TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Drużyny » Sezon 2016/2017 » Pierwszy Zespół » Jesień 2016




ARKA GDYNIA SSA - PIERWSZY ZESPÓŁ


W górnym rządzie od lewej: Rashid Yussuff, Michał Marcjanik, Dawid Sołdecki, Krzysztof Sobieraj, Przemysław Stolc, Damian Mosiejko, Paweł Abbott, Szymon Lewicki, Damian Zbozień, Antoni Łukasiewicz.

W środkowym rzędzie od lewej: Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Marcin Warcholak, Tadeusz Socha, Adam Marciniak, Pavels Steinbors, Konrad Jałocha, Arkadiusz Moczadło, Dariusz Zjawiński, Marcus da Silva, Mateusz Szwoch, Marek Gaduła - fizjoterapeuta, koordynator sztabu medycznego.

W dolnym rzędzie od lewej: Paweł Bednarczyk - menadżer, Paweł Wojowski, Adrian Błąd, Rafał Siemaszko, Grzegorz Niciński - I trener, Grzegorz Witt - II trener, Michał Nalepa, Miroslav Bożok, Yannick Sambea, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej.



Sztab szkoleniowy

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
II Trener

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Marek Gaduła
Marek Gaduła
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Menedżer klubu



Bramkarze

Pavels Steinbors
Pavels Steinbors
Numer: 1

Konrad Jałocha
Konrad Jałocha
Numer: 13



Obrońcy

Tadeusz Socha
Tadeusz Socha
Numer: 2

Dawid Sołdecki
Dawid Sołdecki
Numer: 4

Adam Marciniak
Adam Marciniak
Numer: 17

Marcin Warcholak
Marcin Warcholak
Numer: 23

Michał Marcjanik
Michał Marcjanik
Numer: 29

Przemysław Stolc
Przemysław Stolc
Numer: 32

Damian Zbozień
Damian Zbozień
Numer: 33



Pomocnicy

Adrian Błąd
Adrian Błąd
Numer: 7

Marcus da Silva
Marcus da Silva
Numer: 8

Mateusz Szwoch
Mateusz Szwoch
Numer: 10

Michał Nalepa
Michał Nalepa
Numer: 14

Damian Mosiejko
Damian Mosiejko
Numer: 15

Rashid Yussuff
Rashid Yussuff
Numer: 18

Miroslav Bożok
Miroslav Bożok
Numer: 19

Yannick Sambea
Yannick Sambea
Numer: 21

Paweł Wojowski
Paweł Wojowski
Numer: 25



Napastnicy

Paweł Abbott
Paweł Abbott
Numer: 9

Rafał Siemaszko
Rafał Siemaszko
Numer: 11

Dariusz Zjawiński
Dariusz Zjawiński
Numer: 22

Mapa Strony