Zagłębie Lubin 2:4 (0:0)
Olimpia Grudziądz Lechia Gdańsk 0:4 (0:0)
Górnik Zabrze Warta Poznań 0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Stelmet Zielona Góra 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Bałtyk Koszalin 22-03-2015 13:00 2:2 (0:0)


21. kolejka

Stelmet Zielona Góra Górnik Zabrze 0:0 (0:0)
Warta Poznań Olimpia Grudziądz 10:1 (0:0)
Lechia Gdańsk MKS Kluczbork 6:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 0:2 (0:0)
Odra Opole Lech Poznań 0:3 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Stilon Gorzów 5:0 (0:0)
Ruch Chorzów Bałtyk Koszalin 2:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 29-03-2015 18:00 2:0 (1:0)


22. kolejka

Bałtyk Koszalin Zawisza Bydgoszcz 1:3 (0:0)
Stilon Gorzów Odra Opole 0:2 (0:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 6:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 0:3 (0:0)
MKS Kluczbork Warta Poznań 0:5 (0:0)
Olimpia Grudziądz Stelmet Zielona Góra 0:3 (0:0)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Ruch Chorzów 02-04-2015 11:00 1:1 (1:1)


23. kolejka

Pogoń Szczecin Olimpia Grudziądz 3:0 (0:0)
Stelmet Zielona Góra MKS Kluczbork 4:0 (0:0)
Warta Poznań Śląsk Wrocław 3:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Stilon Gorzów 4:0 (0:0)
Odra Opole Bałtyk Koszalin 0:2 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Ruch Chorzów 2:0 (0:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 11-04-2015 12:00 0:0 (0:0)


24. kolejka

Ruch Chorzów Odra Opole 0:0 (0:0)
Bałtyk Koszalin Zagłębie Lubin 1:3 (0:0)
Stilon Gorzów Lechia Gdańsk 2:2 (0:0)
Lech Poznań Warta Poznań 3:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Stelmet Zielona Góra 1:1 (0:0)
MKS Kluczbork Pogoń Szczecin 2:7 (0:0)
Olimpia Grudziądz Górnik Zabrze 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Zawisza Bydgoszcz 18-04-2015 11:00 3:0 (0:0)


25. kolejka

Górnik Zabrze MKS Kluczbork 5:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 2:1 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Lech Poznań 0:1 (0:0)
Warta Poznań Stilon Gorzów 6:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Bałtyk Koszalin 3:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 1:0 (0:0)
Odra Opole Zawisza Bydgoszcz 0:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Arka Gdynia 26-04-2015 14:00 0:3 (0:1)


26. kolejka

Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Lubin 2:1 (0:0)
Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 0:0 (0:0)
Bałtyk Koszalin Warta Poznań 2:1 (0:0)
Stilon Gorzów Stelmet Zielona Góra 0:3 (0:0)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 3:0 (2:0)
MKS Kluczbork Olimpia Grudziądz 1:2 (0:0)
Arka Gdynia Odra Opole 01-05-2015 11:00 2:0 (1:0)


27. kolejka

Olimpia Grudziądz Śląsk Wrocław 1:3 (0:0)
Górnik Zabrze Lech Poznań 2:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Stilon Gorzów 1:0 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Bałtyk Koszalin 0:2 (0:0)
Warta Poznań Ruch Chorzów 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Zawisza Bydgoszcz 5:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Odra Opole 2:1 (0:0)
MKS Kluczbork Arka Gdynia 09-05-2015 12:00 0:2 (0:1)


28. kolejka

Odra Opole Lechia Gdańsk 2:3 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Warta Poznań 0:0 (0:0)
Ruch Chorzów Stelmet Zielona Góra 1:0 (0:0)
Bałtyk Koszalin Pogoń Szczecin 3:2 (0:0)
Stilon Gorzów Górnik Zabrze 1:4 (0:0)
Lech Poznań Olimpia Grudziądz 4:2 (0:0)
Śląsk Wrocław MKS Kluczbork 8:1 (0:0)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 16-05-2015 15:00 2:1 (1:0)


29. kolejka

MKS Kluczbork Lech Poznań 0:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Stilon Gorzów 1:1 (0:0)
Górnik Zabrze Bałtyk Koszalin 3:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Ruch Chorzów 2:3 (0:0)
Stelmet Zielona Góra Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:0)
Warta Poznań Odra Opole 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 23-05-2015 14:00 0:1 (0:0)


30. kolejka

Zagłębie Lubin Warta Poznań 1:2 (0:0)
Odra Opole Stelmet Zielona Góra 1:2 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Pogoń Szczecin 0:4 (0:0)
Ruch Chorzów Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
Bałtyk Koszalin Olimpia Grudziądz 4:0 (0:0)
Stilon Gorzów MKS Kluczbork 1:2 (0:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 1:4 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 30-05-2015 14:00 3:1 (1:1)


Mapa Strony