TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Drużyny » Arka II Gdynia




ARKA GDYNIA SSA - DRUGI ZESPÓŁ - REZERWY


W górnym rzędzie od lewej: Wojciech Barnik, Michał Marcjanik, Robert Sulewski, Karol Róg, Adam Bębenek, Filip Patok, Robert Ziętarski, Radosław Robakowski

W środkowym rzędzie od lewej: Tytus Smoliński - specjalista ds. odnowy biologicznej – fizjoterapeuta, Przemysław Stolc, Kamil Pawelczyk, Kamil Haberka, Eryk Skulich, Fabian Słowiński, Dawid Patelczyk, Mikołaj Kreft, Grzegorz Witt - koordynator ds. przygotowania motorycznego

W dolnym rzędzie od lewej: Damian Matys, Kewin Wesołowski, Maciej Wardziński, Michał Chamera – trener bramkarzy, Robert Wilczyński I trener, Dariusz Ulanowski II trener - kierownik drużyny, Łukasz Kwaśnik, Patryk Zenik, Paweł Wojowski



KADRA JESIEŃ 2012

Bramkarze: Dawid Kędra (rocznik 1995), Eryk Skulich (1994)

Obrońcy: Paweł Wojowski (1994), Kamil Haberka (1993), Michał Marcjanik (1994), Radosław Robakowski (1994), Przemysław Stolc (1994), Robert Sulewski (1994), Radosław Strzelecki (1991)

Pomocnicy: Adam Bębenek (1993), Damian Matys (1994), Karol Róg (1993), Patryk Zenik (1995), Kewin Wesołowski (1994), Mikołaj Kreft (1994), Łukasz Kwaśnik (1994), Robert Ziętarski (1993), Sebastian Bartlewski (1994)

Napastnicy: Fabian Słowiński (1993), Kamil Patelczyk (1992), Maciej Wardziński (1994), Filip Patok (1993), Dawid Patelczyk (1994), Janusz Surdykowski (1986)


Do rozgrywek zgłoszeni są także zawodnicy z I drużyny. Zawodnicy zespołu rezerw r. 1994,1995 mogą grać w juniorach starszych.

Sztab szkoleniowy: Robert Wilczyński I trener, Dariusz Ulanowski II trener, kierownik drużyny, Michał Chamera - trener bramkarzy, Grzegorz Witt - koordynator grup młodzieżowych ds. przygotowania motorycznego, Tytus Smoliński - specjalista ds. odnowy biologicznej - fizjoterapeuta



Sztab szkoleniowy

Dariusz Ulanowski
Dariusz Ulanowski
II Trener

Grzegorz Witt
Grzegorz Witt
II Trener

Michał Chamera
Michał Chamera
Trener bramkarzy

Tytus Smoliński
Tytus Smoliński
Koordynator grup młodzieżowych ds. przygotowania motorycznego



Bramkarze



Obrońcy



Pomocnicy

Robert Sulewski
Robert Sulewski
Numer: 4



Napastnicy

Mapa Strony