TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Gryf ORLEX Wejherowo 3068 21 5 4 75-29 11 1 3 40-15 10 4 1 35-14 0 0 0 0-0
2. Lechia II Gdańsk 3058 16 10 4 63-33 11 2 2 41-15 5 8 2 22-18 0 0 0 0-0
3. Kaszubia Kościerzyna 3056 17 5 8 55-36 8 2 5 31-21 9 3 3 24-15 0 0 2 1-4
4. Gwardia Koszalin 3056 17 5 8 43-29 8 4 3 25-18 9 1 5 18-11 2 0 0 4-1
5. Chemik Police 3050 15 5 10 31-30 9 1 5 19-17 6 4 5 12-13 0 0 0 0-0
6. Drawa Drawsko Pomorskie 3046 14 4 12 35-39 8 3 4 18-13 6 1 8 17-26 0 0 0 0-0
7. Bałtyk Gdynia 3045 12 9 9 46-36 6 8 1 26-11 6 1 8 20-25 0 0 0 0-0
8. Cartusia Kartuzy 3042 12 6 12 45-44 6 3 6 22-18 6 3 6 23-26 0 0 0 0-0
9. GKS Przodkowo 3041 11 8 11 48-45 6 4 5 23-16 5 4 6 25-29 0 0 0 0-0
10. Arka II Gdynia 3039 11 6 13 41-36 5 3 7 19-20 6 3 6 22-16 0 1 1 0-1
11. Pogoń II Szczecin 3039 11 6 13 38-39 7 3 5 20-15 4 3 8 18-24 1 1 0 1-0
12. KS Chwaszczyno 3032 8 8 14 28-42 5 3 7 13-17 3 5 7 15-25 0 0 0 0-0
13. Bałtyk Koszalin 3031 7 10 13 35-45 5 7 3 22-17 2 3 10 13-28 0 0 0 0-0
14. Rasel Dygowo 3024 6 6 18 31-52 3 4 8 20-25 3 2 10 11-27 0 0 0 0-0
15. GKS Leśnik Manowo 3023 6 5 19 28-57 3 2 10 14-25 3 3 9 14-32 0 0 0 0-0
16. Astra Ustronie Morskie 3018 4 6 20 31-81 3 2 10 17-40 1 4 10 14-41 0 0 0 0-0

1 kolejka 3 ligi

KS Chwaszczyno Cartusia Kartuzy 09-08-2014 11:00 1:0 (0:0)
Astra Ustronie Morskie Pogoń II Szczecin 09-08-2014 14:30 1:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Chemik Police 09-08-2014 16:00 4:1 (3:1)
Rasel Dygowo Arka II Gdynia 09-08-2014 17:00 0:3 (0:1)
GKS Leśnik Manowo Gryf ORLEX Wejherowo 09-08-2014 17:00 0:5 (0:1)
GKS Przodkowo Bałtyk Koszalin 09-08-2014 17:00 2:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Drawa Drawsko Pomorskie 09-08-2014 17:00 3:1 (3:1)
Bałtyk Gdynia Lechia II Gdańsk 10-08-2014 15:00 1:1 (1:0)


2 kolejka 3 ligi

Chemik Police Gwardia Koszalin 15-08-2014 13:00 0:3 (0:0)
Pogoń II Szczecin GKS Leśnik Manowo 16-08-2014 11:00 2:1 (2:0)
Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 16-08-2014 16:00 2:0 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Bałtyk Gdynia 16-08-2014 17:00 1:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin KS Chwaszczyno 16-08-2014 17:00 0:0 (0:0)
Gryf ORLEX Wejherowo GKS Przodkowo 16-08-2014 17:00 3:3 (2:0)
Rasel Dygowo Astra Ustronie Morskie 16-08-2014 17:00 1:1 (0:1)
Arka II Gdynia Lechia II Gdańsk 17-08-2014 17:00 0:0 (0:0)


3 kolejka 3 ligi

KS Chwaszczyno Gryf ORLEX Wejherowo 23-08-2014 11:00 2:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Chemik Police 23-08-2014 11:00 1:1 (0:1)
Astra Ustronie Morskie Arka II Gdynia 23-08-2014 16:00 2:4 (1:2)
Kaszubia Kościerzyna Bałtyk Koszalin 23-08-2014 16:00 0:3 (0:0)
GKS Leśnik Manowo Rasel Dygowo 23-08-2014 17:00 0:1 (0:0)
GKS Przodkowo Pogoń II Szczecin 23-08-2014 17:00 2:1 (0:0)
Gwardia Koszalin Cartusia Kartuzy 23-08-2014 17:00 1:1 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Lechia II Gdańsk 23-08-2014 17:00 2:0 (0:0)


4 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin KS Chwaszczyno 30-08-2014 11:00 1:4 (0:0)
Chemik Police Lechia II Gdańsk 30-08-2014 13:00 1:1 (0:1)
Astra Ustronie Morskie GKS Leśnik Manowo 30-08-2014 15:00 0:2 (0:1)
Cartusia Kartuzy Bałtyk Gdynia 30-08-2014 16:00 0:1 (0:1)
Bałtyk Koszalin Gwardia Koszalin 30-08-2014 17:00 1:0 (1:0)
Gryf ORLEX Wejherowo Kaszubia Kościerzyna 30-08-2014 17:00 0:1 (0:1)
Rasel Dygowo GKS Przodkowo 30-08-2014 17:00 1:2 (0:1)
Arka II Gdynia Drawa Drawsko Pomorskie 31-08-2014 18:00 2:3 (2:0)


5 kolejka 3 ligi

Kaszubia Kościerzyna Pogoń II Szczecin 06-09-2014 15:00 5:4 (3:1)
KS Chwaszczyno Rasel Dygowo 06-09-2014 16:00 1:0 (1:0)
Gwardia Koszalin Gryf ORLEX Wejherowo 06-09-2014 16:00 1:5 (0:2)
GKS Leśnik Manowo Arka II Gdynia 06-09-2014 17:00 1:0 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Chemik Police 06-09-2014 17:00 0:1 (0:0)
Lechia II Gdańsk Cartusia Kartuzy 07-09-2014 11:00 5:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia Bałtyk Koszalin 07-09-2014 12:00 4:1 (2:0)
GKS Przodkowo Astra Ustronie Morskie 07-09-2014 14:00 2:1 (2:1)


6 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Gwardia Koszalin 13-09-2014 11:00 1:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy Drawa Drawsko Pomorskie 13-09-2014 13:00 0:1 (0:0)
Bałtyk Koszalin Lechia II Gdańsk 13-09-2014 16:00 2:2 (1:1)
GKS Leśnik Manowo GKS Przodkowo 13-09-2014 16:00 3:1 (2:1)
Gryf ORLEX Wejherowo Bałtyk Gdynia 13-09-2014 17:00 3:1 (2:1)
Rasel Dygowo Kaszubia Kościerzyna 14-09-2014 14:30 1:3 (0:1)
Astra Ustronie Morskie KS Chwaszczyno 14-09-2014 17:00 0:1 (0:0)
Arka II Gdynia Chemik Police 14-09-2014 18:00 2:0 (1:0)


7 kolejka 3 ligi

Bałtyk Gdynia Pogoń II Szczecin 19-09-2014 18:00 1:1 (1:1)
Lechia II Gdańsk Gryf ORLEX Wejherowo 20-09-2014 11:00 3:3 (0:3)
Chemik Police Cartusia Kartuzy 20-09-2014 13:00 0:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Astra Ustronie Morskie 20-09-2014 15:00 3:5 (0:2)
GKS Przodkowo Arka II Gdynia 20-09-2014 16:00 1:1 (1:1)
KS Chwaszczyno GKS Leśnik Manowo 20-09-2014 16:00 0:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Rasel Dygowo 20-09-2014 16:00 2:0 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Bałtyk Koszalin 20-09-2014 16:00 3:3 (1:2)


8 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Lechia II Gdańsk 27-09-2014 11:00 2:3 (1:2)
GKS Leśnik Manowo Kaszubia Kościerzyna 27-09-2014 15:00 0:1 (0:1)
Bałtyk Koszalin Chemik Police 27-09-2014 16:00 0:0 (0:0)
Rasel Dygowo Bałtyk Gdynia 27-09-2014 16:00 1:3 (1:0)
Astra Ustronie Morskie Gwardia Koszalin 27-09-2014 16:00 0:4 (0:1)
GKS Przodkowo KS Chwaszczyno 27-09-2014 16:00 1:1 (0:0)
Gryf ORLEX Wejherowo Drawa Drawsko Pomorskie 27-09-2014 17:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 28-09-2014 18:00 2:0 (2:0)


9 kolejka 3 ligi

KS Chwaszczyno Arka II Gdynia 04-10-2014 11:00 0:3 (0:2)
Chemik Police Gryf ORLEX Wejherowo 04-10-2014 13:00 0:2 (0:2)
Cartusia Kartuzy Bałtyk Koszalin 04-10-2014 13:00 1:0 (0:0)
GKS Przodkowo Kaszubia Kościerzyna 04-10-2014 15:00 1:3 (1:0)
Gwardia Koszalin GKS Leśnik Manowo 04-10-2014 15:00 3:1 (1:1)
Drawa Drawsko Pomorskie Pogoń II Szczecin 04-10-2014 16:00 2:1 (1:0)
Bałtyk Gdynia Astra Ustronie Morskie 05-10-2014 13:00 1:1 (0:1)
Lechia II Gdańsk Rasel Dygowo 05-10-2014 13:00 4:0 (1:0)


10 kolejka 3 ligi

Astra Ustronie Morskie Lechia II Gdańsk 08-10-2014 15:30 1:0 (1:0)
Pogoń II Szczecin Chemik Police 11-10-2014 11:00 0:1 (0:1)
KS Chwaszczyno Kaszubia Kościerzyna 11-10-2014 11:00 1:1 (1:0)
GKS Leśnik Manowo Bałtyk Gdynia 11-10-2014 14:00 0:1 (0:0)
Rasel Dygowo Drawa Drawsko Pomorskie 11-10-2014 15:00 0:1 (0:1)
GKS Przodkowo Gwardia Koszalin 11-10-2014 15:00 0:1 (0:1)
Gryf ORLEX Wejherowo Cartusia Kartuzy 11-10-2014 16:00 1:2 (1:2)
Arka II Gdynia Bałtyk Koszalin 12-10-2014 11:00 2:0 (0:0)


11 kolejka 3 ligi

Bałtyk Gdynia GKS Przodkowo 18-10-2014 11:00 7:1 (3:1)
Bałtyk Koszalin Gryf ORLEX Wejherowo 18-10-2014 11:00 4:4 (2:2)
Lechia II Gdańsk GKS Leśnik Manowo 18-10-2014 13:00 5:1 (2:0)
Chemik Police Rasel Dygowo 18-10-2014 13:00 1:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Pogoń II Szczecin 18-10-2014 13:00 1:0 (0:0)
Gwardia Koszalin KS Chwaszczyno 18-10-2014 14:00 2:0 (2:0)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 18-10-2014 15:00 2:1 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Astra Ustronie Morskie 18-10-2014 15:00 1:1 (1:1)


12 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Bałtyk Koszalin 25-10-2014 11:00 1:1 (1:1)
KS Chwaszczyno Bałtyk Gdynia 25-10-2014 11:00 1:0 (0:0)
Rasel Dygowo Cartusia Kartuzy 25-10-2014 14:00 1:2 (1:2)
Astra Ustronie Morskie Chemik Police 25-10-2014 14:00 0:1 (0:1)
GKS Przodkowo Lechia II Gdańsk 25-10-2014 14:00 2:2 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Gwardia Koszalin 25-10-2014 14:00 0:1 (0:0)
GKS Leśnik Manowo Drawa Drawsko Pomorskie 26-10-2014 14:00 2:3 (0:0)
Arka II Gdynia Gryf ORLEX Wejherowo 26-10-2014 18:00 0:2 (0:2)


13 kolejka 3 ligi

Bałtyk Gdynia Kaszubia Kościerzyna 30-10-2014 18:00 1:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk KS Chwaszczyno 02-11-2014 11:00 3:1 (3:0)
Bałtyk Koszalin Rasel Dygowo 02-11-2014 11:00 0:1 (0:0)
Gwardia Koszalin Arka II Gdynia 02-11-2014 13:00 1:3 (1:0)
Chemik Police GKS Leśnik Manowo 02-11-2014 13:00 3:1 (1:0)
Cartusia Kartuzy Astra Ustronie Morskie 02-11-2014 13:00 2:0 (1:0)
Gryf ORLEX Wejherowo Pogoń II Szczecin 02-11-2014 14:00 5:2 (3:0)
Drawa Drawsko Pomorskie GKS Przodkowo 11-11-2014 13:00 3:1 (1:0)


14 kolejka 3 ligi

KS Chwaszczyno Drawa Drawsko Pomorskie 08-11-2014 11:00 0:1 (0:0)
Rasel Dygowo Gryf ORLEX Wejherowo 08-11-2014 13:00 1:1 (1:1)
Astra Ustronie Morskie Bałtyk Koszalin 08-11-2014 13:00 3:1 (0:1)
GKS Leśnik Manowo Cartusia Kartuzy 08-11-2014 13:00 0:2 (0:0)
Gwardia Koszalin Bałtyk Gdynia 08-11-2014 13:00 1:1 (1:1)
GKS Przodkowo Chemik Police 08-11-2014 14:00 0:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Lechia II Gdańsk 08-11-2014 14:00 1:2 (1:1)
Arka II Gdynia Pogoń II Szczecin 09-11-2014 18:00 0:1 (0:0)


15 kolejka 3 ligi

Bałtyk Gdynia Arka II Gdynia 15-11-2014 11:00 1:1 (0:1)
Pogoń II Szczecin Rasel Dygowo 15-11-2014 11:00 2:0 (1:0)
Lechia II Gdańsk Gwardia Koszalin 15-11-2014 13:00 1:0 (1:0)
Chemik Police KS Chwaszczyno 15-11-2014 13:00 2:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy GKS Przodkowo 15-11-2014 13:00 1:0 (0:0)
Bałtyk Koszalin GKS Leśnik Manowo 15-11-2014 13:00 2:2 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Kaszubia Kościerzyna 15-11-2014 14:00 0:2 (0:0)
Gryf ORLEX Wejherowo Astra Ustronie Morskie 16-11-2014 14:00 4:1 (2:1)


16 kolejka 3 ligi

Cartusia Kartuzy KS Chwaszczyno 07-03-2015 13:00 2:2 (1:2)
Chemik Police Kaszubia Kościerzyna 07-03-2015 13:00 1:3 (1:2)
Drawa Drawsko Pomorskie Gwardia Koszalin 07-03-2015 13:00 1:0 (1:0)
Bałtyk Koszalin GKS Przodkowo 07-03-2015 15:00 1:1 (0:0)
Lechia II Gdańsk Bałtyk Gdynia 08-03-2015 13:00 4:0 (1:0)
Gryf ORLEX Wejherowo GKS Leśnik Manowo 08-03-2015 14:00 2:0 (2:0)
Pogoń II Szczecin Astra Ustronie Morskie 08-03-2015 15:00 3:0 (0:0)
Arka II Gdynia Rasel Dygowo 08-03-2015 17:00 1:4 (0:0)


17 kolejka 3 ligi

KS Chwaszczyno Bałtyk Koszalin 14-03-2015 11:00 1:3 (1:0)
GKS Leśnik Manowo Pogoń II Szczecin 14-03-2015 11:00 0:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 14-03-2015 12:00 2:1 (0:1)
Bałtyk Gdynia Drawa Drawsko Pomorskie 14-03-2015 13:00 2:0 (0:0)
GKS Przodkowo Gryf ORLEX Wejherowo 14-03-2015 14:00 1:2 (0:1)
Gwardia Koszalin Chemik Police 14-03-2015 15:00 1:0 (1:0)
Astra Ustronie Morskie Rasel Dygowo 14-03-2015 16:00 3:1 (2:0)
Lechia II Gdańsk Arka II Gdynia 15-03-2015 13:00 0:1 (0:1)


18 kolejka 3 ligi

Chemik Police Bałtyk Gdynia 21-03-2015 13:00 2:0 (0:0)
Pogoń II Szczecin GKS Przodkowo 21-03-2015 14:30 2:2 (0:1)
Bałtyk Koszalin Kaszubia Kościerzyna 21-03-2015 15:00 0:1 (0:1)
Arka II Gdynia Astra Ustronie Morskie 22-03-2015 11:00 4:0 (3:0)
Lechia II Gdańsk Drawa Drawsko Pomorskie 22-03-2015 13:00 3:2 (1:1)
Gryf ORLEX Wejherowo KS Chwaszczyno 22-03-2015 14:00 7:1 (2:0)
Cartusia Kartuzy Gwardia Koszalin 22-03-2015 14:00 0:1 (0:0)
Rasel Dygowo GKS Leśnik Manowo 27-05-2015 17:00 5:1 (1:0)


19 kolejka 3 ligi

Bałtyk Gdynia Cartusia Kartuzy 27-03-2015 18:00 4:1 (2:0)
KS Chwaszczyno Pogoń II Szczecin 28-03-2015 11:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Gryf ORLEX Wejherowo 28-03-2015 12:00 1:2 (1:1)
Lechia II Gdańsk Chemik Police 28-03-2015 13:00 3:1 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Arka II Gdynia 28-03-2015 14:00 1:0 (0:0)
GKS Przodkowo Rasel Dygowo 28-03-2015 14:00 2:0 (1:0)
Gwardia Koszalin Bałtyk Koszalin 28-03-2015 15:00 1:1 (1:0)
GKS Leśnik Manowo Astra Ustronie Morskie 28-03-2015 15:00 2:2 (1:1)


20 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Kaszubia Kościerzyna 01-04-2015 15:00 0:1 (0:1)
Astra Ustronie Morskie GKS Przodkowo 01-04-2015 16:00 1:2 (1:1)
Chemik Police Drawa Drawsko Pomorskie 01-04-2015 16:00 1:0 (0:0)
Rasel Dygowo KS Chwaszczyno 01-04-2015 16:30 3:1 (1:0)
Arka II Gdynia GKS Leśnik Manowo 02-04-2015 16:00 0:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin Bałtyk Gdynia 03-04-2015 16:00 2:0 (2:0)
Cartusia Kartuzy Lechia II Gdańsk 04-04-2015 13:00 1:2 (0:1)
Gryf ORLEX Wejherowo Gwardia Koszalin 04-04-2015 14:00 4:0 (3:0)


21 kolejka 3 ligi

Bałtyk Gdynia Gryf ORLEX Wejherowo 10-04-2015 18:00 1:1 (1:0)
KS Chwaszczyno Astra Ustronie Morskie 11-04-2015 00:00 5:0 (3:0)
Chemik Police Arka II Gdynia 11-04-2015 13:00 2:1 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Cartusia Kartuzy 11-04-2015 15:00 1:1 (1:1)
Gwardia Koszalin Pogoń II Szczecin 11-04-2015 16:00 1:0 (1:0)
GKS Przodkowo GKS Leśnik Manowo 11-04-2015 16:00 0:1 (0:1)
Lechia II Gdańsk Bałtyk Koszalin 12-04-2015 11:00 1:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Rasel Dygowo 12-04-2015 12:00 2:0 (0:0)


22 kolejka 3 ligi

Rasel Dygowo Gwardia Koszalin 18-04-2015 12:00 2:2 (1:1)
Cartusia Kartuzy Chemik Police 18-04-2015 13:00 1:1 (1:1)
Bałtyk Koszalin Drawa Drawsko Pomorskie 18-04-2015 15:00 0:0 (0:0)
GKS Leśnik Manowo KS Chwaszczyno 18-04-2015 16:00 1:3 (0:0)
Astra Ustronie Morskie Kaszubia Kościerzyna 18-04-2015 16:00 2:4 (1:1)
Gryf ORLEX Wejherowo Lechia II Gdańsk 18-04-2015 16:00 1:3 (0:1)
Pogoń II Szczecin Bałtyk Gdynia 19-04-2015 11:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia GKS Przodkowo 19-04-2015 18:00 3:2 (1:2)


23 kolejka 3 ligi

Chemik Police Bałtyk Koszalin 25-04-2015 13:00 1:0 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Gryf ORLEX Wejherowo 25-04-2015 14:00 0:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 25-04-2015 15:00 2:3 (0:2)
Lechia II Gdańsk Pogoń II Szczecin 25-04-2015 15:00 1:2 (0:1)
Gwardia Koszalin Astra Ustronie Morskie 25-04-2015 16:00 3:1 (1:1)
KS Chwaszczyno GKS Przodkowo 25-04-2015 16:00 0:3 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna GKS Leśnik Manowo 26-04-2015 12:00 3:0 (2:0)
Bałtyk Gdynia Rasel Dygowo 26-04-2015 15:00 1:1 (1:0)


24 kolejka 3 ligi

Arka II Gdynia KS Chwaszczyno 30-04-2015 18:00 1:1 (0:1)
GKS Leśnik Manowo Gwardia Koszalin 01-05-2015 17:00 1:2 (1:2)
Gryf ORLEX Wejherowo Chemik Police 01-05-2015 17:00 1:0 (0:0)
Astra Ustronie Morskie Bałtyk Gdynia 02-05-2015 11:00 0:7 (0:4)
Kaszubia Kościerzyna GKS Przodkowo 02-05-2015 12:00 1:1 (0:1)
Rasel Dygowo Lechia II Gdańsk 02-05-2015 12:00 1:1 (0:0)
Bałtyk Koszalin Cartusia Kartuzy 02-05-2015 16:00 2:5 (1:2)
Pogoń II Szczecin Drawa Drawsko Pomorskie 03-05-2015 11:00 2:0 (1:0)


25 kolejka 3 ligi

Bałtyk Koszalin Arka II Gdynia 08-05-2015 17:00 2:1 (1:0)
Bałtyk Gdynia GKS Leśnik Manowo 09-05-2015 12:30 0:0 (0:0)
Chemik Police Pogoń II Szczecin 09-05-2015 13:00 3:1 (1:0)
Lechia II Gdańsk Astra Ustronie Morskie 09-05-2015 13:00 4:1 (3:0)
Cartusia Kartuzy Gryf ORLEX Wejherowo 09-05-2015 15:00 0:2 (0:2)
Drawa Drawsko Pomorskie Rasel Dygowo 09-05-2015 16:00 1:0 (0:0)
Gwardia Koszalin GKS Przodkowo 09-05-2015 17:00 1:2 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna KS Chwaszczyno 10-05-2015 12:00 0:0 (0:0)


26 kolejka 3 ligi

GKS Leśnik Manowo Lechia II Gdańsk 16-05-2015 11:00 1:3 (0:1)
Rasel Dygowo Chemik Police 16-05-2015 12:00 0:1 (0:0)
KS Chwaszczyno Gwardia Koszalin 16-05-2015 16:00 0:1 (0:0)
GKS Przodkowo Bałtyk Gdynia 16-05-2015 16:00 5:1 (1:1)
Astra Ustronie Morskie Drawa Drawsko Pomorskie 16-05-2015 16:00 0:4 (0:3)
Gryf ORLEX Wejherowo Bałtyk Koszalin 16-05-2015 17:00 2:0 (1:0)
Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 16-05-2015 18:00 1:1 (1:1)
Pogoń II Szczecin Cartusia Kartuzy 17-05-2015 11:00 2:0 (1:0)


27 kolejka 3 ligi

Lechia II Gdańsk GKS Przodkowo 23-05-2015 11:00 2:1 (1:0)
Bałtyk Koszalin Pogoń II Szczecin 23-05-2015 13:00 2:0 (0:0)
Chemik Police Astra Ustronie Morskie 23-05-2015 13:00 2:0 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie GKS Leśnik Manowo 23-05-2015 14:00 1:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Rasel Dygowo 23-05-2015 15:00 3:3 (0:3)
Gryf ORLEX Wejherowo Arka II Gdynia 23-05-2015 17:00 1:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia KS Chwaszczyno 23-05-2015 17:00 1:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Kaszubia Kościerzyna 23-05-2015 17:00 3:1 (2:0)


28 kolejka 3 ligi

Kaszubia Kościerzyna Bałtyk Gdynia 30-05-2015 12:00 2:0 (1:0)
KS Chwaszczyno Lechia II Gdańsk 30-05-2015 16:00 1:1 (0:0)
GKS Przodkowo Drawa Drawsko Pomorskie 30-05-2015 16:00 4:0 (0:0)
Astra Ustronie Morskie Cartusia Kartuzy 30-05-2015 16:00 4:4 (3:0)
GKS Leśnik Manowo Chemik Police 30-05-2015 17:00 0:1 (0:1)
Arka II Gdynia Gwardia Koszalin 31-05-2015 11:00 0:2 (0:1)
Pogoń II Szczecin Gryf ORLEX Wejherowo 31-05-2015 11:00 0:1 (0:0)
Rasel Dygowo Bałtyk Koszalin 31-05-2015 17:00 3:0 (1:0)


29 kolejka 3 ligi

Lechia II Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 03-06-2015 15:00 2:2 (2:1)
Cartusia Kartuzy GKS Leśnik Manowo 03-06-2015 17:00 6:2 (2:1)
Chemik Police GKS Przodkowo 03-06-2015 17:00 0:3 (0:1)
Drawa Drawsko Pomorskie KS Chwaszczyno 03-06-2015 17:00 1:0 (1:0)
Gryf ORLEX Wejherowo Rasel Dygowo 03-06-2015 18:00 4:0 (3:0)
Bałtyk Koszalin Astra Ustronie Morskie 03-06-2015 18:00 4:0 (2:0)
Bałtyk Gdynia Gwardia Koszalin 04-06-2015 15:00 0:1 (0:0)
Pogoń II Szczecin Arka II Gdynia 04-06-2015 18:00 0:0 (0:0)


30 kolejka 3 ligi

Arka II Gdynia Bałtyk Gdynia 07-06-2015 17:00 1:2 (1:0)
Gwardia Koszalin Lechia II Gdańsk 07-06-2015 17:00 1:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Drawa Drawsko Pomorskie 07-06-2015 17:00 5:0 (4:0)
KS Chwaszczyno Chemik Police 07-06-2015 17:00 0:3 (0:1)
GKS Przodkowo Cartusia Kartuzy 07-06-2015 17:00 0:2 (0:1)
GKS Leśnik Manowo Bałtyk Koszalin 07-06-2015 17:00 3:0 (2:0)
Astra Ustronie Morskie Gryf ORLEX Wejherowo 07-06-2015 17:00 0:4 (0:1)
Rasel Dygowo Pogoń II Szczecin 07-06-2015 17:00 0:3 (0:2)


Mapa Strony