TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Arka Gdynia 2956 17 5 7 64-44
2. Zagłębie Lubin 2956 16 8 5 45-31
3. Cracovia 2951 16 3 10 52-48
4. Legia Warszawa 2950 15 5 9 61-51
5. Wisła Kraków 2949 15 4 10 63-45
6. MKS Polonia Warszawa 2947 15 2 12 66-51
7. Śląsk Wrocław 2947 13 8 8 56-42
8. Lech Poznań 2944 13 5 11 70-49
9. Jagiellonia Białystok 2942 12 6 11 69-57
10. Pogoń Szczecin 2942 12 6 11 60-44
11. Raków Częstochowa 2937 10 7 12 49-52
12. Górnik Zabrze 2933 7 12 10 47-42
13. UKS SMS Łódź 2931 8 7 14 36-49
14. Warta Poznań 2926 6 8 15 43-62
15. Stal Rzeszów 2922 6 4 19 42-85
16. Gwarek Zabrze 2917 5 2 22 24-95

1. kolejka

Wisła Kraków Górnik Zabrze 14-08-2021 00:00 3:0 (0:0)
Stal Rzeszów Jagiellonia Białystok 14-08-2021 00:00 2:6 (0:0)
Raków Częstochowa Legia Warszawa 14-08-2021 00:00 3:3 (0:0)
Gwarek Zabrze Lech Poznań 14-08-2021 00:00 1:6 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Śląsk Wrocław 14-08-2021 00:00 6:3 (0:0)
Zagłębie Lubin UKS SMS Łódź 14-08-2021 00:00 2:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 14-08-2021 00:00 1:1 (0:0)
Warta Poznań Arka Gdynia 14-08-2021 11:00 2:2 (0:0)


2. kolejka

Arka Gdynia Pogoń Szczecin 21-08-2021 11:00 0:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 21-08-2021 11:00 1:2 (0:2)
Lech Poznań MKS Polonia Warszawa 21-08-2021 12:00 7:1 (3:1)
Wisła Kraków Stal Rzeszów 21-08-2021 12:15 2:3 (1:1)
Legia Warszawa Gwarek Zabrze 21-08-2021 15:00 2:0 (0:0)
UKS SMS Łódź Warta Poznań 21-08-2021 16:00 1:2 (0:1)
Górnik Zabrze Cracovia 22-08-2021 12:00 1:2 (0:2)
Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa 22-08-2021 12:00 3:2 (2:1)


3. kolejka

Warta Poznań Śląsk Wrocław 28-08-2021 12:00 2:2 (1:2)
Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź 28-08-2021 12:00 2:0 (1:0)
Cracovia Arka Gdynia 28-08-2021 13:00 3:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 28-08-2021 15:30 2:1 (1:1)
Stal Rzeszów Górnik Zabrze 29-08-2021 12:00 0:0 (0:0)
Raków Częstochowa Wisła Kraków 29-08-2021 12:00 1:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Jagiellonia Białystok 29-08-2021 12:00 2:2 (2:1)
MKS Polonia Warszawa Legia Warszawa 29-08-2021 12:15 5:0 (3:0)


4. kolejka

Lech Poznań Warta Poznań 03-09-2021 12:00 3:1 (0:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 04-09-2021 11:00 3:1 (1:0)
Wisła Kraków Gwarek Zabrze 04-09-2021 11:00 2:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok MKS Polonia Warszawa 04-09-2021 12:00 3:1 (1:1)
UKS SMS Łódź Cracovia 04-09-2021 16:00 0:2 (0:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 05-09-2021 12:00 1:2 (1:2)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 05-09-2021 12:00 3:2 (1:1)
Stal Rzeszów Raków Częstochowa 05-09-2021 12:00 5:1 (4:1)


5. kolejka

Pogoń Szczecin Lech Poznań 10-09-2021 16:15 1:3 (1:2)
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 11-09-2021 12:00 2:1 (1:0)
Warta Poznań Legia Warszawa 11-09-2021 12:00 1:2 (1:0)
Cracovia Śląsk Wrocław 11-09-2021 12:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia UKS SMS Łódź 11-09-2021 13:00 4:3 (2:1)
MKS Polonia Warszawa Wisła Kraków 11-09-2021 17:00 5:1 (2:1)
Gwarek Zabrze Stal Rzeszów 12-09-2021 12:00 2:2 (1:1)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 12-09-2021 15:00 3:1 (0:0)


6. kolejka

Legia Warszawa Pogoń Szczecin 18-09-2021 11:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 18-09-2021 11:15 0:2 (0:0)
Lech Poznań Cracovia 18-09-2021 12:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Warta Poznań 18-09-2021 12:00 2:1 (1:1)
Raków Częstochowa Gwarek Zabrze 18-09-2021 14:00 6:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 19-09-2021 12:00 2:0 (0:0)
Stal Rzeszów MKS Polonia Warszawa 19-09-2021 12:00 1:3 (1:0)
Górnik Zabrze UKS SMS Łódź 19-09-2021 13:00 4:1 (0:1)


7. kolejka

Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 24-09-2021 12:00 2:2 (1:1)
Zagłębie Lubin Stal Rzeszów 25-09-2021 12:00 2:1 (1:1)
Warta Poznań Wisła Kraków 25-09-2021 12:00 0:1 (0:1)
Cracovia Legia Warszawa 25-09-2021 12:00 4:3 (3:2)
MKS Polonia Warszawa Raków Częstochowa 25-09-2021 12:15 2:3 (1:1)
Arka Gdynia Lech Poznań 25-09-2021 13:00 2:1 (0:0)
UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław 25-09-2021 16:00 0:4 (0:3)
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 26-09-2021 12:00 3:1 (1:0)


8. kolejka

Legia Warszawa Arka Gdynia 01-10-2021 15:00 2:1 (0:0)
Lech Poznań UKS SMS Łódź 02-10-2021 12:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 02-10-2021 12:00 2:3 (2:0)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 02-10-2021 12:00 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 02-10-2021 14:00 2:2 (0:1)
Stal Rzeszów Warta Poznań 03-10-2021 12:00 5:1 (2:1)
Gwarek Zabrze MKS Polonia Warszawa 03-10-2021 12:00 3:0 (3:0)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 03-10-2021 15:30 2:2 (0:0)


9. kolejka

Cracovia Wisła Kraków 09-10-2021 10:00 1:0 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Górnik Zabrze 09-10-2021 12:00 3:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 09-10-2021 12:00 0:2 (0:1)
Warta Poznań Raków Częstochowa 09-10-2021 12:00 3:2 (2:1)
Pogoń Szczecin Stal Rzeszów 09-10-2021 12:00 6:1 (2:1)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 09-10-2021 12:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 09-10-2021 13:00 2:0 (0:0)
UKS SMS Łódź Legia Warszawa 09-10-2021 15:30 2:1 (1:0)


10. kolejka

Raków Częstochowa Pogoń Szczecin 15-10-2021 12:00 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 16-10-2021 12:00 3:1 (0:1)
MKS Polonia Warszawa Zagłębie Lubin 16-10-2021 12:15 5:1 (2:1)
Górnik Zabrze Lech Poznań 17-10-2021 12:00 2:3 (0:1)
Stal Rzeszów Cracovia 17-10-2021 12:00 4:1 (2:1)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 17-10-2021 12:15 1:4 (0:2)
Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 17-10-2021 16:00 6:4 (3:1)
Gwarek Zabrze Warta Poznań 17-10-2021 17:30 1:4 (0:2)


11. kolejka

Arka Gdynia Stal Rzeszów 23-10-2021 11:15 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 23-10-2021 12:00 1:1 (0:0)
Warta Poznań MKS Polonia Warszawa 23-10-2021 12:00 1:2 (1:0)
Cracovia Raków Częstochowa 23-10-2021 12:00 0:3 (0:1)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 23-10-2021 12:00 0:2 (0:1)
Lech Poznań Legia Warszawa 23-10-2021 12:15 1:2 (1:1)
UKS SMS Łódź Wisła Kraków 23-10-2021 12:30 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 24-10-2021 12:00 6:0 (1:0)


12. kolejka

Stal Rzeszów UKS SMS Łódź 29-10-2021 13:00 1:0 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Pogoń Szczecin 29-10-2021 15:30 2:3 (1:0)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 30-10-2021 11:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa Arka Gdynia 30-10-2021 12:00 2:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Warta Poznań 30-10-2021 12:00 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 31-10-2021 11:00 1:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Cracovia 31-10-2021 12:00 0:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 10-12-2021 12:00 2:3 (1:2)


13. kolejka

Arka Gdynia Gwarek Zabrze 06-11-2021 11:00 7:1 (2:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 06-11-2021 11:00 0:4 (0:3)
Warta Poznań Górnik Zabrze 06-11-2021 12:00 1:5 (0:4)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 06-11-2021 12:00 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Stal Rzeszów 06-11-2021 12:00 3:1 (0:1)
Cracovia MKS Polonia Warszawa 06-11-2021 16:00 0:3 (0:1)
UKS SMS Łódź Raków Częstochowa 07-11-2021 12:00 0:3 (0:2)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 07-11-2021 12:00 3:0 (1:0)


14. kolejka

Warta Poznań Pogoń Szczecin 12-11-2021 12:00 0:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 13-11-2021 11:00 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 13-11-2021 12:00 2:2 (2:2)
Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź 13-11-2021 12:00 0:3 (0:1)
MKS Polonia Warszawa Arka Gdynia 13-11-2021 15:00 1:2 (1:2)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 14-11-2021 12:00 2:2 (2:0)
Stal Rzeszów Lech Poznań 14-11-2021 12:00 1:7 (0:1)
Wisła Kraków Legia Warszawa 17-11-2021 14:00 2:2 (1:0)


15. kolejka

Cracovia Warta Poznań 20-11-2021 11:00 1:3 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 20-11-2021 11:00 3:2 (2:0)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 20-11-2021 12:00 1:1 (0:0)
Lech Poznań Raków Częstochowa 20-11-2021 12:00 1:1 (0:1)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 20-11-2021 12:00 2:3 (2:1)
UKS SMS Łódź MKS Polonia Warszawa 21-11-2021 12:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Gwarek Zabrze 21-11-2021 12:00 4:0 (2:0)
Legia Warszawa Stal Rzeszów 08-12-2021 12:00 4:0 (1:0)


16. kolejka

UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin 27-11-2021 11:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Warta Poznań 27-11-2021 11:00 3:1 (2:1)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 27-11-2021 12:00 2:2 (2:1)
Śląsk Wrocław MKS Polonia Warszawa 27-11-2021 12:00 1:1 (0:1)
Cracovia Pogoń Szczecin 27-11-2021 12:00 3:2 (2:1)
Jagiellonia Białystok Stal Rzeszów 28-11-2021 11:00 5:0 (1:0)
Lech Poznań Gwarek Zabrze 28-11-2021 11:00 7:0 (3:0)
Legia Warszawa Raków Częstochowa 16-03-2022 14:00 3:1 (2:0)


17. kolejka

Gwarek Zabrze Legia Warszawa 04-12-2021 11:00 0:2 (0:1)
Cracovia Górnik Zabrze 04-12-2021 12:00 2:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 04-12-2021 12:00 1:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 04-12-2021 12:00 1:0 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Lech Poznań 04-12-2021 12:00 2:1 (0:0)
Raków Częstochowa Jagiellonia Białystok 04-12-2021 12:00 2:1 (1:0)
Stal Rzeszów Wisła Kraków 04-12-2021 12:00 1:3 (0:0)
Warta Poznań UKS SMS Łódź 04-12-2021 17:00 1:1 (0:1)


18. kolejka

Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze 05-03-2022 11:00 5:1 (3:0)
Arka Gdynia Cracovia 05-03-2022 11:00 3:3 (2:0)
Górnik Zabrze Stal Rzeszów 05-03-2022 12:00 4:1 (0:0)
Wisła Kraków Raków Częstochowa 05-03-2022 12:00 4:4 (2:3)
Legia Warszawa MKS Polonia Warszawa 05-03-2022 13:00 0:4 (0:1)
Śląsk Wrocław Warta Poznań 05-03-2022 13:00 2:1 (1:1)
UKS SMS Łódź Pogoń Szczecin 05-03-2022 13:00 0:3 (0:1)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 06-03-2022 13:00 0:0 (0:0)


19. kolejka

Warta Poznań Lech Poznań 12-03-2022 10:00 4:1 (3:0)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 12-03-2022 10:00 2:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 12-03-2022 11:00 1:1 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok 12-03-2022 12:00 1:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Wisła Kraków 12-03-2022 12:00 1:6 (1:1)
Raków Częstochowa Stal Rzeszów 12-03-2022 12:00 2:0 (0:0)
Cracovia UKS SMS Łódź 12-03-2022 15:00 2:4 (2:2)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 13-03-2022 11:00 1:1 (0:0)


20. kolejka

Wisła Kraków MKS Polonia Warszawa 19-03-2022 11:00 2:5 (1:2)
Legia Warszawa Warta Poznań 19-03-2022 12:00 3:1 (3:0)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 19-03-2022 12:00 4:2 (2:1)
Górnik Zabrze Raków Częstochowa 20-03-2022 12:00 4:1 (1:0)
Stal Rzeszów Gwarek Zabrze 20-03-2022 12:00 4:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 20-03-2022 12:00 3:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Cracovia 20-03-2022 12:00 3:2 (0:1)
UKS SMS Łódź Arka Gdynia 20-03-2022 14:00 0:0 (0:0)


21. kolejka

Arka Gdynia Śląsk Wrocław 26-03-2022 11:00 2:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 26-03-2022 11:00 1:1 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Stal Rzeszów 26-03-2022 12:00 5:0 (3:0)
Gwarek Zabrze Raków Częstochowa 26-03-2022 12:00 1:0 (1:0)
Cracovia Lech Poznań 26-03-2022 14:00 2:1 (1:1)
UKS SMS Łódź Górnik Zabrze 26-03-2022 15:00 0:0 (0:0)
Warta Poznań Jagiellonia Białystok 26-03-2022 15:00 2:2 (2:1)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 26-03-2022 15:30 2:0 (0:0)


22. kolejka

Górnik Zabrze Gwarek Zabrze 02-04-2022 00:00 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa MKS Polonia Warszawa 02-04-2022 00:00 1:3 (0:0)
Stal Rzeszów Zagłębie Lubin 02-04-2022 00:00 1:1 (0:1)
Wisła Kraków Warta Poznań 02-04-2022 00:00 5:0 (3:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 02-04-2022 00:00 3:1 (1:0)
Legia Warszawa Cracovia 02-04-2022 00:00 2:2 (1:1)
Śląsk Wrocław UKS SMS Łódź 02-04-2022 00:00 2:1 (1:0)
Lech Poznań Arka Gdynia 02-04-2022 12:00 1:4 (1:3)


23. kolejka

Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 09-04-2022 00:00 1:1 (1:1)
UKS SMS Łódź Lech Poznań 09-04-2022 00:00 1:2 (0:0)
Cracovia Jagiellonia Białystok 09-04-2022 00:00 2:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 09-04-2022 00:00 1:2 (1:1)
Warta Poznań Stal Rzeszów 09-04-2022 00:00 3:3 (3:2)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 09-04-2022 00:00 3:0 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Gwarek Zabrze 09-04-2022 00:00 2:0 (1:0)
Arka Gdynia Legia Warszawa 10-04-2022 11:00 2:1 (1:0)


24. kolejka

Górnik Zabrze MKS Polonia Warszawa 14-04-2022 00:00 3:0 (2:0)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 14-04-2022 00:00 1:4 (0:2)
Raków Częstochowa Warta Poznań 14-04-2022 00:00 1:1 (0:0)
Wisła Kraków Cracovia 14-04-2022 00:00 3:0 (0:0)
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 14-04-2022 00:00 4:0 (2:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 14-04-2022 00:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 14-04-2022 12:00 3:3 (2:2)
Stal Rzeszów Pogoń Szczecin 15-04-2022 00:00 1:2 (0:1)


25. kolejka

Lech Poznań Górnik Zabrze 23-04-2022 00:00 1:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 23-04-2022 00:00 3:0 (1:0)
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 23-04-2022 00:00 1:0 (1:0)
Cracovia Stal Rzeszów 23-04-2022 00:00 4:1 (2:0)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 23-04-2022 00:00 4:1 (2:1)
Warta Poznań Gwarek Zabrze 23-04-2022 00:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Lubin MKS Polonia Warszawa 23-04-2022 00:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Wisła Kraków 24-04-2022 11:00 2:4 (2:2)


26. kolejka

Stal Rzeszów Arka Gdynia 29-04-2022 12:00 2:5 (2:2)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 30-04-2022 00:00 0:1 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Warta Poznań 30-04-2022 00:00 0:2 (0:0)
Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin 30-04-2022 00:00 1:4 (1:3)
Raków Częstochowa Cracovia 30-04-2022 00:00 0:1 (0:1)
Wisła Kraków UKS SMS Łódź 30-04-2022 00:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 30-04-2022 00:00 4:1 (1:1)
Legia Warszawa Lech Poznań 30-04-2022 00:00 6:3 (4:1)


27. kolejka

Lech Poznań Jagiellonia Białystok 07-05-2022 00:00 1:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 07-05-2022 00:00 3:1 (1:0)
UKS SMS Łódź Stal Rzeszów 07-05-2022 00:00 1:0 (1:0)
Cracovia Gwarek Zabrze 07-05-2022 00:00 4:0 (3:0)
Pogoń Szczecin MKS Polonia Warszawa 07-05-2022 00:00 4:1 (1:0)
Warta Poznań Zagłębie Lubin 07-05-2022 00:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Raków Częstochowa 07-05-2022 11:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 08-05-2022 12:00 0:2 (0:1)


28. kolejka

Górnik Zabrze Warta Poznań 14-05-2022 00:00 3:3 (3:1)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 14-05-2022 00:00 4:2 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Cracovia 14-05-2022 00:00 2:3 (1:2)
Raków Częstochowa UKS SMS Łódź 14-05-2022 00:00 2:1 (0:1)
Stal Rzeszów Śląsk Wrocław 14-05-2022 00:00 0:3 (0:2)
Wisła Kraków Lech Poznań 14-05-2022 00:00 4:2 (3:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 14-05-2022 00:00 3:6 (3:3)
Gwarek Zabrze Arka Gdynia 14-05-2022 12:00 1:2 (0:0)


29. kolejka

Legia Warszawa Wisła Kraków 21-05-2022 11:00 3:2 (1:1)
Lech Poznań Stal Rzeszów 21-05-2022 11:00 7:0 (3:0)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 21-05-2022 12:00 2:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 21-05-2022 12:00 2:1 (1:1)
Cracovia Zagłębie Lubin 21-05-2022 12:00 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 21-05-2022 12:00 3:2 (2:0)
UKS SMS Łódź Gwarek Zabrze 21-05-2022 16:00 7:1 (0:0)
Arka Gdynia MKS Polonia Warszawa 21-05-2022 17:30 3:0 (3:0)


30. kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 28-05-2022 13:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Cracovia 28-05-2022 13:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 28-05-2022 13:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa UKS SMS Łódź 28-05-2022 13:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 28-05-2022 13:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Lech Poznań 28-05-2022 13:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Legia Warszawa 28-05-2022 13:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 28-05-2022 13:00 -:- (-:-)


Mapa Strony