TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Klub


 Arka Gdynia – Junior Młodszy – jesień 2015

 

Rząd górny od lewej: Maciej Kozakowski (99), Dawid Sarnowski (99), Oskar Sikorski (99), Brajan Wieczorek (99), Krzysztof Bednarski (99), Mateusz Klecha (99), Bartosz Nowicki (99), Piotr Skierka (99)

Rząd środkowy od lewej: Maciej Manteufel (99), Piotr Grabowski (99), Szymon Więckowicz (99), Damian Kościński (99), Kacper Krzepisz (99), Patryk Stanuch (99), Artur Leszczyński (00), Jerzy Rumian- kierownik zespołu

Rząd dolny od lewej: Adrian Polański (99), Dominik Gniadecki (99), Oskar Ryk (99), Arkadiusz Zagórski - trener bramkarzy, Jakub Frydrych - I trener, Łukasz Radzimiński- trener przygotowania motorycznego, Oskar Bugajewski (99), Wojciech Kafka (00), Mikołaj Nowakowski (99)
 
Brak na zdjęciu: Szymon Nowicki (99).
 
W zespole mogą uczestniczyć w rozgrywkach zawodnicy trenujący z Juniorami Starszymi: Mateusz Brojek (99), Krzysztof Krakowiak (99).
 

 

 

LIGA WOJEWÓDZKA POMORSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH - KADRA JESIEŃ 2015

Bramkarze: Szymon Więckowicz (99), Kacper Krzepisz (99), Damian Kościński (99)

Obrońcy: Maciej Manteufel (99), Krzysztof Bednarski (99), Adrian Polański (99), Maciej Kozakowski (99), Piotr Grabowski (99), Piotr Skierka (99)

Pomocnicy: Mikołaj Nowakowski (99), Mateusz Klecha (99), Bartosz Nowicki (99), Oskar Ryk (99), Oskar Bugajewski   (99), Dominik Gniadecki (99), Oskar Sikorski (99), Patryk Stanuch (99),

Napastnicy: Szymon Nowicki (99), Wojciech Kafka (2000), Dawid Sarnowski (99)

 

 

LIGA WOJEWÓDZKA POMORSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH - KADRA WIOSNA 2016

Bramkarze: Kacper Krzepisz (99), Damian Kościński (99)

Obrońcy: Maciej Manteufel (99), Krzysztof Bednarski (99), Adrian Polański (99), Maciej Kozakowski (99), Piotr Grabowski (99), Piotr Skierka (99), Wieczorek  Brajan(99)

Pomocnicy: Mikołaj Nowakowski (99), Mateusz Klecha (99), Bartosz Nowicki (99), Oskar Ryk (99), Oskar Bugajewski (99), Dominik Gniadecki (99), Oskar Sikorski (99), Patryk Stanuch (99), Mateusz Brojek  (99)

Napastnicy: Wojciech Kafka (2000), Dawid Sarnowski (99)

Sztab szkoleniowy: I trener Jakub Frydrych, II trener oraz trener przygotowania motorycznego i diagnostyki - Łukasz Radzimiński, trener bramkarzy Arkadiusz Zagórski, Jerzy Rumian - kierownik drużyny, trener przygotowania psychologicznego - Bartosz Zawidzki.

Mapa Strony