TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki » Ekstraklasa

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Wisła Kraków 3056 17 5 8 44-29 11 2 2 27-11 6 3 6 17-18 0 0 0 0-0
2. Śląsk Wrocław 3049 13 10 7 46-34 7 5 3 27-13 6 5 4 19-21 1 0 1 2-2
3. Legia Warszawa 3049 15 4 11 45-38 10 1 4 27-16 5 3 7 18-22 1 0 1 2-2
4. Jagiellonia Białystok 3048 14 6 10 38-32 11 2 2 29-11 3 4 8 9-21 0 0 0 0-0
5. Lech Poznań 3045 13 6 11 37-23 10 4 1 27-6 3 2 10 10-17 1 0 1 2-2
6. Górnik Zabrze 3045 13 6 11 36-40 9 4 2 24-10 4 2 9 12-30 1 0 1 2-2
7. Polonia Warszawa 3044 12 8 10 41-26 7 3 5 22-12 5 5 5 19-14 0 0 0 0-0
8. Lechia Gdańsk 3043 12 7 11 37-36 8 3 4 20-12 4 4 7 17-24 1 0 1 3-2
9. Widzew Łódź 3043 11 10 9 41-34 7 6 2 26-12 4 4 7 15-22 1 0 1 2-3
10. GKS Bełchatów 3040 10 10 10 31-33 9 4 2 18-10 1 6 8 13-23 0 0 0 0-0
11. Zagłębie Lubin 3039 10 9 11 31-38 7 4 4 14-12 3 5 7 17-26 0 0 0 0-0
12. Korona Kielce 3037 10 7 13 34-48 5 5 5 20-22 5 2 8 14-26 0 0 0 0-0
13. Ruch Chorzów 3036 10 8 12 29-32 6 5 4 14-12 4 3 8 15-20 0 0 0 0-0
14. Cracovia 3029 8 5 17 37-47 7 2 6 30-21 1 3 11 7-26 0 0 0 0-0
15. Polonia Bytom 3027 6 9 15 29-45 4 5 6 17-18 2 4 9 12-27 0 0 0 0-0
16. Arka Gdynia 3014 6 10 14 22-43 6 5 4 19-19 0 5 10 3-24 0 0 0 0-0
17. Piast Gliwice 00 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

1. kolejka

GKS Bełchatów Polonia Bytom 06-08-2010 17:45 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Polonia Warszawa 06-08-2010 20:00 0:2 (0:1)
Widzew Łódź Lech Poznań 07-08-2010 15:45 1:1 (0:0)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 07-08-2010 19:15 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 08-08-2010 14:45 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 08-08-2010 17:00 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 08-08-2010 19:15 1:0 (1:0)
Legia Warszawa Cracovia 16-08-2010 18:45 2:1 (0:1)
Arka Gdynia Piast Gliwice 28-04-2017 18:00 -:- (-:-)


2. kolejka

Cracovia Śląsk Wrocław 13-08-2010 17:45 2:3 (2:2)
Polonia Warszawa Legia Warszawa 13-08-2010 20:00 3:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok GKS Bełchatów 14-08-2010 14:45 3:1 (2:1)
Polonia Bytom Lechia Gdańsk 14-08-2010 17:00 1:1 (1:0)
Lech Poznań Arka Gdynia 14-08-2010 18:15 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 14-08-2010 19:15 1:2 (1:0)
Korona Kielce Widzew Łódź 15-08-2010 17:45 1:2 (1:1)
Ruch Chorzów Wisła Kraków 15-08-2010 19:15 2:0 (2:0)


3. kolejka

Polonia Warszawa Zagłębie Lubin 20-08-2010 17:45 2:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 20-08-2010 20:00 0:1 (0:0)
GKS Bełchatów Ruch Chorzów 21-08-2010 14:45 3:2 (2:0)
Widzew Łódź Wisła Kraków 21-08-2010 16:00 0:1 (0:1)
Polonia Bytom Korona Kielce 21-08-2010 17:00 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 21-08-2010 19:15 2:0 (1:0)
Lech Poznań Cracovia 22-08-2010 17:00 5:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 22-08-2010 17:15 1:2 (1:1)


4. kolejka

Korona Kielce Cracovia 27-08-2010 17:45 1:0 (1:0)
Legia Warszawa GKS Bełchatów 27-08-2010 20:00 0:2 (0:2)
Wisła Kraków Polonia Bytom 28-08-2010 14:45 2:1 (1:1)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 28-08-2010 17:00 2:0 (1:0)
Widzew Łódź Polonia Warszawa 28-08-2010 18:15 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 28-08-2010 19:15 1:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 29-08-2010 17:00 2:0 (0:0)
Górnik Zabrze Ruch Chorzów 29-08-2010 17:15 1:0 (0:0)


5. kolejka

Polonia Bytom Zagłębie Lubin 10-09-2010 17:45 2:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 10-09-2010 20:00 2:1 (2:1)
Cracovia Górnik Zabrze 11-09-2010 14:45 2:3 (1:2)
GKS Bełchatów Lechia Gdańsk 11-09-2010 17:00 1:0 (0:0)
Ruch Chorzów Legia Warszawa 11-09-2010 18:15 1:0 (1:0)
Arka Gdynia Widzew Łódź 11-09-2010 19:15 1:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 12-09-2010 17:00 1:2 (1:1)
Polonia Warszawa Korona Kielce 12-09-2010 17:15 1:3 (1:1)


6. kolejka

Lech Poznań Polonia Warszawa 15-09-2010 18:45 2:2 (0:2)
Lechia Gdańsk Cracovia 17-09-2010 20:00 1:0 (1:0)
Wisła Kraków Korona Kielce 17-09-2010 20:00 2:2 (1:0)
Górnik Zabrze GKS Bełchatów 18-09-2010 14:45 1:0 (0:0)
Widzew Łódź Śląsk Wrocław 18-09-2010 17:00 5:2 (1:1)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 18-09-2010 18:15 2:1 (0:0)
Polonia Bytom Ruch Chorzów 18-09-2010 19:15 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 19-09-2010 17:00 1:0 (0:0)


7. kolejka

Korona Kielce Śląsk Wrocław 24-09-2010 17:45 2:1 (0:0)
Legia Warszawa Lech Poznań 24-09-2010 20:00 2:1 (1:1)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 25-09-2010 14:45 5:1 (2:1)
Polonia Warszawa Polonia Bytom 25-09-2010 17:00 2:2 (2:2)
Cracovia Arka Gdynia 25-09-2010 18:15 2:0 (1:0)
Ruch Chorzów Widzew Łódź 25-09-2010 19:15 1:1 (0:1)
GKS Bełchatów Wisła Kraków 26-09-2010 17:00 1:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 26-09-2010 17:15 2:0 (0:0)


8. kolejka

Polonia Bytom Widzew Łódź 01-10-2010 17:45 2:2 (1:1)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 01-10-2010 20:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Polonia Warszawa 02-10-2010 14:45 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 02-10-2010 17:00 0:0 (0:0)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 02-10-2010 18:15 0:1 (0:0)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 02-10-2010 19:15 0:3 (0:0)
GKS Bełchatów Lech Poznań 03-10-2010 14:45 1:0 (0:0)
Ruch Chorzów Korona Kielce 03-10-2010 17:15 0:1 (0:1)


9. kolejka

Widzew Łódź Legia Warszawa 15-10-2010 20:00 0:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Polonia Warszawa 16-10-2010 14:45 2:2 (1:0)
Jagiellonia Białystok Polonia Bytom 16-10-2010 17:00 3:0 (1:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 16-10-2010 18:15 0:1 (0:0)
Korona Kielce GKS Bełchatów 16-10-2010 19:15 3:1 (1:0)
Cracovia Ruch Chorzów 17-10-2010 15:00 2:3 (0:2)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 17-10-2010 17:00 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 17-10-2010 17:15 1:0 (0:0)


10. kolejka

Polonia Bytom Śląsk Wrocław 22-10-2010 17:45 0:0 (0:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 22-10-2010 20:00 1:4 (1:2)
Polonia Warszawa Cracovia 23-10-2010 14:45 3:0 (2:0)
Arka Gdynia GKS Bełchatów 23-10-2010 17:00 1:0 (1:0)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 23-10-2010 18:15 5:2 (1:1)
Widzew Łódź Jagiellonia Białystok 23-10-2010 19:15 4:1 (3:0)
Górnik Zabrze Lech Poznań 24-10-2010 14:45 2:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 24-10-2010 17:00 0:0 (0:0)


11. kolejka

GKS Bełchatów Widzew Łódź 29-10-2010 17:45 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Polonia Warszawa 29-10-2010 20:00 1:0 (0:0)
Ruch Chorzów Arka Gdynia 30-10-2010 14:45 0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 30-10-2010 16:15 0:1 (0:0)
Cracovia Polonia Bytom 30-10-2010 17:00 0:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 30-10-2010 19:15 3:1 (1:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 31-10-2010 17:00 4:1 (0:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 31-10-2010 17:15 2:1 (0:0)


12. kolejka

Cracovia Wisła Kraków 05-11-2010 20:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Widzew Łódź 05-11-2010 20:00 1:0 (1:0)
Górnik Zabrze Polonia Bytom 06-11-2010 14:45 1:1 (1:0)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 06-11-2010 15:45 2:0 (1:0)
GKS Bełchatów Śląsk Wrocław 06-11-2010 17:00 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Korona Kielce 06-11-2010 19:15 2:1 (1:1)
Polonia Warszawa Lechia Gdańsk 07-11-2010 14:45 1:2 (0:1)
Ruch Chorzów Lech Poznań 07-11-2010 17:15 1:0 (0:0)


13. kolejka

Wisła Kraków Legia Warszawa 12-11-2010 20:00 4:0 (1:0)
Widzew Łódź Cracovia 12-11-2010 20:00 2:2 (0:1)
Polonia Bytom Arka Gdynia 13-11-2010 14:30 2:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 13-11-2010 16:45 4:0 (2:0)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 13-11-2010 18:15 2:0 (0:0)
Polonia Warszawa Ruch Chorzów 13-11-2010 19:00 3:1 (0:1)
Zagłębie Lubin GKS Bełchatów 14-11-2010 15:00 1:1 (0:1)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 14-11-2010 17:15 1:1 (0:1)


14. kolejka

Legia Warszawa Arka Gdynia 19-11-2010 20:00 3:0 (1:0)
Górnik Zabrze Korona Kielce 19-11-2010 20:00 2:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 20-11-2010 14:45 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Widzew Łódź 20-11-2010 16:00 3:1 (0:0)
Lech Poznań Polonia Bytom 20-11-2010 17:00 1:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 20-11-2010 19:15 4:2 (3:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 21-11-2010 14:45 1:0 (0:0)
GKS Bełchatów Polonia Warszawa 21-11-2010 17:15 3:2 (2:0)


15. kolejka

Cracovia GKS Bełchatów 26-11-2010 17:45 3:2 (0:1)
Polonia Bytom Legia Warszawa 26-11-2010 20:00 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 27-11-2010 14:45 2:2 (2:2)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 27-11-2010 17:00 3:1 (1:0)
Korona Kielce Lech Poznań 27-11-2010 18:15 0:0 (0:0)
Widzew Łódź Górnik Zabrze 27-11-2010 19:15 4:0 (1:0)
Polonia Warszawa Wisła Kraków 28-11-2010 16:45 0:1 (0:1)
Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok 28-11-2010 17:00 0:0 (0:0)


16. kolejka

Cracovia Legia Warszawa 25-02-2011 20:00 3:3 (1:1)
Arka Gdynia Wisła Kraków 25-02-2011 20:00 0:1 (0:0)
Polonia Bytom GKS Bełchatów 26-02-2011 14:45 1:1 (0:0)
Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 26-02-2011 17:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 26-02-2011 18:15 1:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 26-02-2011 19:15 1:1 (1:1)
Polonia Warszawa Górnik Zabrze 27-02-2011 15:00 0:0 (0:0)
Lech Poznań Widzew Łódź 27-02-2011 17:00 1:0 (1:0)


17. kolejka

Śląsk Wrocław Cracovia 04-03-2011 17:45 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Ruch Chorzów 04-03-2011 20:00 3:1 (1:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 05-03-2011 14:45 5:1 (2:0)
Widzew Łódź Korona Kielce 05-03-2011 17:00 3:1 (2:1)
GKS Bełchatów Jagiellonia Białystok 05-03-2011 18:15 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 05-03-2011 19:15 0:3 (0:0)
Legia Warszawa Polonia Warszawa 06-03-2011 17:00 1:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Polonia Bytom 06-03-2011 17:00 2:0 (0:0)


18. kolejka

Legia Warszawa Śląsk Wrocław 11-03-2011 20:00 1:2 (1:1)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 11-03-2011 20:00 2:2 (1:1)
Korona Kielce Polonia Bytom 12-03-2011 14:45 3:3 (0:2)
Ruch Chorzów GKS Bełchatów 12-03-2011 17:00 2:1 (1:0)
Wisła Kraków Widzew Łódź 12-03-2011 18:15 2:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 12-03-2011 19:15 1:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Polonia Warszawa 13-03-2011 15:15 1:0 (1:0)
Cracovia Lech Poznań 13-03-2011 17:00 1:0 (1:0)


19. kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Lubin 18-03-2011 17:45 1:1 (1:1)
Ruch Chorzów Górnik Zabrze 18-03-2011 20:00 3:0 (0:0)
Polonia Warszawa Widzew Łódź 19-03-2011 14:45 0:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 19-03-2011 17:00 2:1 (0:0)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 19-03-2011 18:15 2:0 (0:0)
Cracovia Korona Kielce 19-03-2011 19:15 3:0 (0:0)
GKS Bełchatów Legia Warszawa 20-03-2011 14:45 2:0 (1:0)
Polonia Bytom Wisła Kraków 20-03-2011 17:15 2:2 (1:1)


20. kolejka

Lechia Gdańsk GKS Bełchatów 01-04-2011 17:45 0:0 (0:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 01-04-2011 20:00 2:2 (2:1)
Zagłębie Lubin Polonia Bytom 02-04-2011 14:45 2:0 (0:0)
Legia Warszawa Ruch Chorzów 02-04-2011 16:15 2:3 (2:1)
Widzew Łódź Arka Gdynia 02-04-2011 17:00 0:0 (0:0)
Korona Kielce Polonia Warszawa 02-04-2011 19:15 1:3 (1:3)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 03-04-2011 14:45 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Cracovia 03-04-2011 17:15 1:0 (1:0)


21. kolejka

GKS Bełchatów Górnik Zabrze 08-04-2011 17:45 1:1 (1:1)
Polonia Warszawa Lech Poznań 08-04-2011 20:00 1:0 (0:0)
Ruch Chorzów Polonia Bytom 09-04-2011 14:45 0:2 (0:0)
Cracovia Lechia Gdańsk 09-04-2011 17:00 3:0 (1:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 09-04-2011 18:15 2:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Widzew Łódź 09-04-2011 19:15 2:2 (0:0)
Korona Kielce Wisła Kraków 10-04-2011 17:00 2:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 10-04-2011 17:15 1:0 (0:0)


22. kolejka

Wisła Kraków GKS Bełchatów 15-04-2011 20:00 3:1 (0:0)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 15-04-2011 20:00 0:0 (0:0)
Polonia Bytom Polonia Warszawa 16-04-2011 14:45 0:2 (0:1)
Lech Poznań Legia Warszawa 16-04-2011 15:45 1:0 (0:0)
Widzew Łódź Ruch Chorzów 16-04-2011 17:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 16-04-2011 19:15 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Cracovia 17-04-2011 14:45 3:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 17-04-2011 17:15 0:1 (0:0)


23. kolejka

Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 20-04-2011 20:00 2:0 (1:0)
Cracovia Zagłębie Lubin 21-04-2011 17:45 2:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 21-04-2011 20:00 2:0 (1:0)
Korona Kielce Ruch Chorzów 23-04-2011 14:45 0:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 23-04-2011 16:45 2:1 (1:1)
Widzew Łódź Polonia Bytom 23-04-2011 17:00 3:1 (1:0)
Lech Poznań GKS Bełchatów 23-04-2011 19:15 0:0 (0:0)
Polonia Warszawa Arka Gdynia 23-04-2011 19:15 4:0 (2:0)


24. kolejka

Legia Warszawa Widzew Łódź 29-04-2011 20:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 29-04-2011 20:30 1:0 (0:0)
GKS Bełchatów Korona Kielce 30-04-2011 14:45 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 30-04-2011 16:15 0:2 (0:1)
Polonia Bytom Jagiellonia Białystok 30-04-2011 17:00 3:2 (3:0)
Polonia Warszawa Śląsk Wrocław 30-04-2011 19:15 0:1 (0:0)
Ruch Chorzów Cracovia 01-05-2011 15:15 1:0 (1:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 01-05-2011 17:30 2:2 (1:0)


25. kolejka

Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 06-05-2011 17:45 2:2 (1:0)
Legia Warszawa Korona Kielce 06-05-2011 20:00 3:1 (1:1)
Cracovia Polonia Warszawa 07-05-2011 14:45 3:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Polonia Bytom 07-05-2011 17:00 0:0 (0:0)
Lech Poznań Górnik Zabrze 07-05-2011 18:15 2:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Widzew Łódź 07-05-2011 19:15 1:3 (0:3)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 08-05-2011 14:45 0:3 (0:2)
GKS Bełchatów Arka Gdynia 08-05-2011 17:15 1:1 (0:1)


26. kolejka

Polonia Bytom Cracovia 10-05-2011 16:15 1:2 (0:1)
Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok 10-05-2011 18:30 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 10-05-2011 20:45 0:1 (0:0)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 10-05-2011 20:45 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Ruch Chorzów 11-05-2011 16:15 0:2 (0:1)
Widzew Łódź GKS Bełchatów 11-05-2011 18:30 1:1 (1:0)
Wisła Kraków Lech Poznań 11-05-2011 20:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 11-05-2011 20:45 2:3 (1:0)


27. kolejka

Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 13-05-2011 20:00 0:0 (0:0)
Polonia Bytom Górnik Zabrze 13-05-2011 20:00 1:2 (0:0)
Korona Kielce Arka Gdynia 14-05-2011 14:45 1:0 (1:0)
Śląsk Wrocław GKS Bełchatów 14-05-2011 17:00 4:2 (1:2)
Lechia Gdańsk Polonia Warszawa 14-05-2011 18:15 0:0 (0:0)
Lech Poznań Ruch Chorzów 14-05-2011 19:15 1:0 (1:0)
Wisła Kraków Cracovia 15-05-2011 14:45 1:0 (1:0)
Widzew Łódź Zagłębie Lubin 15-05-2011 17:15 2:1 (1:0)


28. kolejka

GKS Bełchatów Zagłębie Lubin 20-05-2011 17:45 0:2 (0:0)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 20-05-2011 20:00 3:1 (2:1)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 21-05-2011 14:45 4:0 (0:0)
Legia Warszawa Wisła Kraków 21-05-2011 15:45 2:0 (1:0)
Cracovia Widzew Łódź 21-05-2011 17:00 1:2 (1:2)
Arka Gdynia Polonia Bytom 21-05-2011 19:15 2:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 22-05-2011 14:45 2:1 (0:1)
Ruch Chorzów Polonia Warszawa 22-05-2011 17:15 0:3 (0:2)


29. kolejka

Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 25-05-2011 19:00 1:2 (1:2)
Polonia Warszawa GKS Bełchatów 25-05-2011 19:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Legia Warszawa 25-05-2011 19:00 2:5 (0:2)
Widzew Łódź Lechia Gdańsk 25-05-2011 19:00 1:0 (1:0)
Polonia Bytom Lech Poznań 25-05-2011 19:00 1:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 25-05-2011 19:00 0:3 (0:1)
Korona Kielce Górnik Zabrze 25-05-2011 19:00 1:0 (0:0)
Cracovia Jagiellonia Białystok 25-05-2011 19:00 3:0 (1:0)


30. kolejka

Lech Poznań Korona Kielce 29-05-2011 17:00 4:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 29-05-2011 17:00 1:2 (1:0)
Górnik Zabrze Widzew Łódź 29-05-2011 17:00 4:0 (1:0)
Wisła Kraków Polonia Warszawa 29-05-2011 17:00 0:2 (0:2)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 29-05-2011 17:00 5:0 (0:0)
Legia Warszawa Polonia Bytom 29-05-2011 17:00 4:0 (2:0)
GKS Bełchatów Cracovia 29-05-2011 17:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów 29-05-2011 17:00 2:1 (0:1)


Mapa Strony