TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Drużyny » Sezon 2017/2018 » Pierwszy Zespół » Jesień 2017



ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ


W górnym rządzie od lewej: Michał Marcjanik, Krzysztof Sobieraj, Dawid Sołdecki, Pavels Steinbors, Tomas Kosut, Antoni Łukasiewicz, Szymon Lewicki, Michał Żebrakowski, Damian Zbozień, Szymon Więckowicz

W środkowym rzędzie od lewej: Piotr Jasiński – fizjoterapeuta, Marek Gaduła - fizjoterapeuta, koordynator sztabu medycznego, Grzegorz Piesio, Marcin Warcholak, Tadeusz Socha, Szymon Nowicki, Krzysztof Pilarz, Adam Marciniak, Adam Danch, Ruben Jurado, Adrian Klimczak, Maksymilian Hebel, Marcus da Silva, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej, Paweł Bednarczyk - menadżer

W dolnym rzędzie od lewej: Michał Nalepa, Rafał Siemaszko, Paweł Wojowski, Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Grzegorz Opaliński - II trener, Leszek Ojrzyński - I trener, Grzegorz Witt - II trener, Łukasz Radzimiński – trener przygotowania motorycznego i diagnostyki, Patryk Kun, Yannick Sambea, Luka Zarandia



Sztab szkoleniowy

Patryk Kniat
Patryk Kniat
II Trener

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
II Trener

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Marek Gaduła
Marek Gaduła
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Łukasz Radzimiński
Łukasz Radzimiński
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Piotr Jasiński
Piotr Jasiński
Fizjoterapeuta

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Menedżer klubu



Bramkarze

Pavels Steinbors
Pavels Steinbors
Numer: 1

Szymon Więckowicz
Szymon Więckowicz
Numer: 30

Krzysztof Pilarz
Krzysztof Pilarz
Numer: 80



Obrońcy

Tadeusz Socha
Tadeusz Socha
Numer: 2

Dawid Sołdecki
Dawid Sołdecki
Numer: 4

Adam Marciniak
Adam Marciniak
Numer: 17

Tomas Kosut
Tomas Kosut
Numer: 22

Marcin Warcholak
Marcin Warcholak
Numer: 23

Adam Danch
Adam Danch
Numer: 26

Frederik Helstrup
Frederik Helstrup
Numer: 28

Michał Marcjanik
Michał Marcjanik
Numer: 29

Damian Zbozień
Damian Zbozień
Numer: 33



Pomocnicy

Luka Zarandia
Luka Zarandia
Numer: 7

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Mateusz Szwoch
Mateusz Szwoch
Numer: 10

Grzegorz Piesio
Grzegorz Piesio
Numer: 13

Michał Nalepa
Michał Nalepa
Numer: 14

Alvaro Rey
Alvaro Rey
Numer: 16

Filip Jazvić
Filip Jazvić
Numer: 19

Sergei Krivets
Sergei Krivets
Numer: 20

Yannick Sambea
Yannick Sambea
Numer: 21

Patryk Kun
Patryk Kun
Numer: 24



Napastnicy

Ruben Jurado
Ruben Jurado
Numer: 9

Rafał Siemaszko
Rafał Siemaszko
Numer: 11

Szymon Nowicki
Szymon Nowicki
Numer: 15

Mapa Strony