03.06.2019

Grali wypożyczeni

32. kolejkę spotkań rozegrały zespoły rywalizujące w tym sezonie w III lidze (grupa 2). Trzech zawodników wypożyczonych z Arki zanotowało kolejne ligowe występy, a jeden z nich cieszył się ze zwycięstwa.

Krzysztof Krakowiak
 (KP Starogard Gdański) rozegrał 90 minut w meczu, w którym jego zespół zremisował w Koszalinie z miejscowym Bałtykiem 3:3. Podopieczni trenera Łukasza Kowalskiego prowadzili w drugiej połowie 2:1, a potem 3:2, jednak gospodarze w końcówce zdobyli bramkę na wagę remisu.

Szymon Więckowicz (Chemik Bydgoszcz) rozegrał 90 minut w meczu wyjazdowym z Górnikiem Konin. Jego zespół wygrał 3:1, chociaż od 8 minuty przegrywał 0:1. Mimo zdobycia kompletu punktów, bydgoszczanie nie mają już szans na wyprzedzenie 15. w tabeli Gwardii Koszalin i utrzymanie się w III lidze.

Chemik w tym sezonie będzie jeszcze walczył o okręgowy Puchar Polski. W finałowym dwumeczu (12 i 19 czerwca) zmierzy się z Unią Gniewkowo.

Szymon Więckowicz

Adrian Polański (Radunia Stężyca) rozegrał 45 min. w zremisowanym 2:2 meczu swojego zespołu z KKS-em Kalisz. Radunia przegrywała na własnym boisku już 0:2, ale zdołała odrobić straty i doprowadzić do remisu. Gola na 2:2 zdobyła w 93 minucie, a na listę strzelców wpisał się Łuczak. Sędzia pokazał w tym spotkaniu aż 4 czerwone kartki, z czego 3 obejrzeli zawodnicy ze Stężycy.

Adrian Polański

Z powodu kontuzji nie grali Jakub Kłosowski (Radunia) i Maciej Kozakowski (KP Starogard).

Po 32 kolejkach Radunia zajmuje 3. miejsce w tabeli, KP Starogard Gdański jest 10., a Chemik Bydgoszcz 16. D końca sezonu w III lidze (grupa II) pozostały jeszcze dwie kolejki.