09.06.2019

Grali wypożyczeni

Przedostatnią, 33. kolejkę spotkań rozegrały zespoły rywalizujące w tym sezonie w III lidze (grupa 2). Na boisko wybiegli Krzysztof Krakowiak i Adrian Polański.

Krzysztof Krakowiak (KP Starogard Gdański) rozegrał 90 minut w meczu, w którym  jego zespół rywalizował z Mieszkiem Gniezno. Ekipa prowadzona przez trenera Łukasza Kowalskiego przegrała na własnym boisku 1:2. Pomimo porażki KP Starogard zajmuje niezmiennie 10. miejsce w tabeli.

Krzysztof Krakowiak

Adrian Polański (Radunia Stężyca) rozegrał 69 minut w zakończonym przegraną Radunii Stężyca 1:3 wyjazdowym meczu z liderującymi tabeli rezerwami Lecha Poznań. Nasz zawodnik zapisał się w protokole sędziego w 50 min., kiedy otrzymał żółtą kartkę. Przed ostatnią kolejką Radunia zajmuje 3. miejsce z dorobkiem 66 punktów.

Adrian Polański

Szymon Więckowicz (Chemik Bydgoszcz) nie zagrał w wygranym przez Chemika Moderatora 3:2 z Wierzycą Pelplin. Bydgoszczan czeka w środę pierwsze spotkanie finału Okręgowego Pucharu Polski przeciwko Unii Gniewkowo, w którym między słupkami najprawdopodobniej zobaczymy wypożyczonego z Arki zawodnika. Chemik zajmuje 16., pierwsze spadkowe miejsce w tabeli i nie ma już szans na utrzymanie w lidze.

Z powodu kontuzji nie grali Maciej Kozakowski (KP Starogard Gdański) i Jakub Kłosowski(Radunia Stężyca).

Kolejna, ostatnia już w tym sezonie seria spotkań w III lidze rozegrana zostanie 15 czerwca.