TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Drużyny » Arka II Gdynia



ARKA GDYNIA SA - DRUGI ZESPÓŁ JESIEŃ 2021


Górny rząd od lewej: Mateusz Trela, Sebastian Trzepałko, Kasjan Lipkowski, Kacper Własny, Dominik Rusnak, Kamil Skręta, Filip Mirończuk, Adam Tandecki

Środkowy rząd od lewej: Oskar Zaryczański, Kacper Matusiak, Mario Zamarripa, Maciej Pawłowski, Marcel Gogola, Hubert Żuber, Kornel Przyborowski, Damian Ślesicki

Dolny rząd od lewej: Maciej Pyrek, Oskar Ryk, Arkadiusz Zagórski - trener koordynator bramkarzy drużyn młodzieżowych, Dariusz Ulanowski – II trener, Maciej Cieślik – I trener, Grzegorz Witt – trener koordynator ds. motoryki drużyn młodzieżowych, Kacper Hebel, Patryk Soboczyński.


KADRA WIOSNA 2022

Bramkarze: Maciej Pawłowski (2004), Marcel Gogola (2004)

Obrońcy: Filip Mirończuk (2003), Kamil Skręta (2003), Oskar Zaryczański (2003), Kacper Matusiak (2003), Kacper Miotk (2005), Nikodem Parulski (1999)

Pomocnicy: Kacper Własny (2002), Dominik Rusnak (2002), Mario Zamarripa (2003), Maciej Pyrek (2003), Patryk Soboczyński (2003), Kacper Hebel (2003), Kornel Przyborowski (2002), Bartosz Pieńczykowski (2003), Krystian Faltyński (2002), Dawid Plackowski (2004), Sebastian Trzepalko (2003)

Napastnicy: Hubert Żuber (2003), Mateusz Trela (2003), Igor Luchowski (2004)

Sztab szkoleniowy: Maciej Cieślik– I trener, Dariusz Ulanowski– asystent trenera, Arkadiusz Zagórski – trener bramkarzy, Grzegorz Witt - trener przygotowania motorycznego, Rafał Kamiński – fizjoterapeuta

W zespole mogą występować także zawodnicy z pierwszej drużyny oraz z kadry juniorów starszych i młodszych roczniki 2003 i młodsi.


KADRA JESIEŃ 2021

Bramkarze: Filip Gołoś (2004), Kacper Łukowicz (2004)

Obrońcy: Filip Mirończuk (2003), Kamil Skręta (2003), Oskar Zaryczański (2003), Miłosz Janczak (2001), Adam Tandecki (2003), Kacper Matusiak (2003)

Pomocnicy: Kacper Własny (2002), Dominik Rusnak (2002), Oskar Ryk (1999), Mario Zamarripa (2003), Maciej Pyrek (2003), Patryk Soboczyński (2003), Kasjan Lipkowski (2003), Kacper Hebel (2003), Kornel Przyborowski (2002), Krzysztof Babś (2004)

Napastnicy: Hubert Żuber (2003), Mateusz Trela (2003)

Sztab szkoleniowy: Maciej Cieślik– I trener, Dariusz Ulanowski– asystent trenera, Arkadiusz Zagórski – trener bramkarzy, Grzegorz Witt - trener przygotowania motorycznego, Rafał Kamiński – fizjoterapeuta

W zespole mogą występować także zawodnicy z pierwszej drużyny oraz z kadry juniorów starszych i młodszych roczniki 2003 i młodsi.








Mapa Strony