17.10.2020

Statystyka meczu Stomil Olsztyn - Arka Gdynia

Arka zdobyła bramkę, nadal jest niepokonana na wyjeździe w tym sezonie, ale  wiemy, że z tego remisu nie może być zadowolona.

Już na konferencji prasowej trener Ireneusz Mamrot powiedział, że zespół rozczarował, grając z przewagą jednego zawodnika nie potrafił przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Fakt jest taki, że po 4 wygranych z rzędu Arka notuje tym razem serię 4 spotkań bez wygranej.  Nie ma wyjścia, od następnego meczu trzeba to odwrócić.

Arka po czerwonej kartce dla zawodnika Stomilu i objęciu prowadzenia miała wszelkie atuty na drugą połowę.

W posiadaniu piłki, w uderzeniach na bramkę ta przewaga była, lecz w drugiej połowie to gospodarze także zagrozili bramce Arki.

W meczu tym w barwach Arki zadebiutował Bartosz Boniecki.

Piątą bramkę w lidze zdobył dla Arki Juliusz Letniowski.