TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Drużyny » Arka II Gdynia



ARKA GDYNIA SSA - DRUGI ZESPÓŁ JESIEŃ 2019

W górnym rządzie od lewej: Jakub Wilczyński, Daniel Lisiecki, Patryk Rudowski, Dawid Blok, Daniel Chmielnicki, Julian Goyke, Kamil Talaśka, Mateusz Zbiranek, Krystian Faltyński

W środkowym rzędzie od lewej: Fabian Urbański, Kacper Wiśniewski, Rafał Jahn, Marcin Skowronek, Oskar Rejman, Miłosz Janczak, Dominik Gniadecki, Hubert Branicki

W dolnym rzędzie od lewej: Dawid Markiewicz, Rafał Kamiński (fizjoterapeuta), Karol Cegłowski (analityk), Arkadiusz Zagórski (trener bramkarzy), Robert Wilczyński (I trener), Dariusz Ulanowski (II trener), Maciej Dragosz (asystent), Dawid Szałecki




ARKA GDYNIA SSA - DRUGI ZESPÓŁ

Drugi zespół – kadra Jesień 2019

Bramkarze: Oskar Rejman(02), Marcin Skowronek (02)

Obrońcy: Daniel Chmielnicki (99), Dawid Blok (00), Damian Lisiecki (00),Hubert Branicki (01),Miłosz Janczak (01), Kacper Wiśniewski (01), Kamil Talaśka (01)

Pomocnicy: Dawid Markiewicz (00), Mateusz Zbiranek (01), Dawid Szałecki (00),Fabian Urbański (01), Juliusz Goyke (01), Rafał Jahn (01), Wiktor Kurzawski (01),

Napastnicy: Jakub Wilczyński (01), Krystian Faltyński (01), Patryk Rudowski (01)

Sztab szkoleniowy: I trener - Robert Wilczyński, II trener - drużyny Dariusz Ulanowski, asystent/analityk - Karol Cegłowski, trener bramkarzy - Arkadiusz Zagórski, fizjoterapeuta - Rafał Kamiński

W zespole mogą występować także zawodnicy z pierwszej drużyny oraz z kadry juniorów starszych i młodszych.



Sztab szkoleniowy

Dariusz Ulanowski
Dariusz Ulanowski
II Trener

Karol Cegłowski
Karol Cegłowski
Asystent trenera

Arkadiusz Zagórski
Arkadiusz Zagórski
Trener bramkarzy

Rafał Kamiński
Rafał Kamiński
Fizjoterapeuta



Bramkarze



Obrońcy



Pomocnicy



Napastnicy

Jakub Wilczyński
Jakub Wilczyński
Numer: 38

Mapa Strony