17.06.2019

Grali wypożyczeni

Dwóch zawodników wypożyczonych z Arki zagrało w ten weekend w ostatniej kolejce sezonu 2018/19 w III lidze (grupa 2). Szymon Więckowicz wystąpił natomiast w środę w finale regionalnego Pucharu Polski.

Krzysztof Krakowiak
 (KP Starogard Gdański) rozegrał 90 minut w meczu w wygranym meczu swojego zespołu z Jarotą Jarocin. Podopieczni trenera Łukasza Kowalskiego zwyciężyli na wyjeździe 4:2 i w lidze uplasowali się na koniec sezonu na 10. miejscu z dorobkiem 51 pkt.

Adrian Polański (Radunia Stężyca) pojawił się na boisku w 75 min. meczu, w którym jego zespół pokonał na własnym boisku Polonię Środa Wielkopolska 4:1. Radunia zakończyła sezon na 3. miejscu w tabeli (69 pkt.), tracąc 6 pkt. do Lecha II Poznań, który uzyskał awans do II ligi.

Adrian Polański

Szymon Więckowicz (Chemik Bydgoszcz) rozegrał w minioną środę 90 minut w pierwszym meczu finałowym regionalnego Pucharu Polski z Unią Gniewkowo. Chemik przegrał na własnym boisku 1:2 i w zaplanowanym na 19 czerwca rewanżu będzie musiał odrabiać straty.

Naszego bramkarza zabrakło natomiast w składzie na ostatni mecz ligowy w tym sezonie, w którym Chemik uległ wyjeździe Świtowi Szczecin 0:2. Chemik już wcześniej stracił szansę na utrzymanie w lidze. Ostatecznie zajął 16. miejsce (30 pkt.), a do bezpiecznej pozycji zabrakło mu 3 "oczek".

Szymon Więckowicz

W najbliższych dniach podsumujemy występy zawodników wypożyczonych z Arki do I, II i III ligi w sezonie 2018/19.