TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki » Juniorzy Starsi

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Arka Gdynia 2672 24 0 2 102-11
2. Lechia II Gdańsk 2656 18 2 6 68-30
3. Pogoń Lębork 2651 16 3 7 52-24
4. Bałtyk Gdynia 2644 14 2 10 63-40
5. Lechia Gdańsk 2643 14 4 8 70-30
6. Rodło Kwidzyn 2640 13 1 12 45-57
7. Jantar Ustka 2635 11 2 13 41-45
8. KP Starogard Gdański 2635 11 2 13 51-58
9. Polonia Gdańsk 2631 8 7 11 35-43
10. Gryf 2009 Tczew 2626 7 5 14 47-90
11. Cartusia Kartuzy 2626 7 5 14 36-43
12. Chojniczanka Chojnice 2624 7 3 16 32-79
13. Gedania Gdańsk 2622 6 4 16 35-63
14. Gedania II Gdańsk 2616 4 4 18 28-92

1. kolejka

Lechia Gdańsk Lechia II Gdańsk 21-08-2010 11:00 0:3 (0:0)
Rodło Kwidzyn Chojniczanka Chojnice 21-08-2010 13:00 1:3 (0:1)
Gedania Gdańsk Gryf 2009 Tczew 21-08-2010 17:00 6:4 (2:2)
Pogoń Lębork Cartusia Kartuzy 22-08-2010 11:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Jantar Ustka 22-08-2010 11:00 5:0 (1:0)
Polonia Gdańsk Gedania II Gdańsk 22-08-2010 11:00 2:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański 22-08-2010 17:00 7:0 (5:0)


2. kolejka

Gryf 2009 Tczew Gedania II Gdańsk 25-08-2010 11:00 4:2 (1:1)
Jantar Ustka Polonia Gdańsk 25-08-2010 11:00 1:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 25-08-2010 11:00 0:3 (0:1)
Lechia II Gdańsk Rodło Kwidzyn 25-08-2010 13:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia 25-08-2010 17:00 0:4 (0:3)
Cartusia Kartuzy Bałtyk Gdynia 26-08-2010 17:00 0:1 (0:1)
KP Starogard Gdański Lechia Gdańsk 01-09-2010 15:00 1:3 (1:2)


3. kolejka

Pogoń Lębork Gryf 2009 Tczew 28-08-2010 11:00 6:1 (0:1)
Arka Gdynia Lechia II Gdańsk 28-08-2010 11:00 5:1 (1:1)
Polonia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 28-08-2010 11:00 6:1 (2:1)
Gedania II Gdańsk Jantar Ustka 28-08-2010 14:00 1:1 (1:0)
Rodło Kwidzyn KP Starogard Gdański 28-08-2010 16:30 2:1 (2:1)
Lechia Gdańsk Cartusia Kartuzy 29-08-2010 11:00 0:3 (0:0)
Bałtyk Gdynia Gedania Gdańsk 29-08-2010 13:00 7:2 (4:0)


4. kolejka

Pogoń Lębork Bałtyk Gdynia 04-09-2010 11:00 0:2 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia Gdańsk 04-09-2010 14:00 1:4 (0:1)
Gryf 2009 Tczew Jantar Ustka 05-09-2010 11:00 4:3 (2:2)
KP Starogard Gdański Arka Gdynia 05-09-2010 11:00 1:2 (0:1)
Cartusia Kartuzy Rodło Kwidzyn 05-09-2010 11:00 5:1 (1:1)
Lechia II Gdańsk Polonia Gdańsk 05-09-2010 13:00 1:2 (1:2)
Chojniczanka Chojnice Gedania II Gdańsk 05-09-2010 15:00 1:2 (1:0)


5. kolejka

Lechia Gdańsk Pogoń Lębork 11-09-2010 13:00 2:0 (2:0)
Rodło Kwidzyn Gedania Gdańsk 11-09-2010 14:30 4:1 (4:1)
Arka Gdynia Cartusia Kartuzy 12-09-2010 11:00 5:0 (2:0)
Polonia Gdańsk KP Starogard Gdański 12-09-2010 11:00 0:4 (0:2)
Jantar Ustka Chojniczanka Chojnice 12-09-2010 11:00 7:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Gryf 2009 Tczew 12-09-2010 13:00 10:1 (7:1)
Gedania II Gdańsk Lechia II Gdańsk 12-09-2010 13:00 0:9 (0:2)


6. kolejka

Pogoń Lębork Rodło Kwidzyn 18-09-2010 11:00 2:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Arka Gdynia 18-09-2010 13:30 0:2 (0:2)
Gryf 2009 Tczew Chojniczanka Chojnice 19-09-2010 11:00 6:2 (3:1)
KP Starogard Gdański Gedania II Gdańsk 19-09-2010 11:00 2:1 (1:1)
Cartusia Kartuzy Polonia Gdańsk 19-09-2010 11:00 6:2 (2:1)
Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk 19-09-2010 13:00 0:6 (0:2)
Lechia II Gdańsk Jantar Ustka 19-09-2010 15:30 1:0 (1:0)


7. kolejka

Arka Gdynia Pogoń Lębork 25-09-2010 11:00 3:0 (2:0)
Polonia Gdańsk Gedania Gdańsk 25-09-2010 11:00 2:1 (1:1)
Gedania II Gdańsk Cartusia Kartuzy 25-09-2010 14:30 1:5 (0:2)
Rodło Kwidzyn Bałtyk Gdynia 25-09-2010 16:00 4:1 (1:1)
Jantar Ustka KP Starogard Gdański 26-09-2010 11:00 4:1 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Lechia II Gdańsk 26-09-2010 11:00 1:4 (0:0)
Lechia Gdańsk Gryf 2009 Tczew 26-09-2010 13:00 11:0 (1:0)


8. kolejka

Pogoń Lębork Polonia Gdańsk 02-10-2010 11:00 2:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Rodło Kwidzyn 02-10-2010 13:00 7:0 (3:0)
Gedania Gdańsk Gedania II Gdańsk 02-10-2010 13:30 3:1 (0:1)
Gryf 2009 Tczew Lechia II Gdańsk 03-10-2010 11:00 3:3 (1:2)
KP Starogard Gdański Chojniczanka Chojnice 03-10-2010 11:00 5:1 (3:1)
Cartusia Kartuzy Jantar Ustka 03-10-2010 11:00 0:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia 03-10-2010 13:00 1:3 (0:1)


9. kolejka

Arka Gdynia Lechia Gdańsk 09-10-2010 11:00 2:0 (1:0)
Polonia Gdańsk Bałtyk Gdynia 09-10-2010 11:00 0:0 (0:0)
Gedania II Gdańsk Pogoń Lębork 09-10-2010 13:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Cartusia Kartuzy 09-10-2010 13:00 1:5 (0:3)
Lechia II Gdańsk KP Starogard Gdański 09-10-2010 13:00 3:1 (0:1)
Rodło Kwidzyn Gryf 2009 Tczew 09-10-2010 13:30 3:2 (2:1)
Jantar Ustka Gedania Gdańsk 10-10-2010 11:00 3:0 (1:0)


10. kolejka

Rodło Kwidzyn Arka Gdynia 16-10-2010 11:00 1:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Polonia Gdańsk 16-10-2010 13:00 5:2 (4:0)
Gedania Gdańsk Chojniczanka Chojnice 16-10-2010 13:30 4:0 (1:0)
Gryf 2009 Tczew KP Starogard Gdański 17-10-2010 11:00 2:1 (1:0)
Cartusia Kartuzy Lechia II Gdańsk 17-10-2010 11:00 0:2 (0:1)
Pogoń Lębork Jantar Ustka 17-10-2010 11:00 0:2 (0:1)
Bałtyk Gdynia Gedania II Gdańsk 17-10-2010 13:00 2:2 (2:1)


11. kolejka

Arka Gdynia Gryf 2009 Tczew 23-10-2010 11:00 10:0 (4:0)
Polonia Gdańsk Rodło Kwidzyn 23-10-2010 11:00 1:2 (1:0)
Gedania II Gdańsk Lechia Gdańsk 23-10-2010 13:00 1:6 (1:2)
Lechia II Gdańsk Gedania Gdańsk 23-10-2010 13:00 2:1 (0:0)
Jantar Ustka Bałtyk Gdynia 24-10-2010 11:00 0:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Pogoń Lębork 24-10-2010 11:00 0:2 (0:1)
KP Starogard Gdański Cartusia Kartuzy 24-10-2010 11:00 1:2 (1:0)


12. kolejka

Rodło Kwidzyn Gedania II Gdańsk 30-10-2010 11:00 2:0 (2:0)
Arka Gdynia Polonia Gdańsk 30-10-2010 11:00 4:0 (0:0)
Gedania Gdańsk KP Starogard Gdański 30-10-2010 13:00 1:3 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Cartusia Kartuzy 31-10-2010 11:00 3:1 (1:0)
Pogoń Lębork Lechia II Gdańsk 31-10-2010 11:00 2:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia Chojniczanka Chojnice 31-10-2010 11:00 1:3 (1:1)
Lechia Gdańsk Jantar Ustka 31-10-2010 13:00 3:1 (1:1)


13. kolejka

Gedania II Gdańsk Arka Gdynia 06-11-2010 11:00 0:8 (0:5)
Lechia II Gdańsk Bałtyk Gdynia 06-11-2010 13:00 1:2 (1:1)
Polonia Gdańsk Gryf 2009 Tczew 07-11-2010 11:00 4:0 (0:0)
Jantar Ustka Rodło Kwidzyn 07-11-2010 11:00 2:0 (2:0)
Chojniczanka Chojnice Lechia Gdańsk 07-11-2010 11:00 2:1 (2:1)
KP Starogard Gdański Pogoń Lębork 07-11-2010 11:00 1:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy Gedania Gdańsk 07-11-2010 11:00 0:0 (0:0)


14. kolejka

Lechia II Gdańsk Lechia Gdańsk 19-03-2011 11:00 2:0 (2:0)
Chojniczanka Chojnice Rodło Kwidzyn 19-03-2011 11:00 4:1 (3:0)
Gryf 2009 Tczew Gedania Gdańsk 19-03-2011 13:30 4:1 (1:0)
Gedania II Gdańsk Polonia Gdańsk 19-03-2011 15:30 0:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Pogoń Lębork 20-03-2011 11:00 0:1 (0:0)
Jantar Ustka Arka Gdynia 20-03-2011 11:00 0:3 (0:3)
KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia 20-03-2011 13:00 2:1 (1:1)


15. kolejka

Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 26-03-2011 11:00 3:0 (0:0)
Gedania II Gdańsk Gryf 2009 Tczew 26-03-2011 13:00 3:3 (1:1)
Lechia Gdańsk KP Starogard Gdański 26-03-2011 13:00 4:1 (1:1)
Rodło Kwidzyn Lechia II Gdańsk 27-03-2011 11:00 0:1 (0:0)
Pogoń Lębork Gedania Gdańsk 27-03-2011 11:00 3:2 (2:1)
Bałtyk Gdynia Cartusia Kartuzy 27-03-2011 13:00 4:0 (2:0)
Polonia Gdańsk Jantar Ustka 27-03-2011 13:30 1:2 (1:1)


16. kolejka

Gedania Gdańsk Bałtyk Gdynia 02-04-2011 11:00 0:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Rodło Kwidzyn 02-04-2011 11:00 5:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Pogoń Lębork 02-04-2011 11:30 0:1 (0:0)
Lechia II Gdańsk Arka Gdynia 02-04-2011 13:00 0:2 (0:0)
Cartusia Kartuzy Lechia Gdańsk 03-04-2011 11:00 0:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Polonia Gdańsk 03-04-2011 11:00 1:1 (0:0)
Jantar Ustka Gedania II Gdańsk 03-04-2011 11:00 3:2 (0:0)


17. kolejka

Arka Gdynia KP Starogard Gdański 09-04-2011 11:00 4:0 (4:0)
Lechia Gdańsk Gedania Gdańsk 09-04-2011 13:00 0:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Pogoń Lębork 09-04-2011 15:00 0:2 (0:0)
Gedania II Gdańsk Chojniczanka Chojnice 10-04-2011 10:30 4:2 (0:0)
Jantar Ustka Gryf 2009 Tczew 10-04-2011 11:00 3:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Lechia II Gdańsk 10-04-2011 13:30 0:1 (0:0)
Rodło Kwidzyn Cartusia Kartuzy 10-04-2011 15:00 3:0 (0:0)


18. kolejka

Gedania Gdańsk Rodło Kwidzyn 16-04-2011 10:00 0:2 (0:0)
Pogoń Lębork Lechia Gdańsk 16-04-2011 11:00 0:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Polonia Gdańsk 16-04-2011 11:00 2:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Bałtyk Gdynia 16-04-2011 11:30 0:2 (0:0)
Lechia II Gdańsk Gedania II Gdańsk 16-04-2011 13:00 7:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Arka Gdynia 17-04-2011 11:00 0:3 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Jantar Ustka 17-04-2011 11:00 2:1 (0:0)


19. kolejka

Chojniczanka Chojnice Gryf 2009 Tczew 23-04-2011 11:00 1:0 (1:0)
Jantar Ustka Lechia II Gdańsk 23-04-2011 11:00 0:3 (0:1)
Arka Gdynia Gedania Gdańsk 23-04-2011 11:00 6:0 (3:0)
Rodło Kwidzyn Pogoń Lębork 23-04-2011 11:00 0:1 (0:1)
Gedania II Gdańsk KP Starogard Gdański 23-04-2011 14:30 1:3 (1:1)
Polonia Gdańsk Cartusia Kartuzy 23-04-2011 16:30 1:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Bałtyk Gdynia 18-05-2011 15:00 1:2 (0:0)


20. kolejka

Bałtyk Gdynia Rodło Kwidzyn 30-04-2011 11:00 8:4 (0:0)
Pogoń Lębork Arka Gdynia 30-04-2011 11:00 0:1 (0:1)
Cartusia Kartuzy Gedania II Gdańsk 30-04-2011 11:00 1:3 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Lechia Gdańsk 30-04-2011 11:30 1:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Jantar Ustka 30-04-2011 13:00 3:1 (0:0)
Lechia II Gdańsk Chojniczanka Chojnice 30-04-2011 13:00 5:2 (0:0)
Gedania Gdańsk Polonia Gdańsk 01-05-2011 11:00 1:1 (0:0)


21. kolejka

Gedania II Gdańsk Gedania Gdańsk 03-05-2011 11:00 0:4 (0:0)
Arka Gdynia Bałtyk Gdynia 03-05-2011 11:00 2:4 (1:3)
Rodło Kwidzyn Lechia Gdańsk 03-05-2011 11:00 2:0 (0:0)
Jantar Ustka Cartusia Kartuzy 03-05-2011 12:00 2:1 (0:0)
Polonia Gdańsk Pogoń Lębork 03-05-2011 13:30 3:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Gryf 2009 Tczew 03-05-2011 15:00 6:2 (0:0)
Chojniczanka Chojnice KP Starogard Gdański 03-05-2011 15:00 0:3 (0:0)


22. kolejka

KP Starogard Gdański Lechia II Gdańsk 07-05-2011 11:00 0:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Rodło Kwidzyn 07-05-2011 11:30 0:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 07-05-2011 13:00 1:0 (1:0)
Gedania Gdańsk Jantar Ustka 07-05-2011 13:30 2:0 (0:0)
Pogoń Lębork Gedania II Gdańsk 08-05-2011 11:00 8:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Chojniczanka Chojnice 08-05-2011 11:00 1:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Polonia Gdańsk 08-05-2011 13:00 0:1 (0:0)


23. kolejka

Arka Gdynia Rodło Kwidzyn 14-05-2011 11:00 7:0 (3:0)
Lechia II Gdańsk Cartusia Kartuzy 14-05-2011 13:00 2:1 (0:0)
Gedania II Gdańsk Bałtyk Gdynia 14-05-2011 13:00 2:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Lechia Gdańsk 14-05-2011 13:30 1:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Gryf 2009 Tczew 15-05-2011 11:00 2:2 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Gedania Gdańsk 15-05-2011 11:00 0:0 (0:0)
Jantar Ustka Pogoń Lębork 15-05-2011 11:00 1:4 (0:0)


24. kolejka

Gryf 2009 Tczew Arka Gdynia 21-05-2011 11:30 2:4 (0:1)
Lechia Gdańsk Gedania II Gdańsk 21-05-2011 13:00 5:1 (0:0)
Pogoń Lębork Chojniczanka Chojnice 21-05-2011 15:00 4:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy KP Starogard Gdański 22-05-2011 11:00 2:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Jantar Ustka 22-05-2011 13:00 3:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia II Gdańsk 22-05-2011 14:00 1:4 (0:0)
Rodło Kwidzyn Polonia Gdańsk 25-05-2011 15:00 1:0 (0:0)


25. kolejka

Cartusia Kartuzy Gryf 2009 Tczew 28-05-2011 13:00 1:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Gedania Gdańsk 28-05-2011 13:00 5:2 (0:0)
Lechia II Gdańsk Pogoń Lębork 28-05-2011 13:00 1:3 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Bałtyk Gdynia 28-05-2011 13:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Lechia Gdańsk 28-05-2011 13:00 2:0 (0:0)
Gedania II Gdańsk Rodło Kwidzyn 28-05-2011 13:00 0:3 (0:0)
Polonia Gdańsk Arka Gdynia 28-05-2011 13:00 0:4 (0:2)


26. kolejka

Pogoń Lębork KP Starogard Gdański 01-06-2011 17:00 7:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Polonia Gdańsk 04-06-2011 13:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia Gedania II Gdańsk 04-06-2011 13:00 6:0 (2:0)
Rodło Kwidzyn Jantar Ustka 04-06-2011 13:00 3:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Lechia II Gdańsk 04-06-2011 13:00 1:3 (0:0)
Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 04-06-2011 13:00 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 04-06-2011 17:30 8:2 (0:0)


Mapa Strony