TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
grandprixgdyni

Wirtualna wycieczka

Drużyny » Sezon 2018/2019 » Pierwszy Zespół » Jesień 2018



ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ


W górnym rządzie od lewej: Adam Marciniak, Dawid Sołdecki, Frederik Helstrup, Luka Marić, Michał Molenda, Pavels Steinbors, Marcin Staniszewski, Kacper Krzepisz, Christian Maghoma, Damian Zbozień, Aleksandar Kolev, Michał Żebrakowski

W środkowym rzędzie od lewej: Marcus da Silva, Goran Cvijanović, Adrian Klimczak, Andrii Bogdanov, Maciej Jankowski, Karol Danielak, Michał Janota, Nabil Aankour, Adam Danch, Robert Sulewski, Matusz Młyński, Mariusz Sławek, Tadeusz Socha

W dolnym rzędzie od lewej: Rafał Siemaszko, Michał Nalepa, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej, Piotr Jasiński – fizjoterapeuta, Łukasz Radzimiński – trener przygotowania motorycznego i diagnostyki, Krzysztof Kapelan – trener przygotowania motorycznego, Zbigniew Smółka - I trener , Grzegorz Witt - II trener, Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Marek Gaduła - fizjoterapeuta, koordynator sztabu medycznego, Paweł Bednarczyk – menedżer, Luka Zarandia, Jan Łoś


Sztab szkoleniowy

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
II Trener

Krzysztof Kapelan
Krzysztof Kapelan
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Marek Gaduła
Marek Gaduła
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Łukasz Radzimiński
Łukasz Radzimiński
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Piotr Jasiński
Piotr Jasiński
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Menedżer klubu



Bramkarze

Pavels Steinbors
Pavels Steinbors
Numer: 1

Kacper Krzepisz
Kacper Krzepisz
Numer: 30

Michał Molenda
Michał Molenda
Numer: 34



Obrońcy

Tadeusz Socha
Tadeusz Socha
Numer: 2

Dawid Sołdecki
Dawid Sołdecki
Numer: 4

Adam Marciniak
Adam Marciniak
Numer: 17

Luka Marić
Luka Marić
Numer: 23

Adam Danch
Adam Danch
Numer: 26

Damian Zbozień
Damian Zbozień
Numer: 33

Robert Sulewski
Robert Sulewski
Numer: 44



Pomocnicy

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Nabil Aankour
Nabil Aankour
Numer: 9

Luka Zarandia
Luka Zarandia
Numer: 10

Michał Nalepa
Michał Nalepa
Numer: 14

Adam Deja
Adam Deja
Numer: 16

Karol Danielak
Karol Danielak
Numer: 18

Adrian Klimczak
Adrian Klimczak
Numer: 19

Goran Cvijanović
Goran Cvijanović
Numer: 20

Michał Janota
Michał Janota
Numer: 22

Mateusz Młyński
Mateusz Młyński
Numer: 35

Andrii Bogdanov
Andrii Bogdanov
Numer: 90



Napastnicy

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski
Numer: 7

Rafał Siemaszko
Rafał Siemaszko
Numer: 11

Jan Łoś
Jan Łoś
Numer: 31

Aleksandar Kolev
Aleksandar Kolev
Numer: 92

Mapa Strony