TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Raków Częstochowa 719 6 1 0 29-7
2. Górnik Zabrze 716 5 1 1 20-10
3. Pogoń Szczecin 715 5 0 2 24-15
4. Zagłębie Lubin 615 5 0 1 25-5
5. Lechia Gdańsk 715 5 0 2 20-18
6. Lech Poznań 713 4 1 2 12-5
7. Śląsk Wrocław 712 4 0 3 25-10
8. Warta Poznań 610 3 1 2 12-8
9. FASE Szczecin 710 3 1 3 19-14
10. Odra Opole 79 3 0 4 17-23
11. Arka Gdynia 77 2 1 4 17-18
12. Chrobry Głogów 77 2 1 4 12-20
13. Rekord Bielsko-Biała 77 2 1 4 10-24
14. Zagłębie Sosnowiec 73 1 0 6 11-23
15. Zawisza Bydgoszcz 73 1 0 6 5-28
16. Chemik Bydgoszcz 70 0 0 7 5-35

1. kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 12-08-2022 11:00 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 13-08-2022 00:00 9:1 (5:1)
Lech Poznań Zawisza Bydgoszcz 13-08-2022 00:00 7:0 (5:0)
Chemik Bydgoszcz Zagłębie Lubin 13-08-2022 00:00 0:6 (0:3)
Rekord Bielsko-Biała Warta Poznań 13-08-2022 00:00 0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Odra Opole 13-08-2022 00:00 5:2 (4:0)
Chrobry Głogów FASE Szczecin 13-08-2022 00:00 2:2 (0:1)
Górnik Zabrze Raków Częstochowa 13-08-2022 00:00 1:3 (0:1)


2. kolejka

Górnik Zabrze FASE Szczecin 20-08-2022 00:00 4:1 (2:1)
Odra Opole Chrobry Głogów 20-08-2022 00:00 4:3 (0:0)
Warta Poznań Pogoń Szczecin 20-08-2022 00:00 5:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Rekord Bielsko-Biała 20-08-2022 00:00 6:0 (3:0)
Zawisza Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 20-08-2022 00:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Lech Poznań 20-08-2022 00:00 1:2 (0:1)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 20-08-2022 00:00 3:2 (3:1)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 20-08-2022 12:00 3:2 (1:1)


3. kolejka

Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 27-08-2022 00:00 1:2 (0:1)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 27-08-2022 00:00 0:2 (0:1)
Chemik Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec 27-08-2022 00:00 2:3 (0:2)
Rekord Bielsko-Biała Zawisza Bydgoszcz 27-08-2022 00:00 6:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 27-08-2022 00:00 3:0 (0:0)
Chrobry Głogów Warta Poznań 27-08-2022 00:00 0:3 (0:0)
FASE Szczecin Odra Opole 27-08-2022 00:00 3:2 (0:0)
Arka Gdynia Raków Częstochowa 28-08-2022 15:00 2:2 (0:2)


4. kolejka

Górnik Zabrze Odra Opole 03-09-2022 00:00 4:2 (1:0)
Warta Poznań FASE Szczecin 03-09-2022 00:00 3:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Chrobry Głogów 03-09-2022 00:00 4:1 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Pogoń Szczecin 03-09-2022 00:00 1:3 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Rekord Bielsko-Biała 03-09-2022 00:00 1:2 (1:1)
Lechia Gdańsk Chemik Bydgoszcz 03-09-2022 00:00 4:1 (1:1)
Raków Częstochowa Lech Poznań 03-09-2022 00:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 03-09-2022 13:00 3:2 (2:1)


5. kolejka

Lech Poznań Śląsk Wrocław 10-09-2022 00:00 2:1 (0:0)
Chemik Bydgoszcz Raków Częstochowa 10-09-2022 00:00 0:10 (0:4)
Rekord Bielsko-Biała Lechia Gdańsk 10-09-2022 00:00 1:5 (0:1)
Pogoń Szczecin Zagłębie Sosnowiec 10-09-2022 00:00 5:2 (2:1)
Chrobry Głogów Zawisza Bydgoszcz 10-09-2022 00:00 2:0 (0:0)
FASE Szczecin Zagłębie Lubin 10-09-2022 00:00 0:3 (0:1)
Odra Opole Warta Poznań 10-09-2022 00:00 2:1 (1:1)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 11-09-2022 11:00 3:6 (0:2)


6. kolejka

Górnik Zabrze Warta Poznań 17-09-2022 00:00 3:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Odra Opole 17-09-2022 00:00 6:1 (2:1)
Zawisza Bydgoszcz FASE Szczecin 17-09-2022 00:00 0:6 (0:3)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 17-09-2022 00:00 3:4 (3:2)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 17-09-2022 00:00 1:5 (0:2)
Raków Częstochowa Rekord Bielsko-Biała 17-09-2022 00:00 6:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Chemik Bydgoszcz 17-09-2022 00:00 4:0 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 17-09-2022 11:00 0:1 (0:1)


7. kolejka

Lech Poznań Górnik Zabrze 24-09-2022 00:00 0:0 (0:0)
Rekord Bielsko-Biała Śląsk Wrocław 24-09-2022 00:00 0:5 (0:2)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 24-09-2022 00:00 1:4 (0:0)
Chrobry Głogów Lechia Gdańsk 24-09-2022 00:00 0:4 (0:0)
FASE Szczecin Zagłębie Sosnowiec 24-09-2022 00:00 6:0 (0:0)
Odra Opole Zawisza Bydgoszcz 24-09-2022 00:00 4:1 (0:0)
Chemik Bydgoszcz Arka Gdynia 25-09-2022 12:00 2:6 (0:2)
Warta Poznań Zagłębie Lubin 05-10-2022 00:00 -:- (-:-)


8. kolejka

Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 01-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Warta Poznań 01-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Odra Opole 01-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk FASE Szczecin 01-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Chrobry Głogów 01-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 01-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Chemik Bydgoszcz 01-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Rekord Bielsko-Biała 01-10-2022 11:00 -:- (-:-)


9. kolejka

Chemik Bydgoszcz Górnik Zabrze 08-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Lech Poznań 08-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 08-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Śląsk Wrocław 08-10-2022 00:00 -:- (-:-)
FASE Szczecin Raków Częstochowa 08-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Lechia Gdańsk 08-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Zagłębie Sosnowiec 08-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Zawisza Bydgoszcz 08-10-2022 00:00 -:- (-:-)


10. kolejka

Górnik Zabrze Zawisza Bydgoszcz 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Lubin 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Odra Opole 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław FASE Szczecin 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Rekord Bielsko-Biała 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)


11. kolejka

Rekord Bielsko-Biała Górnik Zabrze 22-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Chemik Bydgoszcz 22-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Lech Poznań 22-10-2022 00:00 -:- (-:-)
FASE Szczecin Arka Gdynia 22-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Śląsk Wrocław 22-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Raków Częstochowa 22-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 22-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec 22-10-2022 00:00 -:- (-:-)


12. kolejka

Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec 29-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Zawisza Bydgoszcz 29-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 29-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Warta Poznań 29-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Odra Opole 29-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań FASE Szczecin 29-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Chrobry Głogów 29-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Pogoń Szczecin 29-10-2022 00:00 -:- (-:-)


13. kolejka

Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 05-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Rekord Bielsko-Biała 05-11-2022 00:00 -:- (-:-)
FASE Szczecin Chemik Bydgoszcz 05-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Lech Poznań 05-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Arka Gdynia 05-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 05-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Raków Częstochowa 05-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Lechia Gdańsk 05-11-2022 00:00 -:- (-:-)


14. kolejka

Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 12-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Zagłębie Sosnowiec 12-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Zawisza Bydgoszcz 12-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 12-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Warta Poznań 12-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Odra Opole 12-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała FASE Szczecin 12-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Chrobry Głogów 12-11-2022 00:00 -:- (-:-)


15. kolejka

Chrobry Głogów Górnik Zabrze 19-11-2022 00:00 -:- (-:-)
FASE Szczecin Pogoń Szczecin 19-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Rekord Bielsko-Biała 19-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Chemik Bydgoszcz 19-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 19-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Arka Gdynia 19-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Śląsk Wrocław 19-11-2022 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Raków Częstochowa 19-11-2022 00:00 -:- (-:-)


16. kolejka

Raków Częstochowa Górnik Zabrze -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Lech Poznań -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
Warta Poznań Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Odra Opole Pogoń Szczecin -:- (-:-)
FASE Szczecin Chrobry Głogów -:- (-:-)


17. kolejka

FASE Szczecin Górnik Zabrze -:- (-:-)
Chrobry Głogów Odra Opole -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Warta Poznań -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Lech Poznań Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa -:- (-:-)


18. kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Raków Częstochowa Arka Gdynia -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Lech Poznań -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Warta Poznań Chrobry Głogów -:- (-:-)
Odra Opole FASE Szczecin -:- (-:-)


19. kolejka

Odra Opole Górnik Zabrze -:- (-:-)
FASE Szczecin Warta Poznań -:- (-:-)
Chrobry Głogów Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Lech Poznań Raków Częstochowa -:- (-:-)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław -:- (-:-)


20. kolejka

Górnik Zabrze Arka Gdynia -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lech Poznań -:- (-:-)
Raków Częstochowa Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Chrobry Głogów -:- (-:-)
Zagłębie Lubin FASE Szczecin -:- (-:-)
Warta Poznań Odra Opole -:- (-:-)


21. kolejka

Warta Poznań Górnik Zabrze -:- (-:-)
Odra Opole Zagłębie Lubin -:- (-:-)
FASE Szczecin Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Raków Częstochowa -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia -:- (-:-)


22. kolejka

Górnik Zabrze Lech Poznań -:- (-:-)
Arka Gdynia Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Raków Częstochowa Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Chrobry Głogów -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec FASE Szczecin -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Odra Opole -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Warta Poznań -:- (-:-)


23. kolejka

Zagłębie Lubin Górnik Zabrze -:- (-:-)
Warta Poznań Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
FASE Szczecin Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Chrobry Głogów Raków Częstochowa -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Arka Gdynia -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Lech Poznań -:- (-:-)


24. kolejka

Górnik Zabrze Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
Lech Poznań Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Chrobry Głogów -:- (-:-)
Raków Częstochowa FASE Szczecin -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Odra Opole -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Warta Poznań -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Lubin -:- (-:-)


25. kolejka

Zawisza Bydgoszcz Górnik Zabrze -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
Warta Poznań Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Odra Opole Raków Częstochowa -:- (-:-)
FASE Szczecin Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Chrobry Głogów Arka Gdynia -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Lech Poznań -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)


26. kolejka

Górnik Zabrze Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Lech Poznań Chrobry Głogów -:- (-:-)
Arka Gdynia FASE Szczecin -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Odra Opole -:- (-:-)
Raków Częstochowa Warta Poznań -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)


27. kolejka

Zagłębie Sosnowiec Górnik Zabrze -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa -:- (-:-)
Warta Poznań Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Odra Opole Arka Gdynia -:- (-:-)
FASE Szczecin Lech Poznań -:- (-:-)
Chrobry Głogów Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)


28. kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Chrobry Głogów -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz FASE Szczecin -:- (-:-)
Lech Poznań Odra Opole -:- (-:-)
Arka Gdynia Warta Poznań -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Raków Częstochowa Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)


29. kolejka

Lechia Gdańsk Górnik Zabrze -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia -:- (-:-)
Warta Poznań Lech Poznań -:- (-:-)
Odra Opole Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
FASE Szczecin Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Chrobry Głogów Pogoń Szczecin -:- (-:-)


30. kolejka

Górnik Zabrze Chrobry Głogów -:- (-:-)
Pogoń Szczecin FASE Szczecin -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Odra Opole -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Warta Poznań -:- (-:-)
Lech Poznań Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Arka Gdynia Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
Raków Częstochowa Lechia Gdańsk -:- (-:-)


Mapa Strony