TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Drużyny » Pierwszy Zespół



W górnym rzędzie od lewej: Paweł Czoska, Denis Glavina, Robert Bednarek, Paweł Zawistowski, Piotr Robakowski, Maciej Szmatiuk, Emil Noll, Ante Rozic, Marcin Kalkowski, Tadas Labukas, Marcin Budziński

W środkowym rzędzie od lewej: Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Grzegorz Witt - II trener, Joseph Mawaye, Michał Szromnik, Andrzej Bledzewski, Norbert Witkowski, Hieronim Zoch, Michał Płotka, Wojciech Ignatiuk - diagnostyka i przygotowanie motoryczne, Marek Gaduła - fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej, koordynator pionu sztabu medycznego

W dolnym rzędzie od lewej: Paweł Bednarczyk - kierownik druzyny, Adrian Sulima, Rafał Siemaszko, Wojciech Wilczyński, Dariusz Pasieka - I trener, Miroslav Bozok, Filip Burkhardt, Marciano Bruma, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej

 

 

WIOSNA 2011

 

 

W górnym rzędzie od lewej: Paweł Bednarczyk - kierownik drużyny,  Marek Gaduła - fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej, koordynator pionu sztabu medycznego, Marciano Bruma, Giovani Duarte, Junior Ross, Paweł Zawistowski, Miroslav Bożok, Robert Bednarek, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej.

 

W środkowym rzędzie od lewej: Dariusz Pasieka - I trener, Wojciech Ignatiuk - diagnostyka i przygotowanie motoryczne, Ante Rozic, Krystian Żołnierewicz, Emill Noll, Marcelo Moretto, Maciej Szmatiuk, Tadas Labukas, Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Grzegorz Witt - II trener.

 

W dolnym rzędzie od lewej: Mirko Ivanovski, Wojciech Wilczyński, Joseph Mawaye, Denis Glavina, Adrian Sulima, Filip Burkhardt, Paweł Czoska, Michał Płotka

 

 



Sztab szkoleniowy

Roman Berta
Roman Berta
II Trener

Marek Gaduła
Marek Gaduła
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Wojciech Ignatiuk
Wojciech Ignatiuk
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Kierownik drużyny



Bramkarze

Marcelo Moretto
Marcelo Moretto
Numer: 1

Michał Szromnik
Michał Szromnik
Numer: 13

Norbert Witkowski
Norbert Witkowski
Numer: 33



Obrońcy

Ante Rožić
Ante Rožić
Numer: 2

Mateusz Siebert
Mateusz Siebert
Numer: 17

Emil Noll
Emil Noll
Numer: 20

Marciano Bruma
Marciano Bruma
Numer: 22

Maciej Szmatiuk
Maciej Szmatiuk
Numer: 23

Robert Bednarek
Robert Bednarek
Numer: 29



Pomocnicy

Ervin Skela
Ervin Skela
Numer: 15

Filip Burkhardt
Filip Burkhardt
Numer: 25

Denis Glavina
Denis Glavina
Numer: 36



Napastnicy

Tadas Labukas
Tadas Labukas
Numer: 11

Giovanni Duarte
Giovanni Duarte
Numer: 18

Joseph Mawayé
Joseph Mawayé
Numer: 21

Mirko Ivanovski
Mirko Ivanovski
Numer: 27

Mapa Strony