TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Arka Gdynia 2674 24 2 0 139-14
2. Lechia Gdańsk 2667 22 1 3 114-15
3. Gryf 2009 Tczew 2651 17 0 9 49-58
4. Rodło Kwidzyn 2646 15 1 10 69-54
5. KP Starogard Gdański 2643 14 1 11 60-53
6. Pogoń Lębork 2641 13 2 11 51-56
7. Pomezania Malbork 2638 12 2 12 59-57
8. Drutex-Bytovia Bytów 2637 12 1 13 58-81
9. Polonia Gdańsk 2636 11 3 12 57-40
10. Bałtyk Gdynia 2636 12 0 14 44-51
11. Jantar Ustka 2635 11 2 13 52-60
12. Orlęta Reda 2613 4 1 21 23-109
13. GKS Przodkowo 2611 3 2 21 21-78
14. Cartusia Kartuzy 269 3 0 23 26-96

1. kolejka

Gryf 2009 Tczew Jantar Ustka 13-08-2011 11:00 1:0 (0:0)
Pogoń Lębork Bałtyk Gdynia 13-08-2011 12:00 3:2 (0:0)
Orlęta Reda Lechia Gdańsk 13-08-2011 15:00 0:10 (0:0)
KP Starogard Gdański Cartusia Kartuzy 14-08-2011 11:00 4:1 (0:0)
GKS Przodkowo Polonia Gdańsk 14-08-2011 12:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Rodło Kwidzyn 14-08-2011 13:00 12:0 (6:0)
Drutex-Bytovia Bytów Pomezania Malbork 14-08-2011 13:00 1:3 (0:0)


2. kolejka

Gryf 2009 Tczew Arka Gdynia 20-08-2011 11:00 1:8 (1:3)
Lechia Gdańsk Pogoń Lębork 20-08-2011 13:00 9:0 (0:0)
Jantar Ustka Cartusia Kartuzy 21-08-2011 11:00 5:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Orlęta Reda 21-08-2011 11:00 12:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn Drutex-Bytovia Bytów 21-08-2011 11:00 3:0 (0:0)
Pomezania Malbork GKS Przodkowo 21-08-2011 12:00 4:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański 21-08-2011 13:00 2:0 (0:0)


3. kolejka

Drutex-Bytovia Bytów Gryf 2009 Tczew 27-08-2011 11:00 5:2 (3:2)
KP Starogard Gdański Lechia Gdańsk 27-08-2011 11:00 0:2 (0:0)
Cartusia Kartuzy Bałtyk Gdynia 27-08-2011 17:00 0:2 (0:1)
Pogoń Lębork Polonia Gdańsk 28-08-2011 11:00 2:1 (2:0)
Arka Gdynia Jantar Ustka 28-08-2011 13:00 8:1 (2:0)
Orlęta Reda Pomezania Malbork 28-08-2011 14:00 0:4 (0:3)
GKS Przodkowo Rodło Kwidzyn 21-09-2011 16:00 0:3 (0:0)


4. kolejka

Rodło Kwidzyn Orlęta Reda 03-09-2011 01:00 5:0 (0:0)
Gryf 2009 Tczew GKS Przodkowo 03-09-2011 11:00 4:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Cartusia Kartuzy 03-09-2011 16:00 3:0 (0:0)
Jantar Ustka Bałtyk Gdynia 04-09-2011 11:00 0:1 (0:0)
Polonia Gdańsk KP Starogard Gdański 04-09-2011 11:00 1:2 (0:0)
Pomezania Malbork Pogoń Lębork 04-09-2011 12:00 3:2 (2:1)
Arka Gdynia Drutex-Bytovia Bytów 04-09-2011 13:00 10:0 (7:0)


5. kolejka

GKS Przodkowo Arka Gdynia 07-09-2011 13:30 2:5 (0:0)
KP Starogard Gdański Pomezania Malbork 07-09-2011 15:00 0:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk 07-09-2011 15:00 0:2 (0:0)
Cartusia Kartuzy Polonia Gdańsk 07-09-2011 16:00 0:4 (0:0)
Orlęta Reda Gryf 2009 Tczew 07-09-2011 17:00 2:3 (0:0)
Pogoń Lębork Rodło Kwidzyn 07-09-2011 17:00 0:1 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Jantar Ustka 07-09-2011 17:30 5:1 (0:0)


6. kolejka

Gryf 2009 Tczew Pogoń Lębork 10-09-2011 11:00 3:2 (0:0)
Jantar Ustka Lechia Gdańsk 11-09-2011 11:00 0:5 (0:0)
Polonia Gdańsk Bałtyk Gdynia 11-09-2011 11:00 1:4 (0:0)
Rodło Kwidzyn KP Starogard Gdański 11-09-2011 11:00 5:2 (0:0)
Pomezania Malbork Cartusia Kartuzy 11-09-2011 12:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Orlęta Reda 11-09-2011 13:00 3:0 (2:0)
Drutex-Bytovia Bytów GKS Przodkowo 11-09-2011 13:00 7:4 (0:0)


7. kolejka

Pogoń Lębork Arka Gdynia 17-09-2011 11:00 0:3 (0:0)
Lechia Gdańsk Polonia Gdańsk 17-09-2011 13:00 2:3 (0:0)
Orlęta Reda Drutex-Bytovia Bytów 17-09-2011 14:00 2:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Rodło Kwidzyn 17-09-2011 16:00 3:4 (0:0)
KP Starogard Gdański Gryf 2009 Tczew 18-09-2011 11:00 0:1 (0:0)
GKS Przodkowo Jantar Ustka 18-09-2011 12:00 5:2 (0:0)
Bałtyk Gdynia Pomezania Malbork 18-09-2011 13:00 3:0 (0:0)


8. kolejka

Gryf 2009 Tczew Cartusia Kartuzy 24-09-2011 11:00 3:0 (0:0)
Jantar Ustka Polonia Gdańsk 25-09-2011 11:00 2:1 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Pogoń Lębork 25-09-2011 11:00 3:2 (0:0)
Pomezania Malbork Lechia Gdańsk 25-09-2011 12:00 1:10 (0:0)
GKS Przodkowo Orlęta Reda 25-09-2011 12:00 3:3 (0:0)
Arka Gdynia KP Starogard Gdański 25-09-2011 13:00 5:0 (4:0)
Rodło Kwidzyn Bałtyk Gdynia 25-09-2011 15:30 4:1 (0:0)


9. kolejka

Cartusia Kartuzy Arka Gdynia 01-10-2011 11:00 0:5 (0:4)
Orlęta Reda Jantar Ustka 01-10-2011 14:00 1:7 (0:0)
Pogoń Lębork GKS Przodkowo 01-10-2011 15:00 1:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Drutex-Bytovia Bytów 02-10-2011 11:00 6:5 (0:0)
Bałtyk Gdynia Gryf 2009 Tczew 02-10-2011 11:00 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Rodło Kwidzyn 02-10-2011 13:00 4:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Pomezania Malbork 02-10-2011 15:00 2:1 (0:0)


10. kolejka

Gryf 2009 Tczew Lechia Gdańsk 08-10-2011 11:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Pomezania Malbork 09-10-2011 11:00 1:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn Polonia Gdańsk 09-10-2011 11:00 1:2 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Cartusia Kartuzy 09-10-2011 11:00 2:0 (0:0)
GKS Przodkowo KP Starogard Gdański 09-10-2011 12:00 1:3 (0:0)
Arka Gdynia Bałtyk Gdynia 09-10-2011 13:00 2:1 (0:0)
Orlęta Reda Pogoń Lębork 09-10-2011 14:00 0:2 (0:0)


11. kolejka

Pogoń Lębork Jantar Ustka 15-10-2011 11:00 2:2 (0:0)
Cartusia Kartuzy GKS Przodkowo 15-10-2011 11:00 1:4 (0:0)
Pomezania Malbork Rodło Kwidzyn 16-10-2011 10:00 5:3 (0:0)
KP Starogard Gdański Orlęta Reda 16-10-2011 11:00 3:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Drutex-Bytovia Bytów 16-10-2011 11:00 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 16-10-2011 13:00 1:3 (0:2)
Polonia Gdańsk Gryf 2009 Tczew 16-10-2011 13:00 1:2 (0:0)


12. kolejka

Gryf 2009 Tczew Pomezania Malbork 22-10-2011 11:00 1:0 (0:0)
Pogoń Lębork KP Starogard Gdański 22-10-2011 11:00 3:4 (0:0)
Jantar Ustka Rodło Kwidzyn 23-10-2011 11:00 1:3 (0:0)
Orlęta Reda Cartusia Kartuzy 23-10-2011 11:00 2:0 (0:0)
GKS Przodkowo Bałtyk Gdynia 23-10-2011 12:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia Polonia Gdańsk 23-10-2011 13:00 3:1 (1:0)
Drutex-Bytovia Bytów Lechia Gdańsk 23-10-2011 13:00 1:4 (0:0)


13. kolejka

Cartusia Kartuzy Pogoń Lębork 29-10-2011 11:00 0:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Jantar Ustka 30-10-2011 11:00 4:2 (0:0)
Rodło Kwidzyn Gryf 2009 Tczew 30-10-2011 11:00 8:0 (0:0)
Pomezania Malbork Arka Gdynia 30-10-2011 12:00 0:6 (0:3)
Bałtyk Gdynia Orlęta Reda 30-10-2011 13:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk GKS Przodkowo 30-10-2011 13:00 5:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Drutex-Bytovia Bytów 30-10-2011 13:00 4:0 (0:0)


14. kolejka

Jantar Ustka Gryf 2009 Tczew 06-11-2011 00:00 4:2 (0:0)
Pomezania Malbork Drutex-Bytovia Bytów 06-11-2011 00:00 4:0 (0:0)
Polonia Gdańsk GKS Przodkowo 06-11-2011 00:00 3:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Orlęta Reda 06-11-2011 00:00 6:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Pogoń Lębork 06-11-2011 00:00 1:2 (0:0)
Cartusia Kartuzy KP Starogard Gdański 06-11-2011 00:00 2:6 (0:0)
Rodło Kwidzyn Arka Gdynia 06-11-2011 11:00 1:5 (0:1)


15. kolejka

KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia 24-03-2012 11:00 6:2 (0:0)
Orlęta Reda Polonia Gdańsk 24-03-2012 11:00 0:3 (0:0)
Cartusia Kartuzy Jantar Ustka 24-03-2012 13:00 0:2 (0:0)
Pogoń Lębork Lechia Gdańsk 25-03-2012 11:00 0:2 (0:0)
GKS Przodkowo Pomezania Malbork 25-03-2012 11:00 0:3 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Rodło Kwidzyn 25-03-2012 13:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia Gryf 2009 Tczew 25-03-2012 15:00 8:0 (2:0)


16. kolejka

Gryf 2009 Tczew Drutex-Bytovia Bytów 31-03-2012 11:00 6:1 (0:0)
Polonia Gdańsk Pogoń Lębork 31-03-2012 11:00 3:1 (0:0)
Lechia Gdańsk KP Starogard Gdański 31-03-2012 11:00 3:0 (0:0)
Jantar Ustka Arka Gdynia 31-03-2012 14:00 0:1 (0:1)
Rodło Kwidzyn GKS Przodkowo 01-04-2012 11:00 3:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Cartusia Kartuzy 01-04-2012 13:00 3:2 (0:0)
Pomezania Malbork Orlęta Reda 01-04-2012 14:00 10:0 (0:0)


17. kolejka

Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia 07-04-2012 11:00 0:11 (0:2)
Pogoń Lębork Pomezania Malbork 07-04-2012 11:00 3:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Jantar Ustka 07-04-2012 11:00 3:0 (0:0)
Orlęta Reda Rodło Kwidzyn 07-04-2012 11:00 0:4 (0:0)
KP Starogard Gdański Polonia Gdańsk 07-04-2012 11:00 2:1 (0:0)
GKS Przodkowo Gryf 2009 Tczew 07-04-2012 12:00 0:3 (0:0)
Cartusia Kartuzy Lechia Gdańsk 07-04-2012 13:00 0:9 (0:0)


18. kolejka

Arka Gdynia GKS Przodkowo 15-04-2012 11:00 3:0 (0:0)
Jantar Ustka Drutex-Bytovia Bytów 15-04-2012 11:00 1:3 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Orlęta Reda 15-04-2012 12:00 3:0 (0:0)
Pomezania Malbork KP Starogard Gdański 15-04-2012 12:00 0:2 (0:2)
Polonia Gdańsk Cartusia Kartuzy 15-04-2012 12:00 5:1 (0:0)
Rodło Kwidzyn Pogoń Lębork 15-04-2012 13:00 4:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Bałtyk Gdynia 15-04-2012 13:00 5:2 (3:0)


19. kolejka

KP Starogard Gdański Rodło Kwidzyn 21-04-2012 11:00 3:2 (0:0)
Pogoń Lębork Gryf 2009 Tczew 21-04-2012 11:00 2:1 (0:0)
GKS Przodkowo Drutex-Bytovia Bytów 21-04-2012 11:00 0:3 (0:0)
Cartusia Kartuzy Pomezania Malbork 21-04-2012 13:00 3:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Jantar Ustka 22-04-2012 11:00 5:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Polonia Gdańsk 22-04-2012 11:00 2:0 (0:0)
Orlęta Reda Arka Gdynia 22-04-2012 12:00 0:3 (0:0)


20. kolejka

Arka Gdynia Pogoń Lębork 28-04-2012 17:00 8:0 (3:0)
Polonia Gdańsk Lechia Gdańsk 29-04-2012 13:00 0:1 (0:0)
Jantar Ustka GKS Przodkowo 29-04-2012 14:00 3:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Orlęta Reda 29-04-2012 14:00 6:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew KP Starogard Gdański 29-04-2012 15:00 2:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn Cartusia Kartuzy 29-04-2012 15:00 5:1 (0:0)
Pomezania Malbork Bałtyk Gdynia 29-04-2012 16:00 3:4 (0:0)


21. kolejka

KP Starogard Gdański Arka Gdynia 05-05-2012 11:00 2:3 (1:2)
Bałtyk Gdynia Rodło Kwidzyn 05-05-2012 11:00 1:3 (1:1)
Pogoń Lębork Drutex-Bytovia Bytów 05-05-2012 11:00 4:1 (2:0)
Orlęta Reda GKS Przodkowo 05-05-2012 11:00 3:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Gryf 2009 Tczew 05-05-2012 13:00 2:4 (0:0)
Polonia Gdańsk Jantar Ustka 06-05-2012 11:00 1:3 (0:0)
Lechia Gdańsk Pomezania Malbork 06-05-2012 13:00 3:1 (0:0)


22. kolejka

GKS Przodkowo Pogoń Lębork 12-05-2012 11:00 0:3 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Bałtyk Gdynia 12-05-2012 11:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Orlęta Reda 12-05-2012 14:00 3:1 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów KP Starogard Gdański 13-05-2012 12:00 1:1 (0:0)
Rodło Kwidzyn Lechia Gdańsk 13-05-2012 12:00 1:8 (0:0)
Arka Gdynia Cartusia Kartuzy 13-05-2012 13:00 9:0 (3:0)
Pomezania Malbork Polonia Gdańsk 13-05-2012 13:00 1:1 (0:0)


23. kolejka

Pomezania Malbork Jantar Ustka 19-05-2012 11:00 4:3 (1:3)
Polonia Gdańsk Rodło Kwidzyn 19-05-2012 11:00 0:0 (0:0)
Pogoń Lębork Orlęta Reda 19-05-2012 11:00 6:0 (0:0)
KP Starogard Gdański GKS Przodkowo 19-05-2012 12:00 3:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Drutex-Bytovia Bytów 19-05-2012 13:00 1:2 (1:1)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia 20-05-2012 13:00 0:7 (0:4)
Lechia Gdańsk Gryf 2009 Tczew 20-05-2012 13:00 5:0 (0:0)


24. kolejka

Arka Gdynia Lechia Gdańsk 26-05-2012 11:00 1:1 (1:0)
GKS Przodkowo Cartusia Kartuzy 26-05-2012 11:00 0:3 (0:0)
Jantar Ustka Pogoń Lębork 26-05-2012 12:00 2:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Polonia Gdańsk 27-05-2012 11:00 0:5 (0:0)
Rodło Kwidzyn Pomezania Malbork 27-05-2012 11:00 5:1 (0:0)
Orlęta Reda KP Starogard Gdański 27-05-2012 14:00 1:4 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Bałtyk Gdynia 27-05-2012 17:00 3:0 (0:0)


25. kolejka

Lechia Gdańsk Drutex-Bytovia Bytów 02-06-2012 16:30 6:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Arka Gdynia 03-06-2012 11:00 1:5 (1:2)
Rodło Kwidzyn Jantar Ustka 03-06-2012 11:00 0:2 (0:0)
Pomezania Malbork Gryf 2009 Tczew 03-06-2012 11:00 4:2 (0:0)
Bałtyk Gdynia GKS Przodkowo 03-06-2012 11:00 3:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Orlęta Reda 03-06-2012 11:00 5:4 (0:0)
KP Starogard Gdański Pogoń Lębork 03-06-2012 11:00 1:3 (0:0)


26. kolejka

Arka Gdynia Pomezania Malbork 07-06-2012 16:00 2:2 (0:1)
Jantar Ustka KP Starogard Gdański 07-06-2012 17:00 4:2 (0:0)
Pogoń Lębork Cartusia Kartuzy 07-06-2012 17:00 4:1 (0:0)
Orlęta Reda Bałtyk Gdynia 07-06-2012 17:00 1:3 (1:2)
GKS Przodkowo Lechia Gdańsk 07-06-2012 17:00 0:3 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Polonia Gdańsk 07-06-2012 17:00 5:1 (0:1)
Gryf 2009 Tczew Rodło Kwidzyn 07-06-2012 17:00 1:0 (0:0)


Mapa Strony