TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki » Młoda Ekstraklasa

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Zagłębie Lubin 30 65 20 5 5 47-22 13 1 1 27-9 7 4 4 20-13 1 1 0 2-1
2. Legia Warszawa 30 65 21 2 7 65-27 12 2 1 38-10 9 0 6 27-17 0 1 1 1-2
3. Górnik Zabrze 30 52 15 7 8 39-30 9 4 2 27-14 6 3 6 12-16 0 0 0 0-0
4. Ruch Chorzów 30 49 16 5 9 48-34 10 3 2 31-13 6 2 7 17-21 0 0 0 0-0
5. Polonia Warszawa 30 48 13 9 8 39-26 6 4 5 17-11 7 5 3 22-15 1 1 0 1-0
6. Widzew Łódź 30 48 14 6 10 46-34 8 4 3 26-14 6 2 7 20-20 0 1 1 0-1
7. Wisła Kraków 30 46 14 4 12 53-40 10 1 4 35-16 4 3 8 18-24 0 0 0 0-0
8. Jagiellonia Białystok 30 43 12 7 11 38-36 9 2 4 28-14 3 5 7 10-22 0 0 0 0-0
9. Arka II Gdynia 30 42 12 6 12 34-37 10 1 4 20-9 2 5 8 14-28 0 0 0 0-0
10. Lech Poznań 30 39 10 9 11 35-38 7 4 4 20-12 3 5 7 15-26 0 0 0 0-0
11. Śląsk Wrocław 30 37 10 7 13 41-52 5 5 5 26-26 5 2 8 15-26 0 0 0 0-0
12. Lechia Gdańsk 30 31 9 4 17 27-50 7 1 7 18-19 2 3 10 9-31 0 0 0 0-0
13. Cracovia 30 29 9 2 19 37-57 6 1 8 21-27 3 1 11 16-30 0 0 0 0-0
14. GKS Bełchatów 30 28 7 7 16 33-54 2 6 7 12-21 5 1 9 21-33 1 1 0 3-2
15. Polonia Bytom 30 28 7 7 16 49-57 4 5 6 26-26 3 2 10 23-31 0 1 1 2-3
16. Korona Kielce 30 21 6 3 21 23-60 4 1 10 12-29 2 2 11 11-31 0 0 0 0-0

1. kolejka

Cracovia Legia Warszawa 07-08-2010 11:00 0:2 (0:0)
Polonia Bytom GKS Bełchatów 07-08-2010 12:00 0:1 (0:1)
Arka II Gdynia Wisła Kraków 09-08-2010 11:00 1:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 09-08-2010 11:00 4:1 (1:0)
Polonia Warszawa Górnik Zabrze 09-08-2010 15:00 0:1 (0:1)
Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 09-08-2010 17:10 5:0 (1:0)
Lech Poznań Widzew Łódź 09-08-2010 18:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 18-08-2010 11:00 2:0 (2:0)


2. kolejka

Legia Warszawa Polonia Warszawa 14-08-2010 12:00 2:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Cracovia 14-08-2010 13:00 3:0 (3:0)
GKS Bełchatów Jagiellonia Białystok 15-08-2010 11:00 0:1 (0:0)
Arka II Gdynia Lech Poznań 15-08-2010 12:00 1:2 (0:2)
Lechia Gdańsk Polonia Bytom 16-08-2010 12:00 3:2 (1:0)
Widzew Łódź Korona Kielce 16-08-2010 16:00 1:0 (1:0)
Wisła Kraków Ruch Chorzów 16-08-2010 17:00 2:0 (2:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 04-09-2010 13:00 1:1 (1:1)


3. kolejka

Górnik Zabrze Arka II Gdynia 21-08-2010 12:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Polonia Bytom 22-08-2010 12:00 1:5 (0:2)
Wisła Kraków Widzew Łódź 22-08-2010 14:00 1:2 (1:1)
Ruch Chorzów GKS Bełchatów 22-08-2010 17:00 2:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 23-08-2010 13:00 1:0 (0:0)
Cracovia Lech Poznań 23-08-2010 16:00 3:3 (2:2)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 23-08-2010 16:00 4:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Polonia Warszawa 23-08-2010 17:00 1:0 (1:0)


4. kolejka

GKS Bełchatów Legia Warszawa 28-08-2010 16:00 1:2 (1:1)
Arka II Gdynia Zagłębie Lubin 29-08-2010 12:00 1:0 (0:0)
Cracovia Korona Kielce 29-08-2010 12:00 1:3 (0:1)
Polonia Bytom Wisła Kraków 29-08-2010 12:00 4:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 29-08-2010 13:00 1:1 (1:0)
Polonia Warszawa Widzew Łódź 29-08-2010 16:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 30-08-2010 12:00 2:0 (0:0)
Ruch Chorzów Górnik Zabrze 30-08-2010 17:00 1:0 (1:0)


5. kolejka

Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 11-09-2010 11:00 1:1 (0:1)
Widzew Łódź Arka II Gdynia 12-09-2010 11:00 4:2 (0:0)
Górnik Zabrze Cracovia 12-09-2010 13:30 4:0 (1:0)
Korona Kielce Polonia Warszawa 13-09-2010 11:00 1:2 (1:1)
Lechia Gdańsk GKS Bełchatów 13-09-2010 12:00 0:1 (0:0)
Legia Warszawa Ruch Chorzów 13-09-2010 14:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Polonia Bytom 13-09-2010 15:00 3:2 (1:2)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 13-09-2010 17:00 1:1 (0:0)


6. kolejka

Jagiellonia Białystok Arka II Gdynia 18-09-2010 11:00 1:1 (1:0)
GKS Bełchatów Górnik Zabrze 19-09-2010 11:00 1:1 (0:1)
Polonia Warszawa Lech Poznań 19-09-2010 11:00 2:0 (1:0)
Cracovia Lechia Gdańsk 19-09-2010 12:00 4:1 (2:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 19-09-2010 12:00 1:1 (0:0)
Ruch Chorzów Polonia Bytom 19-09-2010 15:00 2:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Widzew Łódź 19-09-2010 15:00 3:3 (1:0)
Korona Kielce Wisła Kraków 20-09-2010 17:00 0:1 (0:1)


7. kolejka

Śląsk Wrocław Korona Kielce 25-09-2010 12:00 1:2 (0:1)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 25-09-2010 13:30 3:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 26-09-2010 11:00 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia Cracovia 26-09-2010 12:00 1:0 (0:0)
Polonia Bytom Polonia Warszawa 26-09-2010 12:00 3:3 (2:1)
Widzew Łódź Ruch Chorzów 26-09-2010 15:00 1:1 (0:1)
Wisła Kraków GKS Bełchatów 27-09-2010 13:00 5:1 (2:1)
Lech Poznań Legia Warszawa 27-09-2010 20:15 1:2 (1:2)


8. kolejka

Śląsk Wrocław Wisła Kraków 02-10-2010 12:00 0:2 (0:1)
Widzew Łódź Polonia Bytom 02-10-2010 15:00 1:1 (0:0)
Polonia Warszawa Arka II Gdynia 03-10-2010 11:00 0:1 (0:1)
Cracovia Zagłębie Lubin 03-10-2010 12:00 1:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 04-10-2010 12:00 0:3 (0:0)
Lech Poznań GKS Bełchatów 04-10-2010 12:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Ruch Chorzów 04-10-2010 16:00 2:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 04-10-2010 17:00 2:0 (0:0)


9. kolejka

Zagłębie Lubin Lech Poznań 15-10-2010 13:00 1:0 (0:0)
Ruch Chorzów Cracovia 16-10-2010 11:00 2:0 (1:0)
Polonia Warszawa Śląsk Wrocław 17-10-2010 11:00 0:0 (0:0)
GKS Bełchatów Korona Kielce 17-10-2010 12:00 2:1 (0:0)
Polonia Bytom Jagiellonia Białystok 17-10-2010 12:00 4:0 (2:0)
Arka II Gdynia Lechia Gdańsk 17-10-2010 12:15 0:1 (0:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 18-10-2010 13:00 3:0 (0:0)
Legia Warszawa Widzew Łódź 18-10-2010 14:00 3:0 (0:0)


10. kolejka

Cracovia Polonia Warszawa 20-10-2010 13:00 2:3 (1:1)
Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 23-10-2010 11:00 1:2 (1:2)
Legia Warszawa Korona Kielce 23-10-2010 13:00 4:1 (3:0)
Śląsk Wrocław Polonia Bytom 23-10-2010 13:00 1:5 (0:1)
GKS Bełchatów Arka II Gdynia 24-10-2010 11:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Widzew Łódź 25-10-2010 11:00 2:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 25-10-2010 12:00 0:6 (0:2)
Lech Poznań Górnik Zabrze 25-10-2010 18:00 0:1 (0:1)


11. kolejka

Arka II Gdynia Ruch Chorzów 29-10-2010 12:00 1:2 (0:1)
Wisła Kraków Lech Poznań 29-10-2010 13:00 4:1 (2:0)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 30-10-2010 12:00 0:1 (0:1)
Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok 30-10-2010 12:00 4:0 (3:0)
Widzew Łódź GKS Bełchatów 30-10-2010 13:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 31-10-2010 11:00 3:1 (1:0)
Polonia Bytom Cracovia 31-10-2010 12:00 2:5 (1:2)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 31-10-2010 16:00 2:0 (2:0)


12. kolejka

Widzew Łódź Zagłębie Lubin 06-11-2010 11:00 1:4 (0:2)
Korona Kielce Arka II Gdynia 06-11-2010 12:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Cracovia 06-11-2010 14:00 1:0 (1:0)
Polonia Bytom Górnik Zabrze 07-11-2010 12:00 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław GKS Bełchatów 07-11-2010 13:00 4:2 (1:0)
Lechia Gdańsk Polonia Warszawa 08-11-2010 12:00 1:0 (1:0)
Lech Poznań Ruch Chorzów 08-11-2010 12:00 0:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 08-11-2010 18:00 0:3 (0:1)


13. kolejka

Cracovia Widzew Łódź 13-11-2010 13:00 0:2 (0:1)
Arka II Gdynia Polonia Bytom 14-11-2010 11:00 1:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 14-11-2010 11:00 1:1 (0:1)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 14-11-2010 12:00 3:1 (1:0)
Ruch Chorzów Polonia Warszawa 15-11-2010 11:00 0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 15-11-2010 12:00 3:0 (2:0)
GKS Bełchatów Zagłębie Lubin 15-11-2010 13:00 0:2 (0:1)
Legia Warszawa Wisła Kraków 15-11-2010 18:00 4:0 (2:0)


14. kolejka

Korona Kielce Górnik Zabrze 20-11-2010 12:00 1:2 (0:1)
Arka II Gdynia Legia Warszawa 20-11-2010 16:00 3:2 (1:0)
Widzew Łódź Lechia Gdańsk 21-11-2010 11:00 2:0 (2:0)
Cracovia Jagiellonia Białystok 21-11-2010 12:00 0:4 (0:2)
Polonia Bytom Lech Poznań 21-11-2010 12:00 0:0 (0:0)
Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 21-11-2010 12:00 0:2 (0:0)
Polonia Warszawa GKS Bełchatów 22-11-2010 12:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 22-11-2010 17:00 2:1 (1:1)


15. kolejka

Legia Warszawa Polonia Bytom 27-11-2010 12:00 5:1 (1:1)
Lech Poznań Korona Kielce 28-11-2010 11:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka II Gdynia 28-11-2010 12:00 1:1 (0:1)
Górnik Zabrze Widzew Łódź 28-11-2010 13:00 2:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 29-11-2010 12:00 0:1 (0:1)
Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów 23-03-2011 11:00 3:0 (1:0)
GKS Bełchatów Cracovia 24-03-2011 14:00 0:2 (0:2)
Wisła Kraków Polonia Warszawa 30-03-2011 11:00 0:3 (0:3)


16. kolejka

Górnik Zabrze Polonia Warszawa 09-10-2010 11:00 1:1 (1:0)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 09-10-2010 11:00 2:1 (1:1)
Legia Warszawa Cracovia 09-10-2010 11:00 3:0 (1:0)
Wisła Kraków Arka II Gdynia 09-10-2010 11:00 3:0 (2:0)
GKS Bełchatów Polonia Bytom 09-10-2010 12:00 2:2 (1:2)
Widzew Łódź Lech Poznań 09-10-2010 18:00 2:2 (1:0)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 10-10-2010 13:00 0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 10-10-2010 14:00 2:0 (1:0)


17. kolejka

Polonia Bytom Lechia Gdańsk 05-03-2011 12:00 4:2 (2:1)
Ruch Chorzów Wisła Kraków 05-03-2011 12:00 3:2 (1:1)
Korona Kielce Widzew Łódź 06-03-2011 11:00 0:2 (0:2)
Lech Poznań Arka II Gdynia 06-03-2011 13:00 3:2 (2:1)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 06-03-2011 13:00 0:2 (0:2)
Polonia Warszawa Legia Warszawa 07-03-2011 12:00 0:4 (0:2)
Cracovia Śląsk Wrocław 30-03-2011 13:00 0:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok GKS Bełchatów 14-04-2011 11:00 6:0 (4:0)


18. kolejka

Widzew Łódź Wisła Kraków 13-03-2011 11:00 3:2 (2:0)
Arka II Gdynia Górnik Zabrze 13-03-2011 12:00 0:0 (0:0)
GKS Bełchatów Ruch Chorzów 13-03-2011 12:00 0:0 (0:0)
Polonia Bytom Korona Kielce 13-03-2011 13:00 3:0 (2:0)
Lech Poznań Cracovia 13-03-2011 14:00 2:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 13-03-2011 17:00 2:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 14-03-2011 12:00 0:0 (0:0)
Polonia Warszawa Zagłębie Lubin 14-03-2011 12:00 3:0 (1:0)


19. kolejka

Zagłębie Lubin Arka II Gdynia 19-03-2011 15:00 2:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 20-03-2011 11:00 0:1 (0:0)
Korona Kielce Cracovia 20-03-2011 12:00 1:5 (1:1)
Widzew Łódź Polonia Warszawa 20-03-2011 12:00 0:0 (0:0)
Górnik Zabrze Ruch Chorzów 20-03-2011 17:00 2:4 (1:1)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 21-03-2011 12:00 3:0 (1:0)
Wisła Kraków Polonia Bytom 21-03-2011 13:00 2:1 (2:1)
Legia Warszawa GKS Bełchatów 21-03-2011 17:00 3:2 (1:1)


20. kolejka

GKS Bełchatów Lechia Gdańsk 02-04-2011 11:00 2:2 (1:0)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 02-04-2011 13:00 1:3 (1:0)
Arka II Gdynia Widzew Łódź 03-04-2011 11:00 3:0 (1:0)
Polonia Warszawa Korona Kielce 03-04-2011 12:00 3:1 (2:0)
Ruch Chorzów Legia Warszawa 03-04-2011 17:00 2:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 04-04-2011 11:00 3:1 (2:0)
Cracovia Górnik Zabrze 04-04-2011 14:00 0:1 (0:0)
Polonia Bytom Zagłębie Lubin 04-04-2011 15:00 1:1 (1:0)


21. kolejka

Polonia Bytom Ruch Chorzów 10-04-2011 12:00 0:4 (0:4)
Widzew Łódź Śląsk Wrocław 10-04-2011 13:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 10-04-2011 16:00 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Cracovia 11-04-2011 12:00 3:1 (2:1)
Lech Poznań Polonia Warszawa 11-04-2011 12:00 1:1 (0:1)
Wisła Kraków Korona Kielce 11-04-2011 13:00 7:1 (5:0)
Arka II Gdynia Jagiellonia Białystok 11-04-2011 15:00 3:0 (2:0)
Górnik Zabrze GKS Bełchatów 11-04-2011 16:00 2:1 (1:0)


22. kolejka

GKS Bełchatów Wisła Kraków 17-04-2011 12:00 0:0 (0:0)
Legia Warszawa Lech Poznań 17-04-2011 16:00 2:0 (2:0)
Ruch Chorzów Widzew Łódź 17-04-2011 16:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 18-04-2011 11:00 0:2 (0:1)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 18-04-2011 11:00 0:3 (0:2)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 18-04-2011 12:00 1:2 (0:0)
Cracovia Arka II Gdynia 18-04-2011 13:00 1:0 (1:0)
Polonia Warszawa Polonia Bytom 18-04-2011 14:00 2:0 (0:0)


23. kolejka

Arka II Gdynia Polonia Warszawa 21-04-2011 11:00 0:1 (0:1)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 21-04-2011 14:00 2:1 (1:0)
GKS Bełchatów Lech Poznań 21-04-2011 15:00 2:0 (2:0)
Polonia Bytom Widzew Łódź 21-04-2011 15:00 1:3 (1:0)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 21-04-2011 16:00 1:1 (0:1)
Ruch Chorzów Korona Kielce 21-04-2011 16:00 2:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 23-04-2011 11:00 2:0 (2:0)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 23-04-2011 12:00 1:0 (0:0)


24. kolejka

Śląsk Wrocław Polonia Warszawa 30-04-2011 11:00 2:4 (0:3)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 30-04-2011 13:00 0:2 (0:0)
Korona Kielce GKS Bełchatów 01-05-2011 12:00 1:4 (0:3)
Jagiellonia Białystok Polonia Bytom 01-05-2011 14:00 3:1 (3:0)
Widzew Łódź Legia Warszawa 01-05-2011 16:00 2:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka II Gdynia 02-05-2011 12:00 0:2 (0:2)
Cracovia Ruch Chorzów 02-05-2011 16:00 3:2 (1:1)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 02-05-2011 16:00 0:2 (0:0)


25. kolejka

Wisła Kraków Lechia Gdańsk 07-05-2011 11:00 2:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 07-05-2011 11:00 2:0 (1:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 07-05-2011 16:00 1:2 (1:1)
Widzew Łódź Jagiellonia Białystok 08-05-2011 13:00 0:1 (0:1)
Polonia Bytom Śląsk Wrocław 08-05-2011 14:00 0:1 (0:1)
Górnik Zabrze Lech Poznań 08-05-2011 16:00 2:2 (1:1)
Polonia Warszawa Cracovia 09-05-2011 11:00 1:1 (0:1)
Arka II Gdynia GKS Bełchatów 09-05-2011 12:00 2:1 (1:1)


26. kolejka

Jagiellonia Białystok Polonia Warszawa 26-03-2011 12:00 0:1 (0:0)
GKS Bełchatów Widzew Łódź 27-03-2011 11:00 1:5 (0:4)
Cracovia Polonia Bytom 27-03-2011 12:00 0:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 27-03-2011 12:00 2:0 (0:0)
Ruch Chorzów Arka II Gdynia 27-03-2011 12:00 7:1 (4:1)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 27-03-2011 14:00 1:1 (0:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 27-03-2011 17:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 07-04-2011 12:00 0:0 (0:0)


27. kolejka

Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 14-05-2011 12:00 4:1 (2:1)
Arka II Gdynia Korona Kielce 15-05-2011 11:00 1:0 (0:0)
GKS Bełchatów Śląsk Wrocław 15-05-2011 12:00 0:1 (0:0)
Ruch Chorzów Lech Poznań 15-05-2011 16:00 3:1 (1:1)
Polonia Warszawa Lechia Gdańsk 16-05-2011 11:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Widzew Łódź 16-05-2011 11:00 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Polonia Bytom 16-05-2011 16:00 2:0 (0:0)
Cracovia Wisła Kraków 16-05-2011 17:00 3:0 (0:0)


28. kolejka

Polonia Warszawa Ruch Chorzów 19-05-2011 12:00 0:1 (0:2)
Polonia Bytom Arka II Gdynia 20-05-2011 11:00 3:3 (2:1)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 21-05-2011 12:00 4:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 21-05-2011 13:00 3:1 (1:0)
Zagłębie Lubin GKS Bełchatów 21-05-2011 16:00 4:2 (3:1)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 22-05-2011 11:00 1:0 (1:0)
Widzew Łódź Cracovia 22-05-2011 13:00 3:0 (2:0)
Wisła Kraków Legia Warszawa 22-05-2011 17:00 2:3 (1:1)


29. kolejka

GKS Bełchatów Polonia Warszawa 25-05-2011 13:00 1:2 (0:1)
Górnik Zabrze Korona Kielce 25-05-2011 13:00 1:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 25-05-2011 13:00 2:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Widzew Łódź 25-05-2011 13:00 0:1 (0:0)
Lech Poznań Polonia Bytom 25-05-2011 13:00 3:0 (1:0)
Legia Warszawa Arka II Gdynia 25-05-2011 13:00 1:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 25-05-2011 13:00 3:0 (3:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 25-05-2011 13:00 0:2 (0:0)


30. kolejka

Arka II Gdynia Śląsk Wrocław 28-05-2011 16:00 2:0 (1:0)
Cracovia GKS Bełchatów 28-05-2011 16:00 3:2 (3:2)
Korona Kielce Lech Poznań 28-05-2011 16:00 0:0 (0:0)
Polonia Bytom Legia Warszawa 28-05-2011 16:00 0:2 (0:1)
Polonia Warszawa Wisła Kraków 28-05-2011 16:00 1:1 (1:1)
Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok 28-05-2011 16:00 1:0 (0:0)
Widzew Łódź Górnik Zabrze 28-05-2011 16:00 2:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 28-05-2011 16:00 2:0 (0:0)


Mapa Strony