TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Klub » Ludzie Naszego Klubu » Pion Sportowy

BiuroPion sportowy




Piotr Włodarczyk
Doradca ds. sportowych



Antoni Łukasiewicz
Kierownik operacyjny pionu sportowego



Michał Globisz
Doradca zarządu Arki Gdynia ds. sportowych





                                                           Sztab szkoleniowy




PIERWSZA DRUŻYNA

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
II Trener

Krzysztof Kapelan
Krzysztof Kapelan
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Marek Gaduła
Marek Gaduła
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Łukasz Radzimiński
Łukasz Radzimiński
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Piotr Jasiński
Piotr Jasiński
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Menedżer klubu




PION MŁODZIEŻOWY

Robert Wilczyński
Robert Wilczyński
Trener koordynator młodzieży

e-mail

Rafał Kamiński
Rafał Kamiński
Fizjoterapeuta





DRUGI ZESPÓŁ - REZERWY

Dariusz Ulanowski
Dariusz Ulanowski
II Trener

Arkadiusz Zagórski
Arkadiusz Zagórski
Trener bramkarzy

Rafał Kamiński
Rafał Kamiński
Fizjoterapeuta





DRUŻYNY JUNIORSKIE

Jakub Frydrych

Trener Juniorów Starszych

Szymon Hartman

Asystent trenera Juniorów Starszych

Krzysztof Janczak

Trener Juniorów Młodszych

Bartosz Zawidzki

Asystent trenera Juniorów Młodszych, Trener przygotowania mentalnego drużyn juniorskich

Arkadiusz Zagórski

Koordynator bramkarzy drużyn juniorskich

Jarosław Krupski

Trener bramkarzy drużyn juniorskich

Szymon Chrostowski

Analityk drużyn juniorskich

Rafał Kamiński

Fizjoterapeuta drużyn juniorskich

Jerzy Rumian

Kierownik drużyn juniorskich

Łukasz Kowalski

Trening indywidualny




DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE – STOWARZYSZENIE INICJATYWA ARKA

Krzysztof Rybicki Prezes
Michał Globisz Wiceprezes
Jarosław Kopański Członek Zarządu
Tomasz Bobryk Dyrektor Klubu



TRENERZY ROCZNIKÓW GRUP MŁODZIEŻOWYCH SI

Trener Koordynator
tr. UEFA A mgr DARIUSZ MIERZEJEWSKI
rocznik 2002 trener II klasy UEFA A DARIUSZ ULANOWSKI
rocznik 2003 trener UEFA A mgr MAREK LESZCZYŃSKI
rocznik 2004 trener UEFA B IRENEUSZ MICHALIK
rocznik 2005 trener I klasy UEFA A mgr TOMASZ WROŃSKI
rocznik 2006 trener UEFA A mgr MACIEJ DRAGOSZ
rocznik 2007 trener UEFA A - ŁUKASZ GODLEWSKI
rocznik 2008 trener II klasy UEFA A mgr PRZEMYSŁAW WISZNIEWSKI
rocznik 2009 trener UEFA B mgr BARTOSZ BŁAWAT
rocznik 2010 trener II klasy UEFA A mgr TOMASZ KOŻUCHOWSKI
rocznik 2007 - grupa B trener UEFA A mgr Daniel Kuplicki
rocznik 2008 - grupa B trener II klasy mgr BARTOSZ ZAWIDZKI
rocznik 2009 - grupa B trener UEFA B - Robert Ustarbowski
rocznik 2010 - grupa B grupa B trener UEFA B TOMASZ JANIAK
szkolenie bramkarzy trener UEFA B ARKADIUSZ ZAGÓRSKI
Trener przygotowania motorycznego mgr DAWID JUSZCZYK



Mapa Strony